VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. november 6.

Megnyugtató, hogy nem csak én írom itt most, hogy pasi illatúvá varázsolódott rajtam a Libre.
Az a fincsi nyaralós, amikor nézed a horvát tengerpart 5csillagos hotelénél a teniszpálya mellett talpig fehérben sétáló idős házaspárt, és olyan kellemes illatuk van, de nem tudsz rájönni, hogy a nénié lehet vagy a bácsié. Na ilyen. Tiszta, nem olcsó hatású, nyárias (miért nyár végén került btw a polcokra?), de nem kéne. Az üvegen pedig szerintem kifejezetten giccses a YSL logó. Ettől még máson persze el tudom képzelni tényleg, hogy kifejezetten jó:)

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. november 6.

Valaki légyszi magyarázza meg a hypeot. Bementem a Müllerbe, ahol a csajszi kb nedves bugyival (bocsánat bocsánat:D) vitt minket az újdonságokhoz, hogy a kolleganőuvel szétfújták magukat, és gyorsan engem is illatfelhőbe burkolt. Hááát... őőő. Köszi. Gondoltam a bőrömön szeretném kipróbálni, miután odaadta a tesztcsíkot, mert rajtam minden egész más, mint azokon a kis papírkákon. Hát ezesetben nem életem döntése volt. A fecnikét bedobtam a táskámba, mondván ott elfér (egy hétig wc illatosító szagú tatyóval masíroztam), a karomról meg úgy kellett lerobbantani. És ezzel számomra minden jó tulajdonságát leírtam. Nem azt mondom, hogy rossz, de egy Lancometól baromira többet várnék. Mondjuk hol van a jó öreg Hypnose szintje ehhez a műtucatpcsa illathoz képest? Nagyon sehol. Tulajdonképpen nulla érzést váltott ki belőlem. Egy olyan halom jellegtelenség. Kicsit ez meg kicsit az, ami együtt semmi érdekes. Kár, mert ez az okostelefon külső még poénos is lenne amúgy.

Amway Opportune for Women Parfümspray

Amway Opportune for Women Parfümspray
2019. november 6.

Az előző parfümök fényezése után elérkeztem ehhez, ami nálam viszont nem nyerő kategória. Igen, ez is extra a maga nemében, de az én bőrömön ilyen pattogó titkárnőhöz illő, szúrós szagú jelleget ölt. A parfümkivonós öngóllal egyetértek, több ilyen is van, azt sem értem. A régi egyediek helyett most tucatillatok maradnak majd jó esetben, vagy semmi. Pedig ez a vonal jó kis ötlet volt.

Amway Wistful No1 Parfümspray

Amway Wistful No1 Parfümspray
2019. november 6.

Ahh ezért meg voltam őrülve teljesen, amikor megjelent. Szanaszét fújtam magam vele. Rajtam kicsikét más oldala mutatkozott meg, mint azon, akin éreztem, és amelyik oldala miatt nagyon megtetszett, mégis ez ilyen játékosan kacér illat, nyomot hagyós, szerintem egész évben viselhető.
Érdekesek ezek az Amway parfümök, sokuk megállná a helyét hagyományos forgalomban is, mert nem azok a mai értelemben vett egyenillatok. Van bennük valami kis csavar, ami szerethetővé teszi őket.

Amway Wistful Aroma Testpermet

Amway Wistful Aroma Testpermet
2019. november 6.

Boldogság illat. Annyira harmóniát áraszt és jókedvre derít! Pontosan az az érzés, ami megfogalmazódik bennem az összhatàsát illetően, mikor kora tavasszal kilépsz a teraszra és a picit hűvősbeb mégis az arcodba sütnek az első igazi tavaszi napsugarak, és csak élvezni akarod. Aki az édes-gourmand illatokat részesíti előnyben, annak lehetséges, hogy nem fog tetszeni. Én valahol az Esteé Lauder Modern Muse és a DKNY Women energizing közé állítanám a sorban:)

Amway Ancestry for Women Parfümspray

Amway Ancestry for Women Parfümspray
2019. november 6.

Azt gondolom, hogy ezt nagyon tudni kell viselni. Éreztem anno, mikor használtam máson is, volt, akiken kifejezetten szörnyű volt, pedig egy nagyon extra kis darab. Nem tudnám mégsem mindennapi használatra elképzelni, sem túl melegben. Hosszantartó viszont, sokáig érezhető az illata.

Amway Body Series Allano Kéz- és Testápoló

Amway Body Series Allano Kéz- és Testápoló
2019. november 6.

A húgom ekcémás könyökével mindig csodát művelt. Mivel kisebb korunkban sokat használtuk, nekem az illata inkább kellemes, "otthon" érzést adó, mintsem zavaró. Kár, hogy már kivonták a forgalomból:(

Amway Anticipate Intense

Amway Anticipate Intense
2019. november 6.

Ez egy tipikus "kedves illat". Valamièrt egy kifinomult, csinos, igényes, mégis játékos nőt képzelek a parfüm mögé. Nem túl tolakodó, de megjegyzik. Elég tartós, nekem inkább hidegebb időhöz passzol, de tulajdonképpen nyárra sem túl fullasztó. Ha valóban kivontàk a forgalomból, az nagy hiba, mert nagyon kellemes, szerintem mondható, hogy karakter illat volt.

Amway Glister Szájvíz Koncentrátum

Amway Glister Szájvíz Koncentrátum
2019. november 6.

Csoda kis termék. Nagyon megéri az árát, ugyanis baromi hosszú ideig használható egy kis üvegecske. Kellemes, friss illatú, remekül tisztít. A fogkrémet lehúztam, mert az nem jön be, ez viszont megérdemli a max csillagot:)

Amway Glister Fogkrém

Amway Glister Fogkrém
2019. november 6.

Sok Amway termékkel vagyok nagyon elégedett, ez nem tartozik közéjük. Amennyire jónak érzem a szájvizét, ezt annyira nem. Hatásra nagyjából egy középkategóriás fogkrémnek felel meg, és nem érzem a használat után tisztának a fogaim tőle. Egy ideig újrarendelgettem, aztán lett egy jobb.