vicuskat

Regisztráció dátuma: 2016. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP
2019. október 1.

Te jó ég, ez tényleg valami csoda! Egy kis 5 millis öntős mintám van belőle, azt hiszem, még sokáig vigyázok rá!
Up: Andi jóvoltából hozzájutottam egy nagyobb kiszereléshez! Imádom!

Beckham Signature Summer

Beckham Signature Summer
2019. június 17.

Nagyon jól esik ebben a fülledt nyárban ez a kis frissítő (nekem citrusos) illatocska. Őszintén sajnálom, hogy már nem gyártják.

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Golyós Dezodor

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Golyós Dezodor
2019. június 10.

Abszolút egyetértek az előttem szólóval. Én még nem tapasztaltam ilyet. Gondoltam kipróbálom, ígéretes a design, a név és ebből volt a legkevesebb a polcon, vagyis kelendő. (Nehogy már lemaradjak róla...) DE: szó szerint ápolatlannak, büdösnek érzem magam tőle. Bőrkémia? Van valaki, akin ez működik? Legszívesebben egy csillagot se adnék neki.

Oriflame Volare EDP

Oriflame Volare EDP
2019. március 29.

Tényleg Tresor, de annál szerintem kicsit karcosabb, töményebb. Amikor a katalógusillatokkal való ismerkedésem indult, volt egy példányom belőle, ma már nem venném meg, nekem sok. A nosztalgia miatt kap 4 csillagot.

Lalique Living Lalique EDP

Lalique Living Lalique EDP
2019. március 23.

Abszolút maszkulin indítás (már felfújás előtt érzem), aztán jócskán várnom kell, hogy lecsendesedjen egy viselhető illattá. Kezdem azt hinni, hogy a levendula nem a kedvenc parfümösszetevőm, pedig amúgy minden más formában imádom!

Mauboussin by Mauboussin EDP

Mauboussin by Mauboussin EDP
2019. február 17.

Egy újabb, számomra eddig még felfedezetlen parfümmárka csodás darabja. Atyaúristen, de szépen összerakott illat! Tökéletesen illik a mai gyönyörű őszi napsütéshez. Muszáj volt egy üveges példányt szereznem és Barbinak hála, meg is lett! 1000 csillag!
Up: 3 kolléganő is kért belőle fújóst :)) Ez csak jelent valamit...

Luxure Vero Tino Diva EDP

Luxure Vero Tino Diva EDP
2019. január 21.

Masnuci minden mondatával egyetértek. Nekem előbb volt meg a másolat, már az is nagyon tetszett, és most kaptam egy eredeti fújóst Vikitől. (Mondjuk az már messziről illatozik.) Valóban a tartósság tekintetében elmarad az eredetitől, de ki bánja?...

Burberry Brit Rhythm for Women

Burberry Brit Rhythm for Women
2018. november 16.

Nálam a Weekendet egyik Burberry sem übereli. Azt 4 évszakos parfümnek tartom. A Brit rhythm karcos, fanyar virágossága nekem csak nyáron viselhető.

Celine Dion Celine

Celine Dion Celine
2018. november 1.

Fiatalkorom ikonikus illata. Egyszerűen imádtam és nemrég Marcsi jóvoltából ismét hozzájutottam. Azt hiszem, erre a parfümre tudom azt mondani, hogy maximálisan én vagyok. Millió csillag!

Zara San Francisco 250 Post Street EDT

Zara San Francisco 250 Post Street EDT
2018. szeptember 27.

Férfiillatnak írják a Fragranticán. Na én ezt nem tudtam, ajándékba kaptam egy fújóst belőle és simán magamra fújtam :) Szerintem abszolút uniszex, lágy, púderes-fás illat. Érdekes, hogy a párom nem kedveli, én viszont annál inkább! Persze nem egy felső kategóriás parfümről beszélünk, de mindennapi viseletként tökéletesen megállja a helyét.