VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Púder

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Púder
2019. július 1.

Hogy lehet, hogy erről a kis alapdarabról még senki se írt?😮
Bár kategóriájában nem olcsó, nagyon nagyon jól tartós, tényleg szépen mattító darab. Szerintem simán elég alapozásnak is ha vizesen viszed fel.
A kis kompakt púderhez beépítve van egy tükröcske és egy szivacs is.
Jó sokáig kitart, jól is bírja, viszont mindenképp érdemes jól utánanézni a megfelelő árnyalatnak, mert a jó fedésének köszönhetően nagyon tud látszani, ha nem jó színt választunk.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Jöttem trollkodni.
Én azt gondolom, hogy valami, ami kicsivel jobb csak árban, mint egy másik, ami viszont még hasznàl is, az nem jó ár-érték arányban. Ezt az egész barna haj szériát és koncepciót nem igazán értem a Baleánál.
Nekem a barna hajamon full fehér volt, nem könnyített és javított a helyzeten, viszont kifújás után percekig el kell hagynom a mosdót, ha nem akarok vattát köpni és megfulladni, annyira intenzív és tüdőig hatoló a spray valamiért.
Akkor már ezerszer szívesebben kifozetem azt a plusz párszár forintot és vidáman használom a Batiste-ot, aminek van eredménye és látszata is.

Balea Professional Sampon Barna Hajra

Balea Professional Sampon Barna Hajra
2019. július 1.

Ez egy nagyon átlagos sampon. Nem értem, mi köze a színekhez, mert a hajamon semmit sem változtat, se nem élénkít. Az illata finom, a kiszerelése szerintem nagyon nem praktikus, a végén úgy kell kisajtolni belőle a sampont. Annyira pedig az illat se extra, hogycsak ezért újra ezt vegyem, mert hatását tekintve azt tudja, mint akármelyik másik, amit szintén nem veszek meg.

Tom Ford Eau De Soleil Blanc EDT

Tom Ford Eau De Soleil Blanc EDT
2019. június 14.

Ma mászott a csuklómra a Sephorában🙄😁ès pont jókor érkezett, hogy feldobja a hangulatom. Rajtam a Garnier csillámos naptejének az illata köszön vissza kis idő elteltével, amit viszont imádok. A nyitás citrusos-fehér virágos mix, aztán lecsücsül, és megérkezik a várva várt kókusz:)) nekem nagyon bejött, bár nem éreztem túl tartósnak, viszont nem az a sablon illatka, szóval a nyári illatok közé abszolút bepasszintható kis darab.

Pannonhalmi Főapátság Arcanum Gyógynövénykrém

Pannonhalmi Főapátság Arcanum Gyógynövénykrém
2019. május 28.

Ez a kis tégelynyi levendula egy csoda😍
Tényleg hihetetlen hangulata van az Apátságnak is, tökéletes egy kis feltöltődéshez és elmélyüléshez.
Én ezt egész véletlenül próbáltam ki, anyánál pillantottam meg a fürdőszoba polcán.
Brutál tömény hatóanyag, száraz bőrre hihetetlen jó, saját példámból kiindulva ajánlom orrfújásos időszakban nózi alá:), vagy ha SOS segítség kell, száraz ajkakra/könyékre stb. is szuper, bár ezt az illat miatt én éjszaka szoktam tolni😁
Mióta felfedeztem, azóta sóvárgok az újabb kis kirándulás után, és akkor tuti betárazok!!

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP
2019. május 26.

Rajtam sokatokkal ellentétben sajnos nem tűnt el az illat. Nem értem a koncepciót és azt sem, hogy hogyan jön ez a La Nuit vonalhoz. Sehol az az édes, nőies vonal, rajtam kifejezetten büdös "öregasszonyos-nyanyás" illata lett. Az üveg szép, így kap két csillagot.

L'artisan Vanille Absolument (Havana Vanille) Edp

L'artisan Vanille Absolument (Havana Vanille) Edp
2019. április 24.

