VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Roberto Verino Mellow EDT

Roberto Verino Mellow EDT
2020. február 23.

Könnyed, tavaszi kis gyümis illat. Inkább a fiatalabb korosztálynak ajánlanám, mindennapos viselésre. Nem egy túlmagyarázós darab, de a maga egyszerűségében szép:)
Épp ezért kategóriájában szerintem megérdemli a négy *-ot.

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP
2020. február 14.

Nyárbomba! Nem feltétlenül mondanám naptej illatnak, de van benne négis valami olyasmi. Enellett erős nyitás, aztán mégis elcsendesedik. Most próbáltam ki, korábban is már szagoltam, aztán sokáig nem találtam, pedig emlékeztem, hogy megfogott.
Viszont nekem ez melegidős cukiság, júniusi melegben repkedős önfeledt érzéseket hordozó, pasztellruhában libegős, emellett pedig karakteres boldogságillat. Érdekes, mert s legnagyobb hőségben neg valószínű, hogy nem tudnám magamra fújni. Inkább az a nyáresti, zuhanyzás utáni, sétákhoz, nyugis napokhoz passzoló.

Montale Vanilla Cake

Montale Vanilla Cake
2020. február 14.

Őszintén, nagyon kíváncsi voltam már hosszú ideje a Montale illatokra, és lehetőségem nyílt kipróbálni ezt.
Sokszor azt gondolom, hogy vannak illatok, amik nehezen definiálhatók napi használatú parfümként, annál inkább hangulatközvetítőként.
Amikor nem a szexi csábító, a szolid titkárnő, a bulizós szingli stb akarsz lenni, hanem belehuppanni egy érzésbe és fürdőzni benne.
Nekem ez is egy ilyen alkotás. Nem tudom, más Montaleok kaliberre ezt hozzák-e, de annyi féle van, ès gőzöm sincs, melyikkel kellene elsők között ismerkednem. Nekem talán túl elvont, és tartok tőle, hogy nagyon nem jönne be. Szóval 50-50 az esèlye, hogy imádni fogom, vagy hogy no go lesz.
Ez nekem viszont alapvetően egy nagyon lineáris darab, majdhogynem illatosítós beütéssel. Amellett, hogy az összhatás tetszik, nem vennék belőle egy üveggel.
Négyes a furcsa, meghatározhatatlan érzések miatt, ami sose rossz jel:))

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP
2020. február 14.

Fel lettem a romániai niche üzletben világosítva, hogy az üveget a Burning Man ihlette a kék éggel és a homokkal, ami ötletnek még tetszene is, de az illat... nem is tudom. Egy alap vanília kombó, de valamiért tök hamar eltűnt. Nem hagyott különösebb nyomot, ennyiért nem venném meg, de ajándékként szívesen elhasználnám, mert szeretem a vaníliát.
Az a gondom némely niche-sel, erre már rájöttem, hogy valami nagyon nagyot akarnak alkotni, és akkorát szaladnak a kiagyalással, hogy visszatérnek és piacra dobnak valami halál basic cuccot (tisztelet a kivételnek:))
JHG-tól is pl. a Not a Perfume annak ellenére, hogy megosztó, pont a maga szolidságában tetszik, na de pl a Mad Madame meg a Lady V. valami botrány hatású rajtam.
Vissza a Vanilla Vibeshoz: köszi, elfogadom:D

BDK Parfums Wood Jasmin EDP

BDK Parfums Wood Jasmin EDP
2020. február 14.

Rajtam egy az egyben Amouage Sunshine. Se nem jázmin, se nem fás. A Sunshinehoz képest talán a pacsuli miatt van egy ilyen keleties beütése, de alapvetően arra hajaz. Valamiért nem nyert annyira meg, de nem is mondom rossznak, csak úgy nekem nem hozott oltári nagy extrákat:)

Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red EDP

Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red EDP
2020. február 14.

Szerintem nagyon finom. Olyan kellemes, tavasz köszöntő, friss és nőies illat. Engem nagyon emlékezteta Gucci Guilty absolutera, csak rajtam kicsivel frissebb-gyümölcsösebb összhatású. Nem az a brutális intenzitású, az Absolutetal is ez volt a gondom. Összességében viszont szuper kis illat!:)

Zoologist Bee EDP

Zoologist Bee EDP
2020. február 5.

Update: rájöttem: ami még a háttérben érződik, nekem a frissen kinyitott szivaros doboz illata...

Kolozsváron jártam, ott volt szerencsém kipróbálni. Valami isteni! Ha valaki azt mondja nekem, hogy képzeljek el egy állatias méz parfümöt, jó eséllyel hülyének nézem:D de leginkább így tudnám jellemezni. Nem az a cuki méz, az a tinilányos. Olyan igazi beast. Összetett, extra és tartós.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2020. január 17.

Előbb volt alkalmam Ariana Grande Cloudját szagolni, mint ezt, és az meglepetésemre kifejezetten büdös volt rajtam. Ezután már nagyon kíváncsian vártam a pillanatot, hogy miről szól a hype és biztos voltam benne, hogy a Baccarat tök más kell, hogy legyen, mert ez ami a Cloud, nem lehet hasonlatos egy agyondicsért niche-sel.
Nos, ma eljött A Nap! Izgatottan felfújtam..... és ugyanolyan illata volt rajtam, mint Ariana Grande illatának:(( ahhoz tudom hasonlítani, mint amikor sokáig van egy kozmetikum a kivilágított polcon és megromlik. Kicsit olyan, mint ezek a régi, gyerekeknek szánt gagyi sminkpaletták, amiknek volt egy enyhén avasan púderes szaga. Egyszerűen semmi nincs, ami megfogott volna benne, és abszolút nem tartós. Se nem érzem az "elit" illatának, sem különlegesnek, de még csak extrának sem ahhoz, hogy ebben a kategóriában legyen és ilyen árral. Picit jellegre nekem olyan JHG Not a perfume-ös, csak annak bejött ez a lightos, épp csak van illata, míg ebben valami kifejezetten zavaró. Az üveg tetszik, olyan letisztult és elegáns.

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre
2020. január 9.

Hihetetlen kis csodadarab!!
Én is az olajjal vettem meg, együtt bombasztikusak:)
Állagra bár kicsit sűrűbb, durván gyorsan beszívta a bőröm, és babapopsi puha lett😁Az illata nagyon tetszik, a csomagolás szintén nem elhanyagolható. Igényes és természetes.

Mossa Vitamin Oil Cocktail

Mossa Vitamin Oil Cocktail
2020. január 9.

Ez maga a mennyország😍
Szintén Dm-ben vettem kedvezményesen, mert nagyon tetszettek az összetevői, és nem szeretek akármit az arcomra kenni.
Arra viszont nem számítottam, hogy ódákat zengek majd róla. Én mindig fenntartásokkal kezelem az olajokat, mert nehéz eltalálni, hogy hasson is, de ne fulladjon meg a bőröm.
Ez ilyen. Álompuhi arcot varázsol, de beszívódik iszonyat gyorsan. Az illat nekem isteni!!:)) az éjszakai krémmel mesés párosítás☺️