VidamRt

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Fresh Nude Cushion Foundation SPF25 / PA++

The Body Shop Fresh Nude Cushion Foundation SPF25 / PA++
2016. november 23.

Update: Azóta nagyon sokszor használtam, 14-15 órás munkaidőt kibír Instablurral és nem zsírosodok át,nem csücsül bele a pórusokba. Másnap mintha szebb is lenne a bőröm... pedig nem akarnék minden nap alapozni, de sokszor már csak a kis "önbecsülésbomba" érzés miatt is utánanyúlok.
A rózsavíz miatt viszont imádom az illatát:)

A Body Shop-os sminkelés másik alanya. :)
Eddig párszor használtam csak,ami eddig is nagyon jó volt, hogy nem éreztem a fullasztó érzést a bőrömön, amit szoktam, ha alapozok.
Hétvégén volt a jegyesfotózásunk Tihanyban, nagy melegben és azt tapasztaltam, hogy primerrel használva nem zsírosodik fel, nagyon korrekt fedést ad még vékonyan használva is. A fotókon nem látszik, hogy alapozva vagyok, pedig az ilyen típusú képeken mindig látszódik és ez szokott zavarni is.
Ja, és egyetlen patim sem lett, nekem, aki állandóan ragyásodik az alapozótól. Nagyon elégedett vagyok vele így, hogy kapott rendesen, 12 órán keresztül hordva is korrektül nézett ki!:)

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk
2016. november 23.

A szülinapi ajándékom másik része.
Én nagyon szeretem- nekem abszolút nem ragadós, de biztos én vagyok beosztós és kevesebbet kenek fel... 2-3 perc alatt beszívódik, ugynaúgy, mint egy krém.
Másnapra a kiirritált száraz bőrt is helyrehozza, és nem vagyok tőle extrémen zsíros, mint pl az ezelőtti krémemtől..:)

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum
2016. november 23.

Karikák ellen nagyon jó, ileltve a duzzadtságon is segít.
Nekem ez az első szemkörnyékápoló, ami nem csíp, hámlaszt és vörösít ki, úgyhogy emiatt megkapja a csillagokat:)

The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum

The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum
2016. november 23.

Szülinapomra kaptam a páromtól, úgyhogy kb. egy hónapja használom.
Reggelente krém előtt használom- szépen beszívja a bőröm és nem hagy ragacsos érzetet- mintha kicsit kisebbek lennének a pórusaim és szebben gyógyulnának a hegeim (nem tudom,hogy a maszkja vagy ez segít rajta).
Pattanást nem csinált abszolút!:)
Mivel elég fiatal vagyok még, nekem nagyon látványos ráncaim nincsenek, viszont a kisebbeken segített.

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2016. szeptember 14.

Én mintát is kaptam belőle, majd nyereményjátékon egy teljes tégelyt is kaptam! :)
Eddig 4x használtam, a pórusokat összehúzta és utána pár napig kevesebb a pattanásom, illetve a gyulladtakat is lehúzza.
Az illatát nagyon szeretem, nekem nem csíp, inkább hűsít, de az a kellemesen hűsítő érzés.
Lemosáskor nagyon jól radíroz, utána viszont én szoktam egy erősebb hidratálót használni, biztos, ami biztos alapon:)

The Body Shop Habzó Arctisztító Teafaolajjal

The Body Shop Habzó Arctisztító Teafaolajjal
2016. augusztus 29.

Délutáni, meló utáni arclemosó rutin része. Nem szárít, viszont így csak napi 1* használom.
Elég sokáig elég viszont, gazdaságos kiszerelés:)

The Body Shop Tea Tree Arctisztító Kendők

The Body Shop Tea Tree Arctisztító Kendők
2016. augusztus 29.

Nagyon szépen le lehet vele törölni a zsírt, nem hagy ragacsos nyomot.
Annyi, hogy nekem az arcomra bőven elég a kendő fele is, szóval én el szoktam tépegetni őket!:)

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet
2016. augusztus 29.

Nagyon szeretem, hogy hűsít és nem zsírosít.
Abszolút nem lettek tőle még mitesszereim sem, pedig nálam ez csoda:)

Uriage Hyséac Nappali Fluid SPF30

Uriage Hyséac Nappali Fluid SPF30
2016. augusztus 15.

Én idénre vettem, kevésbé fénylettem tőle, mint a többi arcvédőtől és nem lettem patis, viszont nem igazán tudom kihasználni ebben az időben...:(

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2016. augusztus 15.

A nagy, gyulladt, bőr alatti patikat gyönyörűen lehúzza, de már kinyomott, gincsolt bőrterületre ne kenjétek, nekem olynakor mindig elven seb lett az arcom tőle.
Egyébként tényleg életmentő!