Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Q10+Omega Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém

Balea Q10+Omega Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém
2015. október 19.

Bár még nem szorulok rá, hogy ránctalanító termékeket használjak, a kíváncsiságom mégis rávett, hogy kipróbáljam. Mostanában nagyon rohanósak a napjaim, és ez meg is látszik a szemem környékén is. Nekem nagyon sokat segített ez a krém, miután felvittem, eltűntek a sötét karikák és a táskák. Sokkal kipihentebbnek tűnt az ábrázatom :D Kellemesen csalódtam :D

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló Zselékrém Kombinált/Zsíros Bőrre

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló Zselékrém Kombinált/Zsíros Bőrre
2015. október 19.

Nem a legjobb krém, de azért nem olyan rossz. 10 ml termékmintáját próbáltam ki és nekem nem okozott piros foltokat vagy pattanásokat. Arctisztítás után kentem fel este, gyorsan beszívódott, de nem eléggé hidratált sajnos. Picit érezni a használata után némi ragacsos érzést, de összességében elégedett vagyok vele. Lehet, hogy nyáron meg fogom venni, de most ebben a cudar időben ez a géles állag egyszerűen nem elég, valami gazdagabb textúrájú krémre van szükségem.

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk
2015. október 19.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, mattít de nem szárít, a pórusokat szépen összehúzza, ráadásul nem csípte a bőrömet, mint oly sok más arcmaszk. Én max. 5 percig hagyom fent, nehogy túlságosan rászáradjon az arcomra. Könnyen lemosható. Kár hogy csak ilyen picike kiszerelésben kapható, ugyanis nagyon gyorsan fogy :/ A Pure system arclemosó géljével használom, nekem nagyon bevált a problémás bőrömre. Újra vevős termékek :D

aussie Miracle Shine Sampon

aussie Miracle Shine Sampon
2015. szeptember 22.

Az idei nyár sajnos eléggé megviselte a hajamat, nagyon fakó lett és picit száraz is. A pantene sampont eléggé megszokta a hajam és azt vettem észre h sokkal gyorsabban zsírosodik is. Bevallom picit tanácstalanul álltam a DM-ben hogy most akkor milyen sampont is vegyek. Aussie samponom még sosem volt és a miracle shine leírása nagyon tetszett. Elég sok pozitív véleményt írtatok róla a krémmánián, szóval üsse kő, megvettem. És milyen jól tettem!!!! :) Az első használat után sokkal fényesebb, ragyogóbb és simább lett a hajam, könnyen ki tudom fésülni és nem kell rá még külön gliss kur és hasonló hajfényt ráfújnom. Szuperül habzik, nem kell 2x applikálni. Az ára kicsit drága, de nagyon megérte kipróbálni. Ha továbbra is így teljesít, akkor biztos h újraveszem :)

Yves Rocher Kohl Szemceruza

Yves Rocher Kohl Szemceruza
2015. szeptember 14.

Nem rossz, nem rossz, de lehetne tartósabb is. Nekem gyorsan maszatolódott és picit irritálta a szememet is. Ennyi pénzért többet vártam :S

Nivea Aqua Effect Frissítő Arclemosó Hab

Nivea Aqua Effect Frissítő Arclemosó Hab
2015. szeptember 11.

Nyáron használtam amikor sokkal zsírosabb volt a bőröm mint most. Nekem nagyon sokat segített, felfrissítette az arcomat és azóta kevésbé zsíros. Főként azért szeretem ezt a lemosót, mert a használata után nem húzódik az arcom, nem mattítja túlságosan. Most, hogy kezd hűvösebb lenni az idő, az arcom kezd kissé szárazzá válni úgyhogy beszereztem a rózsaszínű testvérét is. Remélem az is legalább annyira jó lesz mint ez a termék.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2015. szeptember 11.

Szépen puhítja a bőrt és a mitesszerek is csökkentek a használata után. Egyszerű volt eloszlatni az arcon, de ahogy száradni kezdett, már szinte fájt ahogy húzódik az arcbőröm. Lemosni picit macerás volt, de megért a fáradságot :D Én csak 1szeri pici kiszerelésben vásároltam meg, először csak le akartam tesztelni de azt hiszem, hogy meg fogom venni a nagy tubust is.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2015. szeptember 6.

Tökéletes a kombinált, itt-ott pattanásos bőrömre. Meglepően jó a fedése, nem maszkszerű. Az állaga picit fura sűrű, de meg lehet szokni. Egyébként korrektornak is elmegy. A 11-es árnyalatom van meg. Talán annyi negatívum, hogy több árnyalatban is lehetne.

Dove Youthful Vitality Hair BB Cream

Dove Youthful Vitality Hair BB Cream
2015. szeptember 6.

Anyukámnak vettem egy flakonnal pusztán kíváncsiságból (BB krém hajra? jól hangzik :D). Persze nem tudtam megállni, hogy ne próbáljam ki. Azt kell mondjam, hogy nagyon praktikus hajápoló. Nagyon keveset vittem fel belőle a hajamra, mégis rögtön éreztem, hogy a hajam sokkal selymesebb és puhább, a kifésülést is megkönnyítette. A legjobb, hogy nem nehezítette el a hajamat, nem ragadtak össze a hajszálak. Anyukámnak is nagyon tetszik, főleg hogy nem kiöblítendő hajápoló, nem igazán szeret a balzsamokkal és maszkokkal bíbelődni.

Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

2015. szeptember 6.

2 darab termékmintám volt ebből a krémből (az egyik a szeptemberi JOY magazinban volt). Sajnos volt már rossz tapasztalatom a Vichy Normaderm termékcsalád termékeivel de ennek a krémnek a termékleírása felkeltette az érdeklődésemet. Kifejezetten felnőttkori pattanások kezelésére dobták piacra ezt az arcápolót ami nekem épp aktuális, hisz elmúltam már 20 éves de a bőrproblémák csaknem akarnak csökkenni. A krém állaga nagyon kellemes, könnyed, mint egy szérum. Halvány zöldes színe van. Nagyon hamar beszívódik, látványosan mattítja a bőrt, nem irritálta azt. Viszont: mivel kombinált a bőrtípusom, a szárazabb részeken, mint az orca áll sajnos apró darabkákban hámlani kezdett a felvitt krém, pont mint a klasszikus Normaderm pórusösszehúzó krém használata esetén. Igazából nem látok e két krém közt nagy különbséget, de persze nekem csak mintám volt belőle, lehet hogy hosszú távú használat esetén más véleménnyel szolgálnék. Valószínűleg nem fogom megvásárolni, az én bőrömnek ez egyszerűen nem elég, ráadásul szerintem kicsit drága is.