Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ziaja Manuka Fa Bőrtisztító Gél

Ziaja Manuka Fa Bőrtisztító Gél
2016. november 17.

Kombinált bőrtípusra igen nehéz hatékony arctisztítót találni mert vagy nagyon szárít, vagy éppenséggel csak még tovább ront a helyzeten. Egy olyan arctisztítót kerestem, ami valahol a kettő közt mozog és ár-értékben is pénztárcabarát. Külföldi fórumokon figyeltem fel erre a termékre ahol ódákat zengtek róla. A drogériák polcain azonban nem találtam, még a nagyobb városokban sem. Bevallom, hezitáltam a megrendelésekor, mert nem volt fenn a krémmánián az összetevőlista. Az eddigi tapasztalataim: 200 ml-ért 2,50 Euró nagyon olcsó. Az állaga, színe: teljesen átlátszó, semmi felesleges színezék. Nagyon gyengén habzik, enyhén zselés állagú. Az illata nekem a limonádéra emlékeztet. Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít, nem húzódik a használata után a bőröm, mattít épp amennyire nekem szükségem van rá. Használata után az arcom friss volt és üde és ez az érzés még hosszú órákig meg is maradt. Finoman puhítja az arcbőrt. Külön dicséret, hogy nem irritálja a szemem környékét, nem csíp, nem okozott kipirosodást és pattanásokat sem. Kellemesen csalódtam a termékben, érdemes volt megvásárolni. Ajánlom! :)

Avon Naturals Méz és Jojoba Hajpakolás

Avon Naturals Méz és Jojoba Hajpakolás
2016. november 16.

Nevetséges 1 Euróért sikerült hozzájutnom, de azt kell mondjam hogy bizony csak ennyit is ér. Nulla hidratálást nyújt a hajnak. Az állaga sem tetszik, túl folyós, inkább kondicionálóra hajaz, mintsem hajpakolásra. 2 csillag az illatáért.

Fructis Goodbye Damage Instant Hajpakolás (régi)

Fructis Goodbye Damage Instant Hajpakolás (régi)
2016. november 8.

A termékcsalád összes termékét kipróbáltam már, ez volt a legutolsó a sorban, sajnos azonban nagyot csalódtam benne. Első sorban az ára: nagyon drága volt, de nem volt éppen kapható a drogériában a hajpakolás testvére, ezért esett a döntés erre a hajápolóra. Az állaga nagyon-nagyon folyós. Csak a hajvégekre tettem belőle, alaposan kiöblítettem, de még szárításkor is éreztem, hogy ragad a hajam. 2 nap múlva semmi tartása nem volt a hajamnak, teljesen lelapult, bezsírosodott. Semmit nem segített, nem éreztem, hogy ápolná a hajamat.

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém
2016. október 22.

Emlékszem a régi verziójára, melyből egyszer kaptam egy termékmintát. Tetszett benne a neutrális illata és hogy könnyen beszívódik, de akkor épp egy másik krémet használtam. YR márkahű vagyok, de a krémek terén elég háklis vagyok, inkább a gyógyszertári krémek mellett voksolok, de ezt mindenképpen ki szerettem volna próbálni egyszer. Két hete vásároltam meg ezt a krémet és elmondhatom, hogy csodákra képes! :) Nagyon kedvező áron jutottam hozzá szerencsére. Az állaga nagyon könnyed, már-már szérumszerű, hihetetlen gyorsan beszívódik és nem hagy vékony ragacs-réteget az arcomon. Külön csillag, hogy nem irritálja a szemkörnyéket. A legjobb benne, hogy nem tömíti el a pórusokat, hagyja a bőrt lélegezni. Kellőképpen hidratál. Kombinált a bőrtípusom, de a zsíros részek nem csillognak tőle, a száraz részeket pedig megfelelően ápolja. Nincs bőrhámlás sem. Két hete használom, de azóta nem jött elő egy pattanás sem. Nappalra és éjszakára is kiváló krém. Sminkelni is szoktam rá, ott is megállja a helyét. Én mindenképpen újraveszem majd, bízom benne, hogy a téli hidegben is elég lesz.

