Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Idéalia BB Krém SPF25

Vichy Idéalia BB Krém SPF25
2016. április 1.

:( Pocsék termék. Hámlik tőle a bőröm, semmit sem fed, nulla hidratálás ráadásul csillámos is. Nem éri meg megvenni, még jó, h csak termékmintám volt belőle.

Maybelline Fit Me Alapozó

Maybelline Fit Me Alapozó
2016. március 10.

Nálam 5/5 csillag :) Habár a fedése nem olyan jó mint a Revlon Colorstay esetében, de épp pont azt szeretem benne, hogy teljesen természetes lesz az összhatás, mintha nem is viselnék sminket. Imádom a flakonját, nem kell belenyúlkálni, a pumpás kiszerelés tökéletes megoldás. Az ára nem olcsó, de DM-es kuponnal kedvezőbb áron jutottam hozzá. Tavaszra épp jól jön :)

Nivea Visage Aqua Sensation Élénkítő Arclemosó Zselé

Nivea Visage Aqua Sensation Élénkítő Arclemosó Zselé
2016. február 22.

5 alkalommal használtam eddig és meg vagyok vele elégedve. Nem okozott irritációt, szépen tisztít, semmi piros folt vagy húzódó arcbőr. Az én arcbőrömet kifejezetten megnyugtatja, abszolúte nem szárít, de persze utána krémezek is. Ez mellé minden második nap este az Yves Rocher peelingjét használom. Jól működik eddig ez a kombináció. Az élénkítő hatásáról nem tudok beszámolni :D Lényegében nem rossz ez az arclemosó zselé de csak ismételni tudom az előző véleményezőket: hosszú távon nem lesz jó az összetevői miatt.

Pupa Like A Doll Compact Powder

Pupa Like A Doll Compact Powder
2016. február 19.

Imááádom :) A tökéletes púder! Remekül fed, gyönyörű, egységes bőrszínt kölcsönöz és a legjobb, hogy nagyon tartós. A csomagolása is nagyon praktikus, végre egy tükrös púder. Én sminkalapként is használom, elfedi a kisebb bőrhibákat is. Habár nem a legolcsóbb darab, de nagyon megéri az árát. Ecsettel is felvihető, de nem nyújtja ugyanazt az eredményt, mint a mellé kapható applikátor segítségével. Nálam újravevős púder!

Yves Rocher Mélyhidratáló Testápoló

Yves Rocher Mélyhidratáló Testápoló
2016. február 15.

Könnyed textúra, szinte teljesen illatmentes, gyorsan beszívódó krém. Nem hagy maga után zsíros érzetet. Szépen ápolja a száraz bőrömet. Nem okozott a használata semmilyen mellékhatást, pedig nem vagyok egyszerű helyzetben mert érzékeny a bőröm. + pont, hogy a tubus is környezetbarát. -1 csillag az ára miatt.

NYC Big Bold Volume By The Lash

NYC Big Bold Volume By The Lash
2016. január 29.

Hú először fordult nálam elő, hogy ilyen nagyot csalódjak egy szempillaspirálban. Borzalom... szétkenődik, lefolyik, abszolúte nem tartós és legalább 5x kell felkenni, hogy látni lehessen a hatást. Legalább lemosni nem volt nehéz. Inkább maradok az YR-nél.

Ebelin Professional Alapozó és Púderecset

Ebelin Professional Alapozó és Púderecset
2016. január 29.

Nagyon praktikus darab ez a 2in1 ecset. A púderecset rész nálam abszolút kedvenc, a sminkecset már nem annyira. Nekem valahogy sosem sikerül szépen felvinni vele a sminket. Inkább maradok a megszokott szivacsnál. Az ára is rendben van.

Lactovit Tápláló Testápoló

Lactovit Tápláló Testápoló
2016. január 27.

Imádom ezt a testápolót! Nagyon könnyed az állaga, extra gyorsan beszívódik, nem ragad utána a bőröm és nem is húzódik. Télen különösebben nagy gondoskodást igényel a bőr, de utálom azokat a krémeket, amelyekkel sokat kell vacilálni és órák múltán sem szívódnak be a bőrbe teljesen. Ezzel a testápolóval nincs ilyen probléma. A tusfürdőjével együtt használom és láss csodát, eltűntek az apró bőrhibáim is, nem jelentkeztek ekcémás tünetek. Az ára is kiváló a mennyiségéhez képest. Az illata is szuper, semmi vattacukor illat. Csak ajánlani tudom!

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)
2016. január 18.

A különböző szépségápolási blogokon ódákat zengenek a szilikonmentes, parabénmentes stb. hajápolók hatásairól, így hát én is rászántam magam, hogy teszek egy próbát, hátha beválik. Elsősorban: szeretem az YR termékeit, volt már tapasztalatom balzsamokkal, de a samponok terén még nem volt tapasztalatom. Erre a darabra esett a választásom, tetszett a leírása. Nekem az tűnt fel először, hogy alig habzik. Másodszorra pedig már túlságosan is. Így 2x-i használattal sajnos elég gyorsan fogyott a sampon de nem is bánom. Mert bizony az ígért hatás elmaradt. Sokkal nehezebben fésültem ki a hajamat mosás után, és 2 nap múlva nagyon sprőd és durva tapintásúak lettek a hajszálaim. 4 hete használom, és mostanában sajnos viszketni kezdett tőle a fejbőröm és picit korpásodik is. Sajnos ez nem az én samponom, hiába vagyok a márka nagy rajongója, ez egyszerűen nem jött be. Nem űberel egy professzionális fodrász terméket sem.

Eucerin Aquaporin Active Moisturising Cream Rich

Eucerin Aquaporin Active Moisturising Cream Rich
2016. január 14.

Nagyon jó ez a krém :D Szerencsémre akciósan jutottam hozzá, eredetileg a LRP Hydreane legere-t akartam megvenni, de épp nem volt a gyógyszertárban, aztán megpillantottam ezt a krémet. Bár tartalmaz parabént, eddig semmilyen mellékhatása nincsen. Én csak nappalra használom, estére azért már egy gazdagabb textúrájú krémet kenek fel, a LRP cicaplast baume-t. Ez a kombináció nekem nagyon bejött. Nincsenek száraz foltok, nem húzódik a bőr, hidratált. Szépen lehet rá sminkelni is. Nagyon könnyed krém, gyorsan beszívódik, nem tömíti a pórusokat és nincsen ragadó érzés. Kevés is elég belőle, viszonylag lassan fogy. Két hete használom, de nem jött elő egy patti sem vagy vörös foltok. Csak ajánlani tudom!