VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Fendi Life Essence

Fendi Life Essence
2019. október 20.

Bár kivonták a forgalomból, azért egy véleményt mindenképp szerettem volna írni, mivel egy kis illatmintát ma találtam ebből egy régi kis ládikàmban, ki tudja, honnan került oda. Utánanéztem, miként fut, és bár férfi illat, el tudom képzelni nőn, ahogy rajtam sem tűnik férfiasnak. Egészen más hangulat viszont a két nemen. Egy olyan férfihoz tudom elképzelni, aki követi a régi, hagyományos értékrendet, stílusos, de nem feltűnősködő, vagy hivalkodó, de mindenképp egy hűvösebb, kinti tájon, talán Skóciában vagy Texasban. Olyan igazi férfi illat, de nem a macsó, hanem a biztonságérzet kategóriában, amolyan szakállas-megvédős típus.
Nőben egy művészi, elvont, kissé hippis, buggyos nadrágos életművész képe ugrik be, vagy egy laza farmeres hipster fekete keretes körszemüveggel és take away kávéval. Rajtam szantálos-balzsamos, érdekes, kíváncsi lennék, milyen máson, nert biztos nagyon más. Nekem nem illatom igazán, olyan kicsit oldies style jellegű irányt vesz:/

Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz EDT

Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz EDT
2019. augusztus 24.

Update: tesóm szerint Womanity-s rajtam, ami azért érdekes, mert az viszont elég kókuszossá alakul mindig. Akárhogy is legyen, tetszik:)

Sosem gondoltam, hogy ezt fogom írni, de se naptej illata nincs rajtam, se kifejezetten kólusz:D
Isteni és tartós nagyon viszont, és első pillanatban megállapítottam, hogy egy nyári csavaros felerősített L'Artisan Caligna, amit érzek benne. Nem semmi. Nagyon érdekes, de könnyed illat helyett egy elég erőteljesen zöld illatot kaptam, és bejön☺️

4711 Acqua Colonia Coffee Bean & Vetyver Eau De Cologne Natural Spray

4711 Acqua Colonia Coffee Bean & Vetyver Eau De Cologne Natural Spray
2019. augusztus 23.

Nagyon durva, hogy ide még màs nem írt véleményt, pedig egy nagyon kellemes kis illatról van itt azó☺️
Bár eddig nem nagyon tesztelgettem a 4711-eket, úgy érzem, egy régi dolog van újjáéledőben:) több helyen is olvastam, hogy egy olcsóbb kategóriás niche vonulatot képviselhetne tulajdonképpen a cég, amiben egyelőre egyetértek.
A felfújáskor egy erőteljes vetiver flash áraszt el, majd ahogy a bőrön leül, számomra a L'Artisan, illetve egy enyhe vaníliás-bőrös beütés ugrik be. Nem tolakodó, nagyon kellemes, de nem is sejtettem, hogy ilyen kis bújós cica illattá alakul rajtam😁
Emiatt véleményem szerint akármilyen időben és inkább hangulattól függően viselhető.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2019. július 3.

Ez egy nagyon kellemes gél alapú segítség nyárra, amikor a bőrnek túl sok lenne egy nehezebb állagú krém. Tökéletes sminkalap, puha lesz tőle a bőröm, kap levegőt még nagy melegben is. Szeretem a Clinique termékeit, mert nagyon kellemes állagúak és szolid illatuk van, nekem pedig érzékenyebb tud lenni a bőröm és nyáron nehezebb mattan tartani, de ezzel könnyebben sikerül:)

Malibu Sun Lip Care Balm SPF30

Malibu Sun Lip Care Balm SPF30
2019. július 2.

Baromi kevesen ismerik szerintem, pedig jó ára van, finom illatai és a hatása se egy Labello...
Nekem nagyon bejön ez a nyárias alapillat is, ezen kívül pedig mangósom van:)

Hawaiian Tropic Dark Tanning Oil

Hawaiian Tropic Dark Tanning Oil
2019. július 2.

Ez egy kis titkos fegyver!!! Mindenképp az használja, aki már nem fél, hogy leég.
Nagyon finom, szokásos Hawaiian-os kókusz illat, ha elfeledkezel kicsit , mennyi ideje fekszel a napon ezzel bekenve, könnyen azon kaphatod magad, hogy már késő😁
Engem meggyőzött, ilyen legyen egy barnulást segítő olaj!

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter
2019. július 1.

Ez a kókusz bomba valami eszméletlen!!! Szívem szerint lenyalogatnám magamról:D
Nekem sikerült úgy leégnem, hogy utána ezzel kentem be magam és elég jól esett a bőrömnek, plusz a nagy melegben (Egyiptomban bizonyított) is helytállt és nem folyt le rólam, hanem beszívta a bőröm. Ráadásul nem kevés ideig elég is.

Hawaiian Tropic Sunkissed Hidratáló Szájfény

Hawaiian Tropic Sunkissed Hidratáló Szájfény
2019. július 1.

Azt gondolom, ez az a smink, aminek értelme van egy strandon. Isteni édes, nagyon kis szolid és jól véd is:)

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő
2019. július 1.

Igazi fincsi, friss, nyári tisztaság illat😍Állagra is szuper, sokáig ki is tart. Időről időre veszegetem újra:)

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Púder

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Púder
2019. július 1.

Hogy lehet, hogy erről a kis alapdarabról még senki se írt?😮
Bár kategóriájában nem olcsó, nagyon nagyon jól tartós, tényleg szépen mattító darab. Szerintem simán elég alapozásnak is ha vizesen viszed fel.
A kis kompakt púderhez beépítve van egy tükröcske és egy szivacs is.
Jó sokáig kitart, jól is bírja, viszont mindenképp érdemes jól utánanézni a megfelelő árnyalatnak, mert a jó fedésének köszönhetően nagyon tud látszani, ha nem jó színt választunk.