Garnier Fructis Goodbye Damage Hajpakolás (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Hajpakolás (régi)
2016. október 21.

Véleményem szerint a leghatékonyabb termék az olcsó hajápoló termékek közt. Kiválóan hidratál, nem nehezíti el, nem is zsírosodik be hamar tőle a hajam, isteni az illata. Pikk-pakk kifésülhetőség, kevésbé töredező haj. Én azt tapasztaltam, hogyha tovább hagyom a hajamon, akkor eredményesebb lesz a használata. Ha éppen nem rohanok sehova, akár 1-2 órán át hagyom hatni a pakolást. Nálam heti 1x kötelező rituálé. Nem hiányozhat a fürdőszobámból :D

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Nappali Krém

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Nappali Krém
2016. október 14.

Amikor utoljára próbáltam, még a régi csomagolásában volt kapható. Akkor nem igazán jött be, nehezen szívódott be és eltömítette a pórusaimat. Nemrég anyukám kapott egyet ajándékba, de nekem adta mondván, Ő YR márkahű. Hát kellemesen csalódtam benne :D Úgy kellett már az extra hidratálás a fakó bőrömnek, mint egy falat kenyér. Ebben a nyirkos, szeles, hideg időben gyorsan kiszárad a bőröm, de a Nutri-gold visszaadja a hidratáltságát és a ragyogását. Bár nappali krém, én inkább éjszaka alkalmazom. Nappali használata is rendben van, szépen lehet rá sminkelni. Kicsit féltem, hogy nem okoz-e majd pattanásokat, de szerencsére eddig nem okozott ilyen gondot.

Catrice Beautifying Lip Smoother

Catrice Beautifying Lip Smoother
2016. október 9.

Natúr sminkemhez kiváló a 030-as Cake Pop árnyalat, szép ragyogást ad az ajkaimnak. Végre egy szájfény, ami nem ragasztószerű! De azt nagyon sajnálom benne, hogy nem tartós. Az illata is kicsit furcsa nekem.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2016. október 2.

Végre megtaláltam a tökéletes alapozót :) Egyszerűen tökéletes, szépen fed, nincs maszkhatás, nem csillog, természetesnek tűnik vele a smink. Nem okozott irritációt és pattanásokat sem. A kisebb bőrhibákat is szépen elfedte. + pont, hogy kifejezetten tartós, nem folyik le órák múltán sem a smink. Az ára kicsit borsos és nagyon kevés alapozó van a tubusban, de megérte befektetni egy drágább termékbe. Annak ajánlom, akinek csak egy kis színkorrekcióra van szüksége és a pici pattanásokat vagy foltokat akarja elfedni.

UPDATE: Sajnos le kell hogy pontozzam egy picit, mivel nálam is megjelentek pattanások, sőt olyan helyeken is, mint pl. az orcám, ahol eddig még sosem voltak. Szépen fed, de sajnos egy időre mellőznöm kell, amíg el nem múlnak a csúnya dudorok.

Elseve Volumen Collagen Dúsító Sampon

Elseve Volumen Collagen Dúsító Sampon
2016. szeptember 24.

Egyáltalán nem dúsítja a hajam, sőt, extra gyorsan zsíros lett, konkrétan mosás után másnap már teljesen lelapult. Nekem viszketett is tőle a fejbőröm. Nagy csalódás. Soha többé Elseve.

Pantene Hajlakk Extra Erős

Pantene Hajlakk Extra Erős
2016. szeptember 17.

Vegyesek az érzéseim. Fixálja a frizurát, de milyen áron....Összetapasztja a tincseket, mintha ragasztó lenne a hajamon.... Kifésülni utána pedig vmi rémálom. Ez az első Pantene hajlakkom, de minden bizonnyal az utolsó is. A kedvező ára csábított el, de inkább maradok a bevállt Elnett-nél.