Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pantene Oil Therapy Serum

Pantene Oil Therapy Serum
2015. szeptember 4.

Még csak rövid ideje használom, de sajnos nem azt nyújtja amit vártam ettől a terméktől. Nem ápolja a hajamat kellőképpen és az illata sem jön be nekem. Azt érzem hogy az olaj nagy része a tenyeremen marad, elég nehéz eloszlatni a hajamon, pedig nagyon folyós állagú. Nekem nem újra vevős termék.

B.U. Shower Smoothie Yoghurt+Papaya

B.U. Shower Smoothie Yoghurt+Papaya
2015. szeptember 2.

Isteni finom illata van :) Gyorsan be kell szereznem belőle még néhány flakonnal, mert nem tudok betelni az illatával :D

Dr. Müller Pharma Teafaolajos Arckrém

Dr. Müller Pharma Teafaolajos Arckrém
2015. augusztus 31.

Régebben már használtam tiszta teafaolajat a pattanásaim kezelésére és nagyon meg voltam vele elégedve. Kicsit szúrós szaga van, de meg lehet szokni. Dr. Müller teafaolajos krémem azonban még nem volt, anyukám rendelte az internetről, gondoltam feltöltöm a krémmániára is. A krémnek nincsen olyan intenzív illata, ellensúlyozza a hozzáadott illatanyag. Nem irritálja a bőrt. Én speciel esti arctisztítás után használom, egészen jól felfrissíti az arcomat. Össze sem hasonlítható a The Body Shop-os éjszakai lotionnal, az eléggé mattít, ez inkább táplálja a bőrt. Viszont a legjobb, hogy reggelre nem fest az arcom sem túl száraznak, sem túl olajosnak. Bár még csak rövid ideje használom, nincsenek mellékhatásai, újabb pattanások nem jöttek elő, a régiek pedig szépen visszahúzódtak. Talán az ára és a mennyisége mondható negatívumnak, majdnem 6 Eurót adtam ki 30 ml-ért, picit sokallom. Összességében szerintem szuper krém, főleg azoknak akik küzdenek a pattanásokkal és kombinált az arcbőrük.

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2015. augusztus 30.

Nyári hőségben a táskámból nem hiányozhat ez a termék! Felfrissít és hűsít. Azt szeretem benne a legjobban, hogy nem szárítja ki az arcbőrömet mint a sima víz. Plusz csillag, hogy kapható mini kiszerelésben is, igazán praktikus darab, amely elfér a táskámban.

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító
2015. augusztus 30.

Egyetértek az előző véleményekkel, ugyanolyan hatása van mint a Loréal vagy Garnier micellás vizének. Megnyugtatja a bőrt és eltávolítja a szennyeződéseket. Bár nekem csak mintám volt belőle, nem vásárolnám meg a teljes árán. Ráadásul csak 200 ml. Nem éri meg.

Pantene Pro-V Sheer Volume Sampon Vékonyszálú Hajra

Pantene Pro-V Sheer Volume Sampon Vékonyszálú Hajra
2015. augusztus 25.

Elhasználtam belőle egy flakonnal és azt kell mondanom, hogy nagyoooooon jó sampon!!! Vékony szálú a hajam és gyoesan lelapul, zsírosodig, de ezzel a samponnal kitolódik a hajmosás 1 nappal, ráadásul láthatóan dúsítja a hajamat is. A drogériás samponok közül szerintem ez mindent visz :) 5 csillag :)

Maybelline Affinimat Púder

Maybelline Affinimat Púder
2015. augusztus 25.

Egész jó púder, zsíros bőrre kiváló, én nem is használok mellé alapozót, elég a púder is. Az ára is kedvező, a csavaros tégely viszont nem valami praktikus.

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél
2015. augusztus 13.

Ebben a nyári hőségben gyorsan zsírosodik az arcom és megjelent egy-két kisebb patti is. A drogériában csak lekaptam a polcról ezt a terméket, nem volt időm alaposan körbenézni. Összességében nem rossz, teszi a dolgát. Picit csíp de jól mattít. De biztos hogy nem fogom újra venni, valami rémálom az összetevőiből álló lista, hosszú távon nem tenne jót a kombinált és érzékeny bőrömnek :S

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

2015. augusztus 13.

Csak pozitívumokat tudok felsorolni ezzel a krémmel kapcsolatban. Olcsó, nem okoz pattanásokat, kiváló zsíros bőrre, nincs kipirosodás, nagyon jól hidratál és mattít is. Az összetevői miatt is megérdemli az 5 csillagot.

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum (régi)

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum (régi)
2015. július 26.

Sajnos nekem nem vált be, kis piros pöttyök keletkeztek az arcomon. Nagyon ragacsos állagú, nem szívódik fel rendesen.