Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mixa Alcohol Free Purifying Lotion Anti-Imperfection

Mixa Alcohol Free Purifying Lotion Anti-Imperfection
2015. július 26.

Két hete a drogériában láttam meg ezt a terméket, épp szükségem volt egy lemosóra úgyhogy megvettem. Régen már használtam Mixa termékeket, de ez volt az első tonikom a márkától. Gondoltam feltöltöm a krémmániára is. A bevezető ára nagyon kedvező, csak nemrég dobták a piacra. Azt ígéri, hogy 4 hét hét használat után látványosan javul a bőr minősége és csökkennek a bőrhibák, pattanások. Két hete használom reggeli és esti arctisztítás után a kombinált bőrömre. Telitalálat! Többen is megjegyezték a környezetemben hogy sokkal szebb az arcom. Szeretem ezt a tonikumot mert nem irritálja a bőrömet, nem csípi azt és semmilyen erős vagy túlságosan parfümös illata sincsen. Bár az összetevőiben ott van a parfüm, teljesen szagtalan. Nekem ez kifejezetten fontos, hiszen a kombinált bőr ápolása nem egyszerű feladat, oda kell figyelni az összetevőkre. Mattító hatása is látványos és nem húzódik utána az arcom. Utána természetesen krémezek is, a Himalaya Herbals krémjével nagyon jó kis kombináció. Ajánlom :)

Balea Beauty Effect CC Krém

Balea Beauty Effect CC Krém
2015. július 16.

Nyárra szerettem volna valami könnyed fedést, ami egységes bőrszínt ad nekem és nem eredményez maszkhatást. Sajnos nem nagyon segített, hámlott tőle a bőröm. Próbáltam kombinálni primerrel de néhány óra múlva ismét látható lett hogy hámlik. Pedig nem lenne rossz krém szép a színe és nem okozott pattanásokat. A fedése is kielégítő.

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2015. július 14.

Praktikus kis darab, érdemes volt megvásárolnom. Használatával az arctisztító gélek sokkal hatékonyabbak ezen felül amióta használom, nem kell hetente 3x radíroznom. Tényleg sokkal jobb mint egy szivaccsal tisztítani a bőrt és könnyű tisztítani is.

Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

2015. július 9.

Nagy csalódás volt számomra ez a krém. Kombinált, kissé zsíros bőrömre vettem meg, de sajnos nem segített. Csípett, főleg az orrom környékén, ráadásul nem szívódik be a krém és hámlik is. Az összetevői sem a legjobbak. Az illata elég erős. A homlokomon piros foltok jelentek meg már 2 használat után. Ennyi pénzért jobbra számítottam.

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel
2015. július 9.

3 hete használom ezt a terméket. Véletlenül vettem meg, az arcradírt szerettem volna, de éppen nem volt kapható a drogériában. Elég fura az állaga, még soha nem láttam fekete arctisztítót. Meglepődtem rajta, hogy milyen jól tisztít. Főleg ebben a nagy melegben könnyen bezsírosodik az arcom, de ezzel az arctisztítóval kordában tudom tartani az állapotot. Applikálás után szépen habzik, könnyű lemosni. Ajánlatos utána egy kis szérumot vagy könnyű krémet használni, mert picit szárít. Az illata nem túl erős. 3 hete még voltak az arcomon kisebb pattik, de azóta elmúltak és nem jött elő egy sem. Az ára is egész jó. Újