Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Inebrya Ice Cream Dry-T Hajpakolás Száraz Hajra

Inebrya Ice Cream Dry-T Hajpakolás Száraz Hajra
2015. június 13.

Igazi csodaszer ez a hajpakolás! Gondoltam feltöltöm a krémmániára és megosztom veletek a véleményemet. A fodrászom használja már évek óta az Inebrya termékeit, ő ajánlotta nekem az új Ice-cream termékcsaládot. Nekem ez a hajpakolás a kedvencem. Elképesztően puha, lágy tapintású lesz a használata után a hajam. Könnyen kifésülhető, nem nehezíti el a hajszálakat, tömör lesz utána a hajam. Finom banán illata van. A használati utasítás szerint egészen a hajtövektől a hajvégekig kell alkalmazni, picit féltem hogy hamar bezsírosodik utána, de erre nem került sor. 3-4 napig is bírja a hajam mosás nélkül. Az ára nagyon kedvező, fodrászkellékes internetes oldalról rendeltem mindössze 6 Euróért. Annak ajánlom, akinek száraz, sérült, nehezen kezelhető a haja. Professzionális termék, megéri az árát. Szívből ajánlom! :)

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2015. június 12.

Tavasszal kezdtem el használni ezt a krémet, a bőrgyógyászom ajánlotta. Vízhiányos a bőröm és néha előjön egy-két patti is. Amikor ezt a krémet használtam, nem voltak pattanásaim, a bőröm egységes volt, nem húzódott. Szerettem, mert megnyugtatta a bőrömet és nagyon hamar beszívódott. Közben kipróbáltam más krémeket is, de ennél jobbat nem találtam. Biztos, hogy visszatérek hozzá.

Kallos Keratin Hajsampon

Kallos Keratin Hajsampon
2015. június 12.

A keratinnal kezelt hajamra ajánlotta a fodrász, de sajnos nem vállt be. Viszketett és hámlott is a fejbőröm tőle. Kipróbáltam azután is, hogy a keratin hatása már nem annyira látszik a hajamon, de így sem vált be. Nálam a kukában landolt.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló
2015. június 12.

Ajándékcsomagban kaptam a tusfürdővel együtt. A tusfürdőt nagyon szeretem, de a testápoló sajnos nem vált be. Ragacsos, nem szívódik be, az illata túl erős. Nem a legjobb hidratáló testápoló.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2015. június 12.

Imááádom, tusolás után még órákig érzem a a bőrömön az illatát. Plusz pont, hogy táplálja a bőröm, nem szárít és nem is viszketek tőle. 5 csillag.

Calvin Klein Ck In 2 U For Her

Calvin Klein Ck In 2 U For Her
2015. június 12.

Frissítő, citrusos, igazán nőies illat, tökéletes nyárra. 6 éve használom már, de lehetetlen ráunni, mindig megveszem ha az előző flakon kifogy. Én nappal használom, tetszik benne, hogy nem az a taszító, erős illat, hanem könnyed és laza. Az illata tartós, nem illan el hamar. Az ára is kedvező. Ajánlom :)

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj
2015. június 6.

Nekem bevált, megéri az árát. A legjobb benne, hogy nem fogy gyorsan, már vagy fél éve megvan és még csak a fél tubust használtam el belőle, pedig mindennap használom. Elég vékony szálú a hajam és könnyen töredezik, de ez az olaj csodákat tett vele. 5 csillag :D

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2015. június 6.

Féláron vettem meg ezt a terméket. Nagyon nagy segítség, ha túlságosan kiszárad a bőröm. Arctisztítás után csak felviszem az arcomra, gyorsan beszívódik, a maradékot pedig letörlöm. Sajnos a hatása nem tartós, minden nap pedig nem akarom használni. Gyorsan fogy. Van ennél jobb arcmaszk is. Nem veszem újra.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2015. június 6.

Odavagyok a kókusz illatért, muszáj volt megvennem ezt az ajakbalzsamot is :D Nagyon szeretem, puha lesz tőle az ajkam. Nekem ez a kedvencem meg a karités. Sokkal jobban tetszik az új kiszerelés mint az előző szériás.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2015. június 6.

Hosszú ideig a Loreal Professionnel INTENSE REPAIR samponját használtam, nagyon szerettem de valahogy megszokta a hajam. Aztán a drogériában láttam akciósan ezt a sampont és megvettem. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemesen csalódtam. Nagyon jó sampon, tökéletes az igénybe vett hajamra, nem nehezíti el, nem viszket utána a fejbőröm. Az ára is kedvező. Ajánlom főleg azoknak, akiknek száraz a hajuk.