Best of Beauty 2019

Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2017. június 20.

Nagyon kedvelem a Hydra Végétal termékcsaládot, szinte az összes termékét próbáltam, némelyiket rendszeresen is használom, egyedül a micellás lemosója hiányzott a repertoárból. Kedvezményesen jutottam hozzá, de még így is csak pénzkidobásnak számított sajnos... Nálam is megjelentek az apró pattik, mint ahogyan sok előző véleményezőnél, valamint a sminket sem szedi le teljesen, főként a szem környéki smink eltávolításakor bukott meg a termék - szép pandamaci szemeket eredményez. Inkább vissza a Balea micellás vizéhez, az tényleg használ valamit. 2 csillag a kiszerelése miatt, nekem kifejezetten tetszik a pumpás adagolás.

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum (régi)

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum (régi)
2017. június 10.

Nyárra számomra egyszerűen tökéletes. Pont eléggé hidratál és nem hagy zsíros réteget az arcomon, mint a legtöbb hidratáló. A nyári időszakban amúgy is kicsit zsírosabbá válik az arcbőröm, szóval egy könnyed szérum nekem pont elég. Szépen és extra gyorsan beszívódik, és nincs kellemetlen illata sem. Bőrproblémákat sem okozott, sőt, amióta használom, sokkal szebb lett az arcom, a kisebb pattik is elmúltak és újak sem jöttek ki. Kár, h nem fényvédős. Nekem újravevős termék, igaz, kicsit drága, de kuponnal igazán jó vétel volt.

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás
2017. június 10.

Minden Kallos-os termék véleményem elején kijelentem, h nem vagyok a márka nagy rajongója, de valahogy mindig elcsábulok :D A legújabb szerzemény épp az Omega hajpakolás volt. Összességében nem rossz, szépen ki tudom fésülni mosás után a hajamat és nem is lesz sprőd szárítás után sem. Viszont a mosás utáni 3ik napon azért már nem olyan rózsás a helyzet :D Ezért + az illatáért levonok egy csillagot, nekem túlságosan vegyszer szagú.

Himalaya Herbals Nim Arcradír Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Nim Arcradír Normál és Zsíros Bőrre
2017. február 11.

Az arcpakolását évek óta használom, gondoltam megveszem mellé a peeling-et is. Hát, sajnos mellényúltam: nem csinál gyakorlatilag semmit a bőrömmel + picit csípte is az arcom. Szerintem el sem fogom használni. Maradok az Yves Rocher arcradírjánál. Ár értékben sem gazdaságos.

Kallos Hair Pro-Tox Ampulla Keratinnal, Kollagénnel és Hiarulonsavval

Kallos Hair Pro-Tox Ampulla Keratinnal, Kollagénnel és Hiarulonsavval
2017. február 11.

Nem vagyok egy nagy Kallos rajongó, van pár rossz tapasztalatom a termékeivel. Itteni vélemények alapján vásároltam egy dobozzal, majd még 2-vel, annyira megszerettem. Én a hajápoló krémjével használom. Csak pozitíumokat tudok felhozni: selymes tapintású haj, könnyebben kezelhető, mióta használom. Egyszerűbb mosás után kifésülnöm és még vasalnom sem kell, szép tartása van a hajamnak tőle. Én mosás/balzsamozás után használom törölköző száraz hajamon. Kb. eddig 11 ampullát használtam el úgy, hogy heti 2x mosok vele hajat. Most sokkal szebb állapotban van a hajam, mint a kúra elején. Igazán megérte kipróbálni, ráadásul plusz csillag, hogy nagyon olcsó.

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó
2017. február 5.

Egyetértek az előző véleményekkel, valóban nagyon könnyed alapozó, jól illik a bőrtónusomhoz, néha én is úgy éreztem, hogy szinte nincs is rajtam smink. Isteni illata van. Picit féltem, hogy okoz-e majd pattanásokat, de szerencsére erre nem került sor. A fedése valóban nem a legjobb, de épp azt szeretem benne, hogy nem okoz maszkhatást, és ami a legjobb, hogy nem fénylik tőle az arcom. Én púdert is ritkán rakok rá, az alapozó szépen mattít. Aki preferálja a természetes sminket, annak jó választás :)

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2017. január 6.

Sok hasznos tapasztalattal nem igen tudok szolgálni, mivel csupán egy hete használom, napi 2 kapszulát, de annyi már most feltűnt, hogy a körmeim erősebbk és felgyorsult a növekedésük. A hajamon eddig nem vettem észre változást, de ez érthető, miért. Ami eddig óriási negatívum, hogy hihetetlenül megnőtt az étvágyam. Ezt az előző kommentelők véleményeiben is gyakran olvastam... Hát remélem ez majd átmegy, szeretném a kúrát végigcsinálni, de mellette nem szeretnék minden ruhámból egy mérettel nagyobbat vásárolni :/ Majd update-elek a kúra végeztével.

