VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. augusztus 19.

A terméket pár hete használom, és eddig meg vagyok vele elégedve. Teljesen jól be tudtam illeszteni a napi rutinba, néha meg csak ezt használom így nyáron. Kellemes, nem ragad, kap mellette levegőt az arcom, és tök jó illata is van. Nem drasztikus a hatása, de egy alap krémnek teljesen jó, ahogy az ára is egy, még megfizethető összeg a minőségért cserébe:)

Burberry Her EDP

Burberry Her EDP
2020. június 20.

Ez azon illatok egyike, ami annak ellenére, hogy nem az a brutális, harsogó típus, valamiért mégis megfog. Amit sokan a Baccarat Rougeról is mondanak, itt is igaz, tényleg itt van a bőrön nagyon sokáig úgy, hogy nem közönséges.
Bár a MFK Baccaratját sárga földig szidtam, ez annak ellenére, hogy az első fél órát leszámítva szinte ugyanaz, mégis tetszik. Ott van az a jódos, furcsa mellékillat, mégis van egy bája. Diszkrét, de közben mègis megjegyzed. Nem is az illatot, hanem miatta a Nőt, aki viseli, mert egybesimul vele.
Szerintem az elején a gyümölcsös friss nyitás miatt ad egy más vonulatot mint a Baccarat rouge ami viszont rajtam csak egy avas-jódos mixként ácsorog, az ára pedig számomra egyszerűen indokolatlanul magas.
A Her-t sem mondanám viszont annyira édesnek, mint itt előtten sokan, ahogy a BR sem lett rajtam geil.
Szerintem be fogok egyet szerezni magamnak, mert megéri az árát és nagyon jól kihasználhatónak érzem. El tudom képzelni egy nappali rohangáláshoz, esti sétához, randi illatnak, de egy csajos találkozóhoz is.

Juliette Has A Gun Mmmm

Juliette Has A Gun Mmmm
2020. június 20.

Rajtam majdhogynem megszólalásig Dior Hypnotic Poison. Annyi különbséggel, hogy ez talán gyümölcsösebb/ könnyedebb, de épp emiatt valamiért akkor már a Dior eredetibb, jobban illik hozzám. De emellett finom illat. Semmi túl extra.

Maybelline Color Sensational Gloss

Maybelline Color Sensational Gloss
2020. június 10.

Ez az a fajta szájfény, amit, ha lenne egy 12 éves lányom, megvennék neki.
Nekem a 130-as exquisite pink árnyalat van meg, semmi az égvilágon nem látszik belőle.
Viszont!!: óriási retro érzés, azzal a nagyon tipikus szájfény illattal, és ami nekem pozitívum, hogy nagyon puha lesz tőle a szám.
Így valószínű ajakápolóként fogom elkenegetni.
Mivel ráadásul valami egész potom pénzért vadásztam, abszolút nem volt pénzkidobás:)

Jenny Glow Sandalwood EDP

Jenny Glow Sandalwood EDP
2020. május 17.

Úgy, hogy én kifejezetten a szantált vágytam benne, csalódás, rajtam egy szappanos, maszkulin illattá vált.
Édesanyám párján viszont nem rossz. A bőrön számomra olajosabb hatású, mint más parfümök.
Amit nem értek, hogy miért nem lehetett a Jenny Glow illatoknál is egy igényesebb fújószárat kialakítani...? Olyan, mint a valóban piaci kamu illatoknál, hosszú, kanyargó csővel. Szerintem ez az alapból pofás kis üveget brutál igénytelenné teszi...
Azért kap 3 csillagot, mert máson nem volt olyan rossz, mint rajtam.

Jenny Glow Wood Sage & Sea Salt EDP

Jenny Glow Wood Sage & Sea Salt EDP
2020. május 17.

Egy komplett szériát táraztam be a Jenny Glow-kból, de sajnos egyik sem az illatom. Ez is eléggé pasissá alakult, de nem az a kellemes verzió, hanem szúrós, rajtam idegen illata lett. Nagyjából egy óra után vált elviselhetővé. A parfümnek olajos batása van a bőrömön😕
Sajnos nekem nem vált be, pedig mástól is hallottam róla pozitív értékeléseket, de ez ugyebár nem feltétlen mérvadó:)

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP

Update:

Hm. Újra kellett gondolnom a posztom, mert ma ismét fújtam ebből is magamra, és arra jutottam, hogy bár igen, a többi Mugler eredetibb, ezt is elfogadnám egynek. Húgom szerint pasis Fahrenheit illata van rajtam (azaz büdös) és hasonlóan szépeket mondott, mint én korábban lejjebb, de nekem most valamiért bevallom, kicsit mégis bejött. Talán pont az egyszerűsége miatt, nem tudom. Olyan üde, tavaszias, csajos. Azt hiszem, adok neki mégegy csillagot.

Amennyire nagy elvárásaim voltak az Aurát illetően, annyira nagyot koppantam, mikor kipróbáltam. Nekem ez egy kommersz, harsány, cseppet sem kifinomult vagy igényes illat. A Playboy jutott róla eszembe, amit régebben minden második tinilányocskán érezni lehetett. Sajnálom, mert az üvege nagyon szép, el tudtam volna képzelni egy csodakreálmányt hozzá.

Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire EDT

Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire EDT
2020. április 6.

Ma meglátva, hogy ez az egyetlen régi dobozos Mugler a Müllerben, magamra fújtam másik két Alien társával együtt. Egyik az új dobozos alap illat volt, a másik meg a Fusion.
Már próbáltam korábban, és mindig oda jutok, hogy ami itt sokatoknak tetszik, hogy ez olyan lágyabb és játékosabb, nekem épp azért nem működik.
Nekem az Alien az az igazi Dögös Nő illat, amit ha elvesznek, marad egy átlagosabb illat.
Egy valamit tudtam viszont megállapítani: ez a régebbi verziós lightosabb Alien még most, egy alapos fürdés után is intenzíven a karomon figyel, a másik kettő meg már sehol.:( nagyon szomorú vagyok, mert nagyon szeretnék egy alap edp Alient és már mindenhol csak az újat találom, ami kb negyed olyan tartós. Szóval ha valakinél lapulna üveges maradék, és már nem bírja elviselni...🙋🏻

Thierry Mugler Alien Fusion EDP

Thierry Mugler Alien Fusion EDP
2020. április 6.

Nagyon érdekes. Alapvetően nekem a régi, nem újraformulált Alien az Igazi, semmihez sem hasonlítható. Minden flanker érdekes, de nekem egyik sem említhető valahogy egy lapon az eredetivel. Ezt is inkább kezelném egy önálló illatként, aminek viszont nagyon kellemes:)
Annak ellenére, hogy sok helyen hallottam, hogy az Alien nyári, gyümölcsös verziója, én nem mondanám túl gyümölcsösnek, és annyira nyárinak sem. Rajtam inkább egy vaníliás alapon nyugvó Alien light. Ahhoz képest, hogy ez már új szériás, nem rossz a tartóssága, de lehetne átütőbb is.
Az üveg extra:)

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2020. március 12.

Good girl flankernek simán elmenne! Érdekes, mert szerintem az üveg letisztultsága az illattal nem igazán illik össze (olyan Chloesan hat). A kis promo videó viszont már annál inkább passzol az igazi bevállalós, önbizalommal teli fiatal Nő képéhez, amit közvetít. Emellett kicsit nekem maszkulinnak tűnt felfújáskor, kíváncsi lennék, hogy működik pasin:) nekem mindenesetre tetszett. Van benne a Good girlös jellegen felül valami, ami visz bele egy kis pikáns, üdítő pluszt.