VidamRt

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Silk Dry Izzadásgátló Dezodor

Dove Silk Dry Izzadásgátló Dezodor
2016. május 27.

Ajándékcsomagban kaptam, nagyon szeretem az illatát és a tartósságát is!

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2016. május 27.

Mint az összes Balea tusfürdőt, ezt is imádom. :)
Az illata nekem a nyári napozós, sörözős-pihenős napokat hozza fel, emiatt örök kedvenc lesz:)
Az ára meg tényleg a nevetséges kategória...

Naomi Campbell Seductive Elixír

Naomi Campbell Seductive Elixír
2016. május 27.

Ajándékba kaptam, hasonlóan a másik Naomi-hoz, ez is tartós illat.
Inkább esti kimozdulásokhoz használtam, ritkán szoktam fás parfümöket magamra fújni, de a sok kellemes emlék miatt gyűltek a plusz csillagok is..:)

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night
2016. május 27.

Amikor jó pár évvel ezelőtt elsőnek megkaptam, akkor jöttem össze a vőlegényemmel. Imádta és a mai napig emlegeti is.
Tartós parfüm, kicsit vadócabb, mint a nappali tesója de én nagyon szerettem:)

Police To Be Woman EDP

Police To Be Woman EDP
2016. május 27.

Tartós, mindennapra, rohangálós napokra tökéletes illat. Nem tolakodó, én nagyon szerettem magamon is.

Biomed Fekete Nadálytő Krém

Biomed Fekete Nadálytő Krém
2016. május 27.

Edzés utáni lila foltokon segít- másnapra már nem fáj a duzzanat, a szín is hamarabb eltűnik.

Uriage Aquaprécis Hidratáló Krém SPF20

Uriage Aquaprécis Hidratáló Krém SPF20
2016. május 27.

Ezt hagytam utoljára az értékelésben az Uriage termékek közül.
(Elég sokat használtam, mivel a Hyséac termékcsalád megvett kilóra:D)
Mivel nagyon sokat javult az arcbőröm és kevesebb lett a pattanásom, olyan krémet kerestem, ami a törékeny egyensúlyt nem borítja fel. Több bőrgyógyásszal és kozmetikussal is beszéltem, a bőröm inkább vízhiányos, emiatt viszont jobban zsírosodik- arcmosás után viszont tényleg nagyon tud húzódni. Mondták, hogy inkább vízhiányos bőrre való krémet keressek.
Így már csak olyan fényvédős, vízhiányos bőrre való krémet kerestem, amit nem tesztelnek semmilyen formában állatokon. Milyen meglepetés, hogy pont ennél a márkánál találtam! :)
Kicsit folyósabb, mint az eddigi krémeik, az illatát viszont kedvelem. Nem zsírosodik a bőröm tőle napközben és nem lettek mitesszereim sem tőle. Kis fényt ad az arcnak, mikor felkened, de ez nem az a zsíros csillogás, úgyhogy teljesen belefér.
Tudom ajánlani hasonló problémákkal küzdőknek, de egyelőre csak egy hónapja tesztelem. :)

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre
2016. május 27.

Nekem sajnos nem jött be, az alakuló pattanásokból még nagyobbat csinált, illetve nem szerettem, hogy nem szívüdik be, kenődik és nyomot hagy mindenen.

Uriage Cicactive P.I. Krém

Uriage Cicactive P.I. Krém
2016. május 27.

Hegesedésre használtam, nagyon jól bevált.
Sajnos évek óta rágom a számat, arra is használom éjszakára, hogy begyógyuljon az esküvőmre.
Amit tapasztaltam, hogy nyílt sebre ezt sem célszerű felkenni, mert ahogy a bőrgyógyulást segíti, alatta sötétebb, "bevérzős" réteg marad.
Hegekre viszont nagyon nagyon jól működik.

Uriage Hyséac Bi-Stick

Uriage Hyséac Bi-Stick
2016. május 27.

A korrektor színe nekem nem passzolt a bőrömhöz, de most látom, hogy más is küzdött ezzel. A kis ecsetelője viszont a kisebb kinyomott mitesszereket nagyon szépen lehúzza!