Vicuss

Regisztráció dátuma: 2013. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2014. január 27.

Számomra nagy kérdés ez a kence... Tavalyelőtt kezdtem el használni, mert egy fogyókúra után brutál módon hullani kezdett a hajam.:( Kb egy évig használtam folyamatosan, majd lassan csökkentve a heti "kezelések" számát, abbamaradt a használata. Sajnos én nem tapasztaltam, hogy használata utána a hajam selymesebb, puhább, vagy könnyen kezelhetőbb lett volna, vagy bármi egyéb. Pedig próbáltam vagy ezerféleképpen: hidegen, melegen, más olajjal keverve, fóliázva, hajszárítózva, benne aludni, vagy csak pár órára rajt hagyni, stb... A kimosásával nem volt problémám: két mosás után teljesen eltűnt a hajamból; szerencsére. :) Az egyetlen ami feltűnt, hogy ha lehet, a pakolás után még több hajszálam landolt a zuhanyzóban, mint egyébként. Gondoltam sebaj, először hadd hulljon a gyengéje, aztán majd utána nő a sok szép és erős hajszál. Hát...nem nőtt...:( A sok próbálkozást és kísérletezgetést megunva kezdtem csökkenteni a heti pakolások számát, míg végül el nem maradt. Most, kb fél évvel, hogy abbahagytam, a hajam kezd magára találni, úgy érzem. Bár még nem jött teljesen rendbe, de már kevesebb hullik. :) Szóval nem tudom, hogy ő segített-e rajta, vagy csak rontott a helyzeten,( vagy hogy alakult volna nélküle), de biztos, hogy nem kezdeném vele újra azt a rengeteg macerát, meg kenegetést, pláne úgy, hogy szerintem nekem nem segített, sőt...

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2014. január 25.

Nyár óta használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Annyira szépen rendbe hozta a hajvégeimet, hogy csak bámultam. Nah jó, az igaz, hogy kellett neki hozzá min. egy hónap, de hát lassú víz...:) Az egyetlen, ami miatt morgok, az az állandó áringadozása... Az egyik katalógusban 1500 Ft-ért van, a következő hónapban pedig 700Ft-ért. Ami egyébként persze jó dolog, csak én valahogy mindig lecsúszok az akciós darabokról, de ez az én hülyeségem...:) Tehát érdemes figyelni az akciókra, mert akkor féláron is hozzá lehet jutni a kis gyönyörűséghez. Egyébként én ajánlom, mert tényleg nagyon hatásos, jó az illata és ha nem csak a hajvégekre keni az ember lánya, akkor sem nehezíti el a hajat. :)

Panthenol Forte Sampon KeraRice Kivonattal

Panthenol Forte Sampon KeraRice Kivonattal
2014. január 25.

Két flakonnal használtam el belőle, a balzsamjával együtt. Csodát nem tett a hajammal, az első flakon használata során még éreztem némi hatását: a hajam egy kicsivel puhább és selymesebb lett, de nem vált könnyebben kezelhetővé. Hajnövesztő hatását nem éreztem, a babahajaim sem indultak növekedésnek, pedig kb három hónapig használtam. A második tubusnál viszont már semmi hatását nem tapasztaltam, szerintem a hajam egyszerűen hozzászokott. A végén már használni sem szerettem, lelapította a hajamat, ráadásul a hajszínem - ami eredetileg barna színű - kapott tőle egy árnyalatnyi vöröses beütést, de nem a jó fajtából, sajnos. Inkább olyan kinézete volt, mint egy rosszul elvégzett hajfestés után. :( Összegezve: az első flakonnál még tetszett, jól tisztított, de én biztos, hogy nem veszem újra.

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Kondicionáló Zabtejjel

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Kondicionáló Zabtejjel
2014. január 24.

A fura illatát leszámítva - olyan tipikus zöld-gyógy-növény szaga van - nekem nagyon tetszik. A hajam szép puha és könnyen kezelhető lesz utána, a száraz hajvégeket is szépen ápolja. Én ajánlom, nekem nagyon bejött;)

Yves Rocher Málna Pezsgő Fürdőtabletta

Yves Rocher Málna Pezsgő Fürdőtabletta
2014. január 24.

Teljesen szerelmese vagyok mindenféle fürdősónak, tablettának, úszóillatgyertyának, de... Ez a fürdőtabletta pici, aranyos, jó az illata, szép színes lesz tőle a víz és ennyi. Semmi extrát nem csinál. Nem rossz, de van ennél jobb is. ;)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)
2014. január 23.

Nekem sajnos nem jött be. A hajhullásomon nem segített, viszont olyan erősen tisztította a fejbőrt és a hajamat, hogy minden hajmosás után szinte "csikorgott" a hajam. Utána rengeteg balzsamot kellett a hajamra kennem, hogy ne legyen nagyon száraz és nehezen kezelhető, de a hajam végeit így is eléggé kiszárította. Az illata sem éppen kellemes, elég erős zöldnövény-szaga van.

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2014. január 23.

Az illata nagyon tetszik, néha jó csak úgy beleszippantani az üvegcsébe.:) A csomagolása is nagyon szép, igazi kis "fürdőszoba dísze". Sajnos a hajamon én nem láttam, hogy annyira nagyon segített volna, pedig locsolgattam rendszeresen és bőségesen. Talán egy árnyalatnyival lett fényesebb a hajam, de lehet, hogy csak azért láttam így,mert annyira szerettem volna, hogy működjön. Két flakonnal használtam el, a másodikat már hígított formában. Akciósan vettem, így még elment, de teljes áron nem venném meg. Sajnos az illata a hajon nem tartós, öblítést követően már nyoma sincs.

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2014. január 23.

Termékmintaként kaptam először, és nagyon bejött. Azóta állandó vendég nálunk.:) Szépen ápol, a haj puha és rugalmas lesz tőle. Nekem nagyon szépen rendbe tette a dauer utáni töredezett, szálkás hajamat. Az egyetlen, ami picit nem tetszik, az a szaga (olyan széna, szalma, vagy nem is tudom milyen ,de nem kellemes- legalábbis nekem nem). De ilyen hatásért megéri elviselni, és szerencsére pár óra után elillan.

Yves Rocher Pure Calmille 2 az 1-ben Arclemosó és Tonik (régi)

Yves Rocher Pure Calmille 2 az 1-ben Arclemosó és Tonik (régi)
2014. január 23.

Annyira kis átlagos és mégis annyira jó. :) Régóta keresem az "igazit",de valahogy mindig nála kötök ki. Gyengéden tisztít, nem csíp, nem irritál, a sminket szépen leszedi ( a vízállót nehezebben) és az illata is kellemes. Olyan egyszerű, de nagyszerű. :)

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2014. január 23.

Régóta nagy kedvenc. Gyönyörű, szép hosszú és dús pillákat varázsol. Ajánlom;)