UPDATE: Ma fogyott el az első doboznyi adagom és meg kell mondjam, valóban használt. Felgyorsult a növekedés, látom a lenövésemen, de a legjobb, hogy változott a hajam textúrája. Sokkal egészségesebbnek tűnik, tömörebb, fényesebb, jobban kezelhetőbb és puhább lett. Sok-sok babahaj is nőtt. Az arcomon is érzékelhető a változás, amióta szedem, nem jött elő új pattanás. Szerencsére a kezdeti éhségérzet is elmúlt. Szinte biztos, hogy folytatom a napi 2 kapszulás kúrát.

UPDATE VOL.2: Jelenleg a 2. hónap végén tartok. Folytattam a napi 2x kapszula szedését. Csak ismételni tudom magam, hogy valóban hasznos. Nem csodaszer, de eredményes a szedése. Múlt héten voltam a fodrásznál egy kis egészségügyi nyíráson és megjegyezte, hogy sokkal sűrűbb és fényesebb a hajam. Egészségesebb a kinézete, kifejezetten dúsabbnak érzem a textúráját. A lenövésemen látszik a legjobban: régebben 3 havonta festettem a hajamat, a hajtöveket, de most korábban kellett. Ma kezdtem a 3. havi adagot.

UPDATE VOL.3: Ma vettem be az utolsó kapszulát. Szintén napi 2 kapszulát szedtem az utolsó hónapban is. Most szüneteltetem egy ideig a szedését. Így a kúra végezetével elmondhatom, hogy jó befektetés volt. 3 hónappal ezelőtt tincsekben hullott a hajam, főleg hajmosáskor és fésülködédkor volt szemmel látható, hogy valami nincs rendben. 3 hónap alatt 5 cm nőtt a hajam és meg is erősödött. Fényesebb és dúsabb is. Régebben is szedtem hajhullás elleni kapszulákat, drágább termékeket is, de nálam a DM-es viszi a prímet. Olcsó és hatásos. Csak türelmesnek kell lenni és végigcsinálni a kúrát. Persze ez sem csodaszer, csak egy kis segítséget ad. Nem árt ez mellett olyan ételeket is fogyasztani, amik jótékony hatással vannak a bőrre és a hajra is. Én pl. vegetáriánus vagyok és nagyon oda kell figyelnem a megfelelő tápanyagbevitelre, de mindig is hullott a hajam, ősszel főleg. De a kapszula szedésével szerencsére sikerült visszafordítani a hajhullást. Én csak ajánlani tudom :D

Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream

Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream
2016. december 16.

Kombinált bőrtípusom van, nyáron gyorsan zsírosodik, de télen, zimankós időben bizony gyorsan kiszárad és húzódik. Így aztán nem egyszerű megfelelő krémet találni. Általában az arcom megelégszik a gél-krémekkel, de az utóbbi időben valahogy nem szívja fel, egyáltalán nem hidratált a bőröm tőle. A cold-krémek pedig már túl zsírosak a számomra. Egy parfümériában leltem rá erre a krémre. Én is, mint az előző véleményezők, a 30 ml kiszerelést vásároltam meg, ráadásul akciós is volt, 10 Eurót fizettem érte. Én csak éjszakára mertem tenni az arcomra, mert eléggé nehéz, vaskos, zsíros krém, de meg kell hagyni, hogy valóban tápláló, kiválóan beszívódik, jól hidratál. Semmi agyonparfümözött cucc, az összetevő listája is rendben van. Picit azért féltem, hogy úgy járok, mint a Cold-krémekkel, de éppen ellenkezőleg, nem irritálja a bőröm, nem tömíti el a pórusokat. Elég nagyon kevés is belőle, nagyon lassan fogy szerencsére.

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2016. december 13.

Meg vagyok vele elégedve. Nem mondom, hogy ez a leges-legszuperebb hajápoló, de valóban teszi a dolgát. Könnyebb kifésülhetőség, finom illat, nem nehezíti el a hajszálakat. Én azt vettem észre, hogy sokkal egyenesebb esésű a hajam a használata után, még csak ki sem kellett vasalnom utána. Ár értékben igazán gazdaságos vétel volt, 1000ml/2,50 Euró. Én a Hair pro tox ampullákat is használom mellé, a kettő kombinációjával még eredményesebb a hatása.

Rimmel Fresher Skin Foundation SPF15

Rimmel Fresher Skin Foundation SPF15
2016. november 20.

Sajnos nekem nem jött be. Termékmintát próbáltam de semmit nem ér. Nagyon ragacsos, szörnyű volt felkenni az arcomra és a végeredmény is borzalmas: maszkhatás, ráadásul a szárazabb részeknél hámlani is kezdett a bőröm.