Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Gommage Végétal Növényi Testradír Barackmag-kivonattal

Yves Rocher Gommage Végétal Növényi Testradír Barackmag-kivonattal
2015. június 6.

Szerintem ez a testradír a márka adu ásza! Kellemes, puha lesz a használata után a bőröm, finom illata van, olyan tipikus yves rocher-es. Jó az ára kis. Szeretem, hogy ici-pici szemcséi vannak, szinte már simogatják a bőrömet. Újravevős termék, remélem még sokáig kapható lesz :)

Yves Rocher Le Soin Vegetal Corps Színezett Hidratáló Testápoló

Yves Rocher Le Soin Vegetal Corps Színezett Hidratáló Testápoló
2015. június 6.

Hát nekem nem eredményezett hosszantartó barnaságot, de egész jól hidratál, hamar beszívódik, és nincs kellemetlen illata sem.

L'Oreal Sublime Glow Arctonik A Ragyogó Bőrért

L'Oreal Sublime Glow Arctonik A Ragyogó Bőrért
2015. június 6.

Nem vagyok vele megelégedve. Pattanásaim lettek tőle. Az illata sem tetszik és nem azt a hatást nyújtja, amit a reklámokban ígér. Csalódás volt.

Yves Rocher Pure Calmille Lágy Arc- és Testápoló Krém

Yves Rocher Pure Calmille Lágy Arc- és Testápoló Krém
2015. június 6.

Kézre testre szuper kis krém, arcra már nem annyira jött be. Kis piros pöttyök jöttek ki az arcomon, és egy-két gyulladt pattanás. Az összetevői miatt kap csak 2 csillagot.

Nivea Sun Invisible Protection SPF30

Nivea Sun Invisible Protection SPF30
2015. június 6.

Meg vagyok vele elégedve, nem égtem le vele. Kellemes, hűsítő érzést hagy maga után, nem képez zsíros réteget a bőrömön. Negatívum, hogy elég gyorsan fogy továbbá az ára. Szerintem nagyon drága, vannak jobb minőségű napozószerek, amelyeket ilyen árkategóriában már be lehet szerezni az internetről.

Avène Cold Cream

Avène Cold Cream
2015. június 6.

Gyors segítség, ha kiszárad az arcbőröm, főleg a homlokomra szoktam kenni. Nagyon jók az összetevői, semmi parfüm vagy parabén. Az ára is kedvező, én 8 euróért szoktam rendelni. Főleg este szoktam használni a száraz területekre, nagyon gazdag, sűrű krém. Nappalra kicsit sok lenne.

Yves Rocher Volume Vertige Szempillaspirál

Yves Rocher Volume Vertige Szempillaspirál
2015. június 6.

Ingyen juthattam hozzá egy akció keretén belül, de szerintem kicsit drága, nem venném meg a teljes árán. Függetlenül ettől nagyon jó kis szempillaspirál. Hosszabbít, dúsít és a legjobb, hogy nem csinál csomós, pókláb szempillákat. A szaga sem szúrós. Megérdemli az 5 csillagot, mert szép pillákat lehet vele varázsolni és nagyon könnyű lemosni.

Yves Rocher So Elixir Purple EDP

Yves Rocher So Elixir Purple EDP
2015. június 6.

Nagy kedvencem, ha elfogy mindig újraveszem. Szeretem, hogy sokáig érezni az illatát, igazi nőies illat. 5 csillag :)

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+
2015. június 6.

Nekem az SPF30-as verzióban van, én nagyon szeretem. Világos, kombinált bőröm van, enyhén zsíros, nyáron könnyen leégek. Tényleg nagyon kellemes viselet, könnyen beszívódik, nem kell belőle sok. Nem hagy zsíros érzetet és napozás után nem alakultak ki pattanások az arcomon. Az egyetlen negatívum, hogy a szemem környékét egy picit csípte. Az ára sem vészes.

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó
2015. június 6.

Nagyon jól tisztít, az illata is tetszik, sokat segít a zsíros bőrömön, de sajnos túlságosan szárít.