Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Crayon Levres Éclat

Yves Rocher Crayon Levres Éclat
2016. január 13.

Nekem a Corall Doux árnyalatú van meg és nagyon szeretem. Nem cserepesedik ki tőle az ajkam, mint más hasonló termékektől. Nagyon halvány árnyalat, mégis feldobja a sminket. -1 csillag, mert nem tartós.

L'Oreal Paris Elsève Nutri-Gloss Luminizer Shine Booster Spray

L'Oreal Paris Elsève Nutri-Gloss Luminizer Shine Booster Spray
2016. január 10.

Még azon a héten megvettem, amikor elkezdték árusítani a drogériákban. Kíváncsivá tett, bár nem vagyok oda a márka termékeiért. Akkor most leírom a tapasztalataimat. Elsősorban az ára: 100 ml kb 10 eurót kérnek ami szerintem elég sok, ennyi pénzért már Matrix hajápolót is lehet venni na de mindegy. A bevezető ára csupán 5 euró volt. KB. 3 hete használom és a fél flakon már üres :/ , pedig odafigyelek, hogy ne sokat fújjak belőle. Nedves hajon alkalmazva könnyebb kifésülnöm a hajamat és szárításkor sem gubancolódik. Száraz hajra fújva szép ragyogást ad a hajnak, de: szépen le is lapítja azt! Két nap után muszáj hajat mosni, annyira lelapul, zsírosodik, pedig a hajtövekre nem fújok belőle. Az illata nem igazán jött be, nagyon erőteljes parfüm szaga van. Én speciel festem a hajam, és egy idő után fakóvá válik a haj, szóval elengedhetetlen ilyen és ehhez hasonló termék használata. A baj az, hogy a hatóideje nem túl tartós, naponta többször kéne fújkálni belőle, hogy azt adja, amit a reklámokban ígér, de akkor gyakorlatilag naponta hajat kéne mosnom. Nekem ez most csak egy gyenge hármas, van ennél jobb termék is.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2016. január 10.

El sem tudom képzelni a téli hónapokat e nélkül a krém nélkül. A bőröm ilyenkor nagyon húzódik és szomjazik. Ezt a krémet pont erre találták ki, nekem nagyon bevált. Habár nagyon gazdag és sűrű a textúrája, mégsem okoz zsíros érzetet, a pórusok nem tömődnek el tőle. Én a kezemre és az ajkaimra is szoktam belőle tenni, ha nagyon kiszáradnak. Pattanás utáni hegeket is szépen gyógyítja, amióta ezt a krémet használom, sokkal gyorsabban gyógyulnak a sebek. Az ára sem vészes, ez az egyik legolcsóbb LRP krém.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2015. december 10.

Sajnos nagyon problémás a bőröm, ekcémára hajlamos, ráadásul a téli időviszonyok sem kedveznek neki. Gyorsan kipattogok, piros foltok és még sorolhatnám. Aki szintén ilyen problémákkal küzd, annak szívből ajánlom ezt a tusfürdőt. Remekül hidratál, nem húzódik a bőr zuhanyozás után, semmi irritáló, viszkető érzés. Nincs agyonparfümözött cukorka illata, tényleg olyan a zuhanyozás, mintha tejben-vajban fürödnék :D Kiváló termék, árkategóriában is megérdemel 5 csillagot. Újravevős.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2015. december 10.

Tapasztalataim szerint semmiben nem különbözik a Garnier vagy a Mixa micellás vizeitől, annyival jobb a Balea verziója, hogy olcsóbb. De a Bioderma H2O-ja azért még mindig viszi a pálmát :D

Nuxe Aroma Perfection Hidratáló Krém Problémás Bőrre

Nuxe Aroma Perfection Hidratáló Krém Problémás Bőrre
2015. november 12.

Eredetileg a Prodigieuse éjszakai krémjéért indultam a gyógyszertárba, de az ott dolgozó hölgy lebeszélt róla, mondván az nem az én bőrtípusomnak való. Voltak rajtam kisebb pattik és kombinált a bőrtípusom. Gondoltam üsse kő, legyen, még sosem volt előtte egyetlen Nuxe termékem se. Miután hazajöttem rögtön elolvastam az előző véleményt a krémről, kicsit megijedtem hogy majd hámlani fog a bőröm stb. Egy hónapja használom reggel és este megtisztított arcra. Nekem nagyon bevált, a pattanások visszaszorultak, nincs fénylő arcbőr, kifejezetten jól hidratál, nem hámlott a bőröm és sminkelni is lehet rá. Szeretem a krémet, mert nagyon lágy a textúrája, pikk-pakk beszívódik és nem fénylik tőle az arcom. Nagyon kevés is elég belőle, plusz pont, hogy nem irritálta a szemem környékét. Én 17 Euróért vásároltam, elég drága, viszont jó befektetés volt. Ha elfogy újraveszem :)

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP
2015. november 10.

Nagyon finom, nőies illat amely egész nap érezhető. Nem kell minden órában fújni belőle. Szerintem inkább őszi-téli illat. Nekem valamiért a Chloé parfümjére emlékeztet. Megérdemli az 5 csillagot, nagyon szeretem ezt a parfümöt :)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2015. november 2.

Imáádom, nagyon praktikus egy rohangálós nap után főleg, amikor nincs időm az agyagos stb. arcmaszkokkal pepecselnem. Csak felviszem a megtisztított arcomra és relaxálok. Plusz pont, hogy nem okozott kiütéseket és pattikat. Szépen beszívta a bőröm a maradék nedvességet utána krémeztem is. Sokkal frissebb lett az arcbőröm. Biztos, hogy újraveszem. :D

Catrice Szemkihúzó Toll

Catrice Szemkihúzó Toll
2015. november 2.

Sokkal jobb mint az Essence-es verzió, bár tényleg lehetne egy kicsit feketébb színe. Könnyű felvinni és tartós is.

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2015. október 24.

5 csillag is kevés lenne rá annyira jó :D nekem a 180 sand beige árnyalatom van. Nagyon bejött, mivel a kombinált bőrömet szépen mattítja, elfedi a bőrhibákat, nem okos kiütéseket, egyszóval mindent tud :D Szerencsére nagyon jól eltaláltam az árnyalatot, semmi maszkhatása nincsen. Már vártam, hogy végre nálunk is kapható legyen, meglepődtem, hogy milyen kedvező az ára. Egyedül a csomagolását nem szeretem, nem praktikus.