Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Saloos Jojoba Olaj

Saloos Jojoba Olaj
2016. augusztus 31.

Mindenre használom: hajvégápolásra, reggel a krémembe keverem, sminklemosásra, testápoláshoz, hajpakolásba és még sorolhatnám. Univerzális kis kence. Nekem az arcápolásnál okozott látványos eredményt, a zsíros és pattanásos bőrömmel csodát tett: a használata óta kevésbé fényesedik ki és sokkal szebb és egészségesebb az arcbőröm. Vigyázni kell, elég pár csepp, főleg ha a hajra teszem, mivel elnehezítheti azt. A pipettás kiszerelés nagyon praktikus. Internetetről rendeltem, az ára is nagyon kedvező, + csillag, hogy bio termék.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2016. augusztus 21.

Ombré hajamra használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem sárgult be a színátmenet, szép hamvas színe van. Egy flakon nekem 3 hónapig is elég. Jól habzik és nem is szárítja a hajamat. Az előző véleménnyel egyetértek, miszerint mindent befog, nekem is volt hogy napokig lila maradt a körömágyam. Én hajmosás után rögtön fertőtlenítős szappannal mosok kezet, az szépen lehozza a lila színt a kezemről.

Schwarzkopf Essence Ultime Amber+Oil Anti-Breakage Hajszérum

Schwarzkopf Essence Ultime Amber+Oil Anti-Breakage Hajszérum
2016. augusztus 18.

Megakadt rajta a szemem a drogériában, szükségem volt egy új hajápolóra, de ez a márka eddig elkerülte a figyelmemet. Kellemesen csalódtam, valóban nagyon jó termék, száraz és vizes hajon alkalmazva is, de inkább vizes hajon fejti ki jobban a hatását. Elég néhány fújás és kevésbé gubancolódik a hajam, nem szálkásodik, ragyogást ad a hajamnak és szerencsére nem is lapítja le a frizurámat. Nem zsírosodik be utána a hajam már másnap. Mázlim volt mert csupán 2 Euróért szereztem be és ingyen kaptam hozzá egy másik flakont is. Az illata is isteni és sokáig lehet érezni azt.

Avon Senses Rio Cocktail Hűsítő Tusfürdő

Avon Senses Rio Cocktail Hűsítő Tusfürdő
2016. július 27.

Tényleg egész jól hűsít, felfrissít ebben a párás-tapadós melegben. Kár, hogy az illata hamar elillan.

Balea Luxury Verwöhn Schimmer Body-Oil Golden Glamour

Balea Luxury Verwöhn Schimmer Body-Oil Golden Glamour
2016. július 24.

Napbarnított bőrön alkalmazva extra ragyogást ad, nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, kevés is elég belőle. Igazi nyári must-have termék! :)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. július 24.

Mivel a rózsaszín testvérét már használtam párszor, azt gondoltam, hogy ez is úgyanúgy fog használni. Sajnos csalódtam benne... :/ Az alapozót nem távolítja el teljesen, a szempillaspirálról nem is beszélve. Ráadásul a szememet is iszonyatosan csípte. 2 csillag: olcsó volt, és rádöbbentett, hogy a Biodermás micellás víznél nincs jobb.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2016. július 6.

Elegáns, nőies illat, bár erős, mégsem taszító. Szeretem mert tartós, nem kell óránként fújni belőle. Az ára is rendben van, sokan dicsérik hogy milyen jó illatom van. Engem meggyőzött. Sokadszorra is :)

Yves Rocher Hiratáló Testpermet Aloe Verával

Yves Rocher Hiratáló Testpermet Aloe Verával
2016. június 2.

Ez aztán tényleg praktikus! :) Kinek van ideje, no meg kedve reggel zuhanyozás után a nagy rohanás közepette testápolózni? Ez a termék pont erre van kitalálva. Szupergyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, semmi cukorkaillat, szépen hidratál, és nem okozott allergiás reakciót sem. Ár arányban is megfelel. Kár hogy ilyen pici kiszerelés, lehetne nagyobb is. De akkor is nálam 5 csillag.

Yves Rocher Rouge Brillance Végétale Csillogó Rúzs

Yves Rocher Rouge Brillance Végétale Csillogó Rúzs
2016. június 2.

Egyetértek az előző véleménnyel, nekem is azért tetszik mert visszafogott a rúzs színe, ráadásul tartós is, nem maszatolúdik és egyáltalán nem szárítja ki az ajkaimat. Nekem a 42-es árnyalat van meg, gyönyörűszép málna szín, igazi nyári sminkalap. Az ára nem olcsó, de kedvezményes kuponnal nem volt vészes. Biztosan beszerzek még más árnyalatban is.

Oriflame The One Lip Sensation Folyékony Ajakrúzs

Oriflame The One Lip Sensation Folyékony Ajakrúzs
2016. május 21.

Lehetetlen szépen felvinni az ajkakra, maszatolódik és nem is tartós......pénzkidobás volt sajnos.