Update: nem változtatnék az eddigieken, mert nagyon különleges illatról van szó, de sajnos nem sikerült megbarátkoznia a bőrömmel, és rajtam nem volt finom.. pedig minden adott lehetne, de nem. Így leveszek a csillagból, mert annyira nem vagyok tőle így összességében elájulva:(

Mindig hatalmas dilemma, be merjek-e vállalni egy újabb nem tucatillatot vakon, viszont egyre inkább nagyobb esélyekkel szeretek bele az efélékbe.
Sikerült lecsapnom itt Adri parfümmintácskájára, már nagyon vágytam rá, hogy még jól megszaglásszam, mielőtt teljesen lecsúszom róla.
Hú, hol is kezdjem...
A L'Artisan annyira "szerteágazó" család számomra, megannyi hangulattal és stílussal, hogy nehéz bekategorizálni, de talán ez az a parfümház, aminél ha egy darab betalál, az abszolút egyéniséghez passzoló tud lenni és brutálisan egyedi, semmi máshoz nem fogható.
A Vanille Absolument felfújásakor egy pillanatra meglepett, mert engem azokra a pasis illatokra emlékeztetett, amikre azt mondom, hogy na ezt neeeeee, fujj! Túl édes és túlontúl olyaaaan "gagyi öltönyös", porszívóval házalós, hiteltelen figurához illő.
De aztán fél percre rá a csuklómra olvadtam és kezdtem boncolgatni. A rum nagyon gyorsan megjelent, majd a bőrös jegy, ami pedig nagyon érdekes és nem várt elem, az a föld illata. Friss, talán helyenként fűcsomós föld.
Ami ennél is izgalmasabb, hogy egyáltalán nem mondanám rossznak, sőt!
Nagyon kíváncsi leszek az évszakokkal való kapcsolatára, mert most tavasszal egyik oldalát se bontakoztatja kellően ki. Érzem benne a télies kuckózós illatot, meg a mélyebben megbújó forró, szenvedélyes nyáréjszakákat is.

Narciso Rodriguez For Her EDP

Narciso Rodriguez For Her EDP
2019. április 14.

Na, ő az a nő, aki már nem a 20-as évei elején botorkál. Inkább a tudatos, értelmes és szexi 30-as, aki elég, ha a kócos fürtjeit kontyba dobja és mosolyog, megkérdőjelezhetetlenül tisztában van saját magával. Aki smink nélkül is gyönyörű, de imádja a magassarkút és az élénk rúzsokat is. Nyáron akár egy flamenco táncos, hosszú, színes szoknyában perdül barátnőjével a helyi bár virággal teli teraszára, és ráérősen kortyolgatja Sangriáját, míg fekete keretes szemüvegében hatalmasakat nevetgél.
Temperamentumos, friss, de tagadhatatlanul feltűnő, annak ellenére, hogy ezért megerőltetné magát.
(Nekem érdekes módon hasonlít az Estée Lauder Muse Chic-re, ami egy sokkal szolidabb darab és merőben más karakter.)

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2019. április 10.

Nagyon tetszik!
Próbáltam már más márkát, ami vagy agyon volt parfümözve, vagy csak rontott a helyzeten. Ez viszont mintha "tartósítaná", és nagyon jól bírja napközben a hajam, nincs zsíros kinézete később sem. Kellemes illata van, tényleg nem tolakodó. Megéri az árát.

Lush Honey Trap Ajakbalzsam

Lush Honey Trap Ajakbalzsam
2019. április 10.

Ez volt a kedvenc ajakápolóm, még az elsőt Velencében vettem. Imádnivaló illat, állag, a felét lenyalogattam:D de tényleg imádtam. Amit viszont sikerült beújítanom, már nem ugyanilyen. Ízre olyan, mintha csak shea vaj lenne megízesítve, és az ajakápoló is összeállt valahogy, mintha külön válnának az összetevői. Az illata nekem abszolút olyan, mint a Play Doh gyurma😁 Nem pontozom le, mert tényleg nagyon jó kis darab, és szerencsére nincs telenyomva káros anyagokkal.