vidike

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Young Anti-Pickel Roll-On

Balea Young Anti-Pickel Roll-On
2013. április 6.

Csodát nem tesz, a pirosodást nem igazán csökkenti, viszont tényleg leszárítja 3-4 használat után a pattanásokat!!!

Oriflame Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame Wonder Lash Szempillaspirál
2013. április 6.

Nem rossz, de van nála jobb ilyen áron! A szempillákat meghosszabítja valóban, de kicsit túl sok festéket vesz fel az ecset, nagyon kiegyenesíti a pillákat!!!

S-he Stylezone Aqua Shine Körömlakk

S-he Stylezone Aqua Shine Körömlakk
2013. április 6.

Senkinek nem ajánlom!!! Nekem a 020as árnyalat van meg, de használhatatlan!!! 2 rétegben sem fed, a színe nem is látszik a körmön és ráadásul beszárad 3-4 hónap után úgyhogy mehet a szemétbe...!

Essence Kajal Szemceruza

Essence Kajal Szemceruza
2013. április 6.

Igaz hogy nem a legtartósabb, de szépen eldolgozható valóban és az állaga is megfelelő! A színe nagyon intenzív! Ezért az árért jó termék!!!!

s.Oliver Original Women EDT

s.Oliver Original Women EDT
2013. április 2.

Nagyon nagyon jó illatú!!! Igazi nőies, finom, gyengéd kis parfüm!!! Az ára valóban elég húzós, de megéri!!! A testápolója és tusfürdője illata is hasonló és azoknak is hosszantartó illatuk van! A feltöltőnek gratulálok nagyon szépen körül írta az illatvilágát a parfümnek :))) !!!! Ajánlom mindenkinek!!!!

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2013. április 2.

Imádom!!! Szerintem ez a legjobb ajakápoló. Mindenkinek csak ajánlom, mert nagyon jól puhít, nem kellemetlen érzés a szájon, az illata semleges,ja és az ára nagyon jó: 400,-

Nina Ricci Ricci Ricci

Nina Ricci Ricci Ricci
2013. április 2.

Szerintem nagyon jó illata van, nőies, friss és elbűvölő. Nagyon sokáig kitart úgyhogy gazdaságos is! Az üvege pedig egyszerűen gyönyörű.Láttam már a Douglasban, a Müllerben és a nagyobb Dm-ekben is lehet talán kapni.

Dior J'adore EDP

Dior J'adore EDP
2013. április 2.

Mikor megkaptam ajándékba és először megszagoltam kicsit fanyarkodtam. De aztán megszerettem és most már néha-néha használom.Az üvege gyönyörű és egész jó ütés álló (egyszer leejtettem de nem lett semmi baja). Egész kellemes az illata kis mértékben, igazi nőies virág illatú parfüm,de talán érettebb nőknek ajánlott. Így ajándékba megérte kipróbálni, de meg nem venném!

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT
2013. április 2.

Nagyon nagyon jó illata van!! Friss, légies,könnyed illat. Nagyon selytelmes, csajos, mégis ütős illat. A csomagolása és az üvege egyszerűen fantasztikus. Mindenképpen a csomagolásban lévő pumpával ajánlom használni! Ára: kb. 7500 Ft.

Fa Sport Double Power Tusfürdő

Fa Sport Double Power Tusfürdő
2012. augusztus 20.

Az illata egész jó, de nekem egy kicsit szárítja a bőröm! Nem egy csodaszer!