vidike

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fa Yoghurt Vanilla Honey Tusfürdő

Fa Yoghurt Vanilla Honey Tusfürdő
2012. augusztus 20.

Az illatát imádom, puhává, és csillogóvá teszi a bőrt, nagyon jól habzik és ráadásul árban is jó! Ajánlom!

Maybelline Eye Studio Duo Szemhéjpúder

Maybelline Eye Studio Duo Szemhéjpúder
2012. augusztus 20.

Nagyon szépen 'fog' a szemhéjon, ütős élénk színe van; elég tartós de mindenkép kell alá szemhéjalapozó! Az ára durva, de én ajándékba kaptam úgyhogy így megérte!

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2012. augusztus 20.

Az árát megéri, de nem egy csodaszer! Tényleg gyorsan lekopik, de viszont nagyon ütős, erős, élénk színe van! Ha lehetne 4,5 kapna!

NYC Liquid Lipshine

NYC Liquid Lipshine
2012. augusztus 20.

Nekem nagyon nem jön be mondjuk ajándékba kaptam úgyhogy nem volt pénzkidobás! Nagyon fénylik, nagyon csillámos és nagyon kiszárad tőle a száj! De ha valakinek olyan szájfényre van szüksége ami extra csillogó és brutál csillámos akkor ajánlom!

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10
2012. augusztus 19.

Szerintem nagyon jó a színe csak el kell találni a megfelelő mennyiséget! Egész jól hidratál, ajánlom mindenkinek!

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél
2012. augusztus 19.

Nagyon jó lemosó, szépen hidratálja és tisztítja a bőrt ! IMÁDOM ÉS AJÁNLOM MINDENKINEK!

s-he Stylezone XXL Vízálló Szempillaspirál

s-he Stylezone XXL Vízálló Szempillaspirál

Szerintem nagyon jó! Valóban vízálló! Ajánlom

Miss Sporty So Clear Korrektor

Miss Sporty So Clear Korrektor
2012. augusztus 6.

Egész jó kis korrektor, de egy kicsit jobban is fedhetne! Az ára megfelelő.Ajánlom!

S by Shakira

S by Shakira
2012. augusztus 6.

Imádom, szerintem nagyon jó parfüm! Az ára elmegy, nem drága. Én karácsonyra kaptam és a Müllerben vették meg nekem kb. 5500 ft-ért. Én inkább télen használom. Igazi friss, de mégis édes vanília illatú. Nagyon nőies érzéki parfüm. Ajánlom mindenkinek!

After Bite Ceruzastift Rovar Csípésre

After Bite Ceruzastift Rovar Csípésre
2012. július 30.

Valóban csillapítja a viszketést és kisebbíti a csípést. Gyógyszertárakban kapható!