vicumaci

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Glow Shake and Go Bronzer

Avon Glow Shake and Go Bronzer
2019. június 19.

A saját ecsettel való felvitel nem jött be.Túl sok szóródik ki,ezért egy másik bronzositó ecsettel viszem fel.A szine inkább barnás nekem,nem narancsos.Újra nem venném meg.

Avon Glow Barnító Gyöngyök

Avon Glow Barnító Gyöngyök
2019. június 19.

Évek óta használom,elégedett vagyok vele.Sokáig elég,ár-érték arányban jónak mondható.

Fleur De Santé Graziella Body Fragrance

Fleur De Santé Graziella Body Fragrance
2019. június 19.

Édes púder illat.Első fújásra tömény,várni kell pár percet.Babapúder illathoz hasonlit.5-ös!

Fleur de Santé Bőrkorrektor Alapozó

Fleur de Santé Bőrkorrektor Alapozó
2019. június 19.

Nem tetszett,elajándékoztam.Narancsos árnyalatba megy át száradás után.Ennyi pénzért sokkal jobb van drogériás szinten.

Fleur de Santé Graziella

Fleur de Santé Graziella
2019. június 19.

Édes púder illata van.Nagyon finom,nőies.Aki szereti a púderes illatokat,annak tetszeni fog!

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2018. január 8.

A legjobb pirositó ecset! Nem vesz fel egyszerre sok festéket,könnyű a használata. Egyszerűen tökéletes!

Oriflame Very Me Arcpirosító Ecset

Oriflame Very Me Arcpirosító Ecset
2016. április 9.

A pirositó mellé rendeltem meg.Nagyon szúrós,hullik a szőre,pirosításra alkalmatlan,szóval semmire se jó.Bóvli kategória,csak rontja az oriflame hirnevét.

Giordani Gold Bőrmegújító és Erősítő Alapozó

Giordani Gold Bőrmegújító és Erősítő Alapozó
2016. április 9.

Évek óta ezt használom,nagyon elégedett vagyok vele.Szép a finise,természetes megjelenést kölcsönöz.Nincs maszk hatás,nem okoz pattanásokat,ápolja a száraz bőrt.Zsíros bőrűek kerüljék szerintem.Tökéletes,5 csillag!

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2016. február 12.

A száraz,töredezett hajvégekre nagyon jó,illata kellemes.Nekem hamar zsirosodott a hajam tőle.Nem vettem újra.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2016. február 12.

Nekem is kedvenc,amióta megjelent használom.Már többször újra vettem,sokkal jobb mint a drogériás szempillaspirálok.Tökéletes!