VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2020. január 9.

Douglasban fújtam magamra, alig vártam, mivel alapvetően a Baccaratot sem ismerem, de mindenhol erről olvasok, kíváncsi voltam, milyen... nem tudom, nekem volt-e valamiért pechem a kitett ilattal (nem hiszem egyébként), de rajtam kifejezetten büdös sajnos. Beavasodott, szúrós szagúvá vált, semmit sem éreztem ezen kívül, ami megfogott volna.:(

Teszek majd még egy próbát, hátha más véleménnyel leszek, de addig csak egyszerűen nem értem a hypeot.

Alverde Clear Beauty Tisztító Arcmaszk Aktív Szénnel

Alverde Clear Beauty Tisztító Arcmaszk Aktív Szénnel
2020. január 5.

Kezdjük ott, hogy a 10-15 perc után mossa le az úgy lenne helyes, hogy húzza le, ez ugyanis nem egy lemosós, hanem egy peel off maszk. Ahhoz viszont rettenet híg. Valóban alkohol, egészen pontosan whiskey szaga van😅
Én is féláron vettem, és annyit megért, de nem veszem újra.

Logona Logodent Borsmenta Fogkrém

Logona Logodent Borsmenta Fogkrém
2020. január 5.

Dm-es vásárlás volt, kíváncsiságból. Szuper kis fogkrém, elég sűrű, ami a textúráját illeti, illata isteni és érezhetően szuperül tisztít. Amit én vettem, annak más a csomagolása, de szerintem ugyanez a termék:)

Balea White Chocolate Shampoo

Balea White Chocolate Shampoo
2019. december 29.

Abszolút ráfüggtem! Engem teljes mértékben a mogyorós-latte illatára emlékeztet, de arra a 170 forintos gagyi kávéautomatásra😁Kicsit még arra a lattés balzsamra is, amit régebben fodrászcikk boltban vettem, talán Kallos volt, de ami fix, hogy fehér, nagy tégelyes. Isteni, állagát tekintve egész sűrű, szerintem ár-érték arányban egy ötcsillagos darab!

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2019. november 30.

Nekem ez nagyon jól bevàlt kis termék.
Mondjuk a textúráján lehetne picit finomítani, mert néha kicsit "szemcsésnek" érzem. Egy ideig bem lehetett kapni, a másik verzió pedig elfolyik, maszatos és kenődik, így reméltem, hogy visszahozzák, és láss csodát😁...
Teljesen jól kiegyenlíti a színbeli eltéréseket, amúgy pedig jellemzően csak egy kis fixáló púdert dobok rá, és teljesen jól bírja a strapát nagyjából egész nap:)

LVLY by Paola Maria Arctonik

LVLY by Paola Maria Arctonik
2019. november 30.

Először azt hittem, hogy csak a véletlen műve, hogy full piros lett az arcom használat után (más terméket is tettem magamra), de emiatt inkább ezt mellőztem, mert a többit már ismertem, és erre gyanakodtam...aztán nemrég egyik barátnőm is kipróbálta nálam, és őt is kiütötte, szó szerint égett az arca szegénynek. Semmiképp nem tudnám ajánlani másoknak...

Bruno Banani Pure Woman EDT

Bruno Banani Pure Woman EDT
2019. november 22.

Húgom tini korának nagy favoritja volt. Aztán mostanában megint kinézte magának, és ma, miután magára fújta, egészen más karaktert adott vissza, de finom volt.
Az ára pedig teljesen korrekt, nem is értem, akik szerint erre sok 3500 forint, mert Dm-ben és Rossmannban ekörül van. Ennél nem sok olcsóbbat találni, az pedig már az erősen hagyjuk kategória:D ár érték arányban és összességében 4*

Cacharel Scarlett

Cacharel Scarlett
2019. november 22.

Érdekes, amit többen is írtok, hogy tinis, fiatalos illat. Én 21 évesen kaptam ezt, és továbbadtam pár napon belül. Nem tetszett magamon. Alapvetően szeretem a kellemesebb gyümölcsös illatokat, ebben mégis volt valami, ami nem passzolt. Inkább éreztem azt, hogy talán egy szolid, csinos, de tömegből nem kitűnő 35+-os hölgy viselhetné. Irodába. Fehér blúzban, hátrakontyozott szőke hajjal és szögletes kis oldaltáskával😁
A Cacharel illatok közül ez a gyenguszabb vonal nálam.
A 3* csak azért jár, mert a kivitelezés nem szokványos, és máson lehet, hogy jól működik:)

Juicy Couture Couture La La EDP

Juicy Couture Couture La La EDP
2019. november 6.

Ez az anyaillathoz képest egy nagyon csendes kis játékos.
Megvettem talán tavaly, mert valami nevetséges áron dobálták jóformán utánam a Rossmannban, de hát nem tetszett. Húgomnak adtam, mert rajta jobb volt, de pár próbálgatás után nála is a futottak még szekcióban landolt.
Nem mondom rossznak, de jónak se annyira.
Valahogy úgy tudnám definiálni, hogy amikor utazom, és nem tudom, elkeveredik-e a csomagom, mert nem a kézipoggyászba szeretném tenni a parfümöm, akkor ezt rakom el az útra. (Na de még csak ilyen sincs, mert nyaralni meg valami nagyágyúval megyek és mehet a pogyiba, szóval értitek...:D)

Juicy Couture Viva la Juicy EDP

Juicy Couture Viva la Juicy EDP
2019. november 6.

Ezzel visszahúzódni és szürke kisegérkedni lehetetlenség!!
Tipikus harsogó, nyári buli illat.
Mindent megtestesít, ami egy céllal kezdődő este alapanyaga lehet :D édes, tartós, csajos, de ami az elején ott van gyümibomba, az aztán úgy le is cseng, és rajtam egy ehhez elképzelt egyéjszakás esteként a "köszi, jó volt, hazamehetsz"-szel zárul.
Kétségtelenül eltalált illat, de nem irodába, hanem mindenképpen szabadtérre vivős, és csak ha erről meggyőződsz, fújj többet, mint 2 :D
Az üveg és a design tökéletesen eltalált a tartalomhoz.