Victoriaformosa

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

AlfaParf Semi Di Lino Diamante Care Illuminating Olajesszencia

AlfaParf Semi Di Lino Diamante Care Illuminating Olajesszencia
2019. május 15.

Számomra csodaszer! Szőkítem a hajam és nem a legszakszerűbben. Nyúlos, töredezett és borzasztóan nehéz volt kifésülni. Ez az olaj hihetetlenül jól rendberakja. Kevésbé nyúlik, töredezik a hajam, szép egészséges!

Kallos Prestige Color Hajfesték

Kallos Prestige Color Hajfesték
2019. március 23.

Gyöngyház szőkét próbáltam ki. Eleinte kicsit megijedtem, ugyanis fölkenve a hajamra elég sötétnek látszott. A festék és az oxi nehezen akart rendesen elkeveredni de egy kis ricinus olajjal fel lehet lágyítani a masszát. Leöblítve még mindig elég sötétnek látszott a hajam, megszárítva is. Elkönyveltem már magamnak, hogy majd világosabbat kell vennem legközelebb. Másnap olyan gyönyörű világos lett és egyenletes! Csak ajánlani tudom!

Veet Silk & Fresh Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre Aloe Verával

Veet Silk & Fresh Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre Aloe Verával
2019. február 18.

Eddig még csak kétszer használtam. Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy ez az érzékeny bőrűeknek ajánlott krém erős az én bőrömbek. A karomon használtam, mert azt mégsem szeretném borotválni, ám hólyagok jelentek meg, vörös fájdalmas foltok. Amúgy a szőrt leszedte, de mégis... Némi bőrnyugtató el kell e mellé.

Color Time Hajfesték

Color Time Hajfesték
2019. február 8.

Életem első hajfestéke volt. Régóta szemeztem a vörös hajszínnel, így egy szép lilás-vöröses színt választottam. Lapockáig érő, vékony szálú, de nagyon dús hajam van, így 2 doboz jött haza velem a Vianniból. Az állaga tényleg kicsit érdekes, zselés, de szépen lehet vele dolgozni. A két doboz tényleg elfogyott a hajamra. Szép, puha, kicsit sem száraz, gyönyörű vörös lett a végeredmény! Imádtam! Egyáltalán nem kopott nekem, minimálisan halványult a mosások után, de hát melyik festék nem? Most fogom nem sokára az ezüst színét kipróbálni, majd updateelek.

Update
Nos, szürkés szín kipróbálva! Elég érdekes lett, még véletlenül sem egyenletes. Pedig 3 doboz festéket használtam... lett egy halovány szürkés csillogása, de nem az igazi. Szerintem nem veszem újra.

Update updeteje
Na, veszek el csillagott, pedig nem akartam. Szörnyűség lett a hajamból mosás után! LILA lett! Száraz széna kazal! Három csillagot csak a múlt miatt hagyom meg, de szívem szerint mínuszba mennék...

Balea Do What You Love Tusfürdő

Balea Do What You Love Tusfürdő
2019. február 6.

A krém-szappant vettem meg ebben az illatban először. Beleszerelmesedtem a szilva illatába 💝. Ma pedig nagy meglepetésemre tusfürdő is volt, egyből vettem 4et! Olcsó, isteni illat, kellemes a bőrnek. Mi kell még?

Balea Superpower-Dusche

Balea Superpower-Dusche
2019. február 6.

Nem igazán szeretem az édes "pacsuli" illatokat... de ez igazán kellemesen édes volt! Nagyon aranyos ez a csillámos, bulldogos csomagolás. Szerintem egyszer mindenkép jó kipróbálni!

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Haaröl Spray

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Haaröl Spray
2019. január 18.

Tényleg jó kis spray! Kellemes volt számomra az illata, amit napokig éreztem a hajamon. Finom, puhák lettek a hajvégeim, és szép csillogóak a fürtjeim. Nem nehezítette el a frizurám és egyáltalán nem volt "zsírba mártott" fénye! Egyetlen hiba ezzel, hogy nagyon hamar elfogy. 4-5 alkalommal használtam és ki is ürült!

Balea Pearl & Glow Maske

Balea Pearl & Glow Maske
2019. január 5.

Sima, ápolt, puha bőrt hagyott maga után. Szeretem ezt a maszkot, talán mind közül a legjobban. Illata kellemes. E mellett olyan érdekes és szép látványt nyújt a csillogó, gyöngyházas fénye a bőrön.

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2019. január 5.

Hát, kipróbáltam mint a legtöbb Balea terméket. Illata finom, habzik is, de mást nem mondhatok. Nekem ugyan úgy zsírosodik a hajtövem és száraz a hajvégem.

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2019. január 5.

Én kb. kétszer mostam meg a vöröses barna hajamat ezzel a samponnal, és a balzsamjával. Nagyon szépen és láthatóan szőkített a hajamon, nekem bevált!

Update: mostanra már gyűjtöttem némi tapasztalatot. Valóban van szőkítő hatása, de az nem valami szép, elég sárga. Inkább ennek a szériának a hajspréjével lehet valamit igazán kezdeni. Én például hajtövet szoktam picit színezni vele. A sampon és a balzsam se rossz, az illata sem kellemetlen. Szárítja a hajat és nem a leghatékonyabb.