VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Soft Coeur Masszázstömb

Lush Soft Coeur Masszázstömb
2019. április 8.

Nagyon finom illata van, kellemesen puhává varázsolja a bőrt, és az összes hátránya, hogy meg akarom enni😁

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém
2019. április 4.

Ez egy vanília nightmare.
A kiszerelése tetszett, a Body Shopnak vannak hasonló kézkrémei (különbség, hogy azokat el tudom magamon viselni), ez viszont csak első ránézésre jött be.
Annyira intenzív, és van benne valami összetevő, amit egész álló nap érzek, néha elfeledkezem róla, hogy a kezemről jön, aztán újra ráeszmélek, és általában lemosom.
Az állaga nem lenne rossz, na meg ha valakinek ez a furi vanília bejön. Én alapvetően nagy vanília fan vagyok, de ezt elajándékozom, mert egyszerűen nekem irritálóan szúrós illatú.

Yves Rocher Plaisirs Nature Citrom-Bazsalikom Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Citrom-Bazsalikom Testápoló
2019. április 4.

Nemrég szereztem be egyet belőle, és amennyire az elején meglepett az illatkombibáció (nem az a szokványos citrom szerintem), úgy később kifejezetten tetszett ez a kis frissítő, könnyed testápoló. Nem ragad, és még talán tényleg egy kicsit hűsít is, de lehet, hogy ezt már csak hozzáképzeltem:D nagyon száraz bőrre én se javasolnám, de kencemániásoknak tök jó.

Zara Women Oriental

Zara Women Oriental
2019. április 4.

Ha valamilyen, hát Zarában parfümöt vásárolós csaj NEM vagyok. Ez az illat viszont annyira kedves számomra.
Nagyon különlegesnek tartom a Lancome Hipnose-t és nekem ez annak a tompított verziója.
Érdekes, mert alapjegyeit tekintve inkább téli, én viszont rengeteget használtam nyáron, és valamiért mégis imádtam - olyan kellemesen körüllengős, szeretem illat. Nem ordít méterekről, hogy helló, én vagyok a parfüm, hanem finoman csak odaint:))
Amikor nem "nagyágyús" kedvem van reggel, de szeretnék egy vidáman induló, mosolygós napot, ezt fújom magamra. Döbbenet, de néha tényleg nem feltétlenül a legnagyobb nevek remekművei remekelnek...

Avon Mark Vízálló Szemceruza

Avon Mark Vízálló Szemceruza
2019. április 4.

Nagyon válogatós vagyok, ha sminkcuccokról van szó, és gyakran az olcsóbbakat meg se nézem, mert érzekeny a bőröm és a szemem, és a rossz alapanyagú termékeket nagyon hamar érzékeli.
Ez a szemcerka viszont nálam nagyon bevált!
Árban nagyon jó, nem kenődik, tartós, vékonyan lehet vele húzni és jó, hogy többféle színben elérhető.
Nekem az egyetlen hátránya, de esélyes, hogy ezzel én bénázok csak, hogy a vége fele nekem néha letörik belőle.
Ennek ellenére nagyon praktikus kis darab:)

Yves Saint Laurent Black Opium Intense

Yves Saint Laurent Black Opium Intense
2019. február 18.

A Black Opium megcsúfolása rajtam ez. Nyomokban tartalmaz némi eredetihez hasonló illatot, egyébként pedig a 12 egy tucat jegyében tömény jellegtelenség jó erőteljes kivitelben.
Nekem a Nuit Blanche van meg és isteninek tartom az alapillatot is (a fekete üvegest), de ez valahogy olyan minden akart lenni és semmi se lett... nagyon ajánlható viszont azon 16 éves lázadó tiniknek, akik valami nagyon harsány, fel nem ismerhető egyenillatban szeretnének tündökölni.
Sajnálom, mert a design eltalált, a Zoe Kravitz tök jó a kampányhoz, és minden adott volt egy szuper kis flanker-höz, na de majd talán next time...

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2019. február 13.

Megvan az új f•ssá fújkodós kedvenc😍
Konkrétan tavaly nyár eleje óta fújogattam már magamra itt-ott, épp ahol jártam, és próbáltam magam meggyőzni róla, hogy neeem, nem kell ez nekem, jól elvagyok a többi, kisebb hadseregnyi parfümömmel. De hát ugye, amit a sors nekünk tartogat...😁🙏🏼Szóval nem bírtam tovább és megvettem egy kis 30millist, és aaannnnyira imádom!! Úgy édes, hogy közben "dögnős" a javából. Ez az az illat viszont, amit szerintem képes leszek kontroll nélkül fújni magamra, mert ha az egész üveggel magamra önteném, se lenne elég:D ha desszert lenne, biztos emiatt híznék el, annyit ennék belőle.
Nem olyan durván erős a bőrön pár óra után, viszont nap végén is ott van, ruhán pedig még tovább érezni.
Nincs nagy viszonyítási alapom az eredetihez, a Caresse és eközött hezitáltam egy ideig, de annak a leszáradása nem tetszett. Viszont többször újravásárolt kiskedvenc a Midnight Rose is, és ez, bár hangulatában nagyon más, valamiért mégis hasonlóan ahhoz, különleges érzéseket ébreszt. Azt én nagyon hamar nem érzem magamon, mert megszokom, ennek ellenére rengetegen dicsérik, és kérdezik meg, mit viselek. Ezt is ilyesminek érzem,hogy valamiért könnyedén "szokik össze" a viselőjével:)

Yves Rocher Vanille Noir

Yves Rocher Vanille Noir
2019. február 9.

Annyira vártam, hogy megérkezzen, és annyira nem olyan, mint amilyenre gondoltam😳
Vanília nálam kb minden mennyiségben jöhet, de ez egyszerűen valahogy felszívódik rajtam. Nem hogy parfümként nem helytálló, de eau de toiletteként se lenne az, így nekem mondjuk testspray formájában lenne értelme használni.
Egyedül a ruhámon érződik valamelyest haloványan az illata, ott pedig ilyen autóillatosítós vaníliaként.
Ami viszont pozitívum, hogy anyukámon eszméletlenül más. Mintha rajtam lenne a kis negatív, rajta pedig a pozitív verzió. Kifejezetten kellemes, nem geil vanília, úgyhogy neki is adtam, mert ő kapásból beleszeretett. Rajta nekem picit Hypnose-os, ő pedig némi mentát érzett ki belőle... érdekes.

Calvin Klein Obsessed for Women

Calvin Klein Obsessed for Women
2019. február 3.

Én tényleg képes vagyok sokáig rakosgatni illatokat, hogy majd biztos valamikor használni fogom, és tuti lesz majd olyan hangulatom... na ez NEM az. Ehhez elég volt már egy fújás, hogy rádöbbentsen, ilyen hangulatom márpedig sosincs. Lehetne finom, mert egy nyári, citrusos illat, és el tudom képzelni, hogy másnak ez jól áll, rajtam viszont van egy nagyon erőteljes mellékillata, ami állandóan jelen van és nem szeretem:( pedig én nagyon elégedett vagyok CK-nel, sikerült egy másikkal együtt megvennem vakon, ami szintén nem illik hozzám.
Ez nem egy tipikusan tuti blind buy illat, hölgyeim:)

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons
2019. február 3.

Alig vártam, hogy magam is fejest ugorhassak ebbe a parfümbe, kíváncsi voltam, hova ez a hype. És ezt azóta is keresem. Merthogy nem találtam. Bármennyire is kedves kis illat, nekem az első gondolatom egy tök régi szezonális Oriflame illat volt, ezek után pedig ugye esélytelen nem erre gondolni. El tudom mindemellett képzelni egy hosszú, festetlen hajú szeplős, ártatlan romantikus lelkű lányhoz, aki a pasztell színű ruhájában virágot gyűjt a tavaszi réten, de ez a lány nem csak hogy nem én voltam, de úgy érzem, nem is én leszek😁
Érdekesek ezek a L'artisan-ok. Egyik oldalon lenyűgöznek, a másikon meg nem értem őket.