vicusqa

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Kelen Fit Slim Zsírégető Gél

Dr. Kelen Fit Slim Zsírégető Gél
2019. augusztus 5.

Az edző ajánlotta narancsbőrre először. Nem is tudtam, hogy erős zsírégető gél (kimérős tégelyben adták az edzőteremben, és amikor először vettem, a nagy sietségben nem is néztem mit veszek, vakon vettem meg :D). Elkezdtem vele kenni a combom, a hasam, és edzésről edzésre látható változást eredményezett a krém. Önmagában én sem hiszem, hogy sokat ér, de kiegészítésként edzés mellé tökéletes. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki.

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk
2019. július 14.

Ma lattam meg eloszor a mullerben ezt a termeket, igy velemenyek elolvasasa nelkul elhataroztam magam, hogy kiprobalom. Mar felkentem a maszkot mikor rakerestem a kremmanian. Megijedtem a sok negativ velemenytol, hogy penzkidobas volt az egesz... Ekkor jott a meglepetes... Kivartam a kremszaradas idejet, majd lehuztam a maszkot. A maszk lejott egyben, 1-2 kisebb darab maradt az arcomom amit langyos vizes vattakoronggal siman el tudtam távolítani. Rengeteg mitesszert kiszedett, es megnyugtatta a borom. Nem is ertem az itteni negativ velemenyeket. Talan annyi a krem titka, hogy nem 1 cm vastagon kell felkenni, igy megszarad fel ora alatt, valamint ahogy le is van irva a csomagolason, megtisztitott arcborre kell felkenni. :) Ajanlom mindenkinek, akinek mitesszer problemai vannak, en biztos, hogy ujra fogom venni, ha elfogy. :)

KiwiSun Oahu Island Advanced 200X Bronzer

KiwiSun Oahu Island Advanced 200X Bronzer
2019. április 27.

Ajandek kremkent kaptam szoliberlethez, igy meg csak egyszer probaltam ki ezt a fajtat. Nagyon kellemes illata van, szoli utan nem szaradt ki a borom, egyenletesen es szepen barnultam tole, nem lettem foltos. Egyetlen egy negativ dolgot tudok mondani rola, azt hogy borzasztoan ragacsos. Eleg kenyelmetlenul ereztem magam egesz nap tole, igy celszeru a nap vegen szoliba menni, ha ezt a kremet szeretned használni (legalabbis szerintem) :)

Essence Style Your Brows! szemöldök sablon szett

Essence Style Your Brows! szemöldök sablon szett
2019. január 26.

Évek óta ceruzázom a szemöldököm, mivel elég hiányos. Régóta nézegettem sablonokat, mert elég sok idő elmegy reggelente a rajzolgatással, és ez a fajta akadt elsőre a kezembe. Kipróbáltam mindhárom sablont, de nekem a "Full" (narancssárga) típus jött be a legjobban. Igazából csak a szemöldök ívét jelöltem be, a satírozást, rajzolást már sablon nélkül csináltam. Nekem így elsőre bevállt, de a másik két típust nem fogom használni, mert nem illik az arcformámhoz. 5*-ot adok rá, mert teszi a dolgát. A sablon vékonyabb kartonból van, ami szerintem nem fog néhány hétnél tovább tartani.

2017. január 8.

Sokáig használtam ezt a szemhéjtust, mert nem kenődött el, tartós volt és könnyen felvihető. Egy idő után, amikor váltottam másra kipróbálás céljából, majd újravettem ezt a fajtát, miután kihúztam vele a szemem, néhány perc múlva elkezdett töredezni és 1-2 óra múlva leperegni magától. Többet nem veszem újra.
Itt úgy írják, hogy ezt a terméket már nem gyártják, ennek ellenére kapható elég sok helyen..

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2017. január 8.

Az itt írt sok jó vélemény miatt vásároltam meg ezt a szemhéjtust. Rengeteg tust kipróbáltam már, de egyikkel sem voltam megelégedve. Olyat kerestem, ami tartós, nem repedezik, nem kell javítgatni állandóan. Ennek a tusnak a tartóssága nagyon jó, nem kenődik el a zsíros szemhéjam ellenére sem, nem repedezik össze. A többi szemhéjtustól eltérően olyan "viselni", mintha semmilyen festék nem lenne a szememen. Sajnos mégsem értékelem 5*-ra, mert nem könnyű felvinni a szemre, hiába írták többen ezt, és az ecsete sem a legjobb. Más tussal 1-2 perc megcsinálni a szemem, ezzel legalább 15 perc.

CV Cadea Vera Pórustisztító Tapasz

CV Cadea Vera Pórustisztító Tapasz
2017. január 7.

Első pórustisztító tapaszként vettem, sok reménnyel. Először azt hittem rosszul használom,, mert egy darab mitesszert nem szedett ki a bőrömből. Miután kipróbáltam a Jimjams pórustisztítóját, rájöttem, hogy nem velem van a baj, ugyanis a Jimjams a mitesszereim nagy részét kiszedte, és ugyanúgy használtam a CV-t is (párologtatás, majd a bőröm bevizeztem és felraktam a tapaszt). Lehet valakinek bevált, de nekem pénzkidobás volt, biztos, hogy nem veszem újra..

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza
2017. január 7.

Évek óta ezt használom feketében, mást még ki sem próbáltam eddig (nem nagyon mertem próbálgatni). A "kedves" kozmetikusom annó eltüntette a szemöldököm nagy részét, ami már vissza sem nő, így mindennap ki kell húznom, nem csak kitölteni pár vonással. Kicsit nehéz vele rajzolni, állandóan hegyezni kell, így gyorsan elkopik. A zsíros bőröm miatt kb. fél óra után elkezd lefolyni apró csíkokba, 8-10 óra után pedig úgy néz ki, mintha elmaszatolták volna az egészet, állandóan törölgetni és javítgatni kell... A pozitívum az benne részemről, hogy jobb, mint a semmi. Ha szárazabb lenne a bőröm, jó kis ceruza lenne, de zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlom......

UP: Kipróbáltam a korábbi véleményem óta többféle szemöldökceruzát (márkásat, nem márkásat). Az essence-t még ha javítgatni kell napközben, akkor is tartósabb volt a zsíros bőrömön, mint 1-2 agyondicsért márkásabb/márkátlan társa :)

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2017. január 7.

Második kipróbált pórustisztító tapaszom, és csak azért vettem, mert úgy emlékeztem, hogy itt nagyrészt 5*-ot kapott. Pozitívan csalódtam benne, nekem nagyon mitesszeres a bőröm és arra számítottam, hogy csak néhányat fog kiszedni, de a nagy részét eltávolította, csak ott nem igazából, ahol nem tapadt meg rendesen. Gőzöltem a feltapasztása előtt kb. 10 percet (kamillás vízzel szoktam általában, mert megnyugtatja a bőröm és felfrissít), majd bevizeztem a bőröm, úgy tapasztottam rá. 15 perc helyett 25 perc után szedtem le a tapaszt.
Habár a kozmetikustól nem jobb, de ahhoz képest elég jó termék, ezért adok neki 5*-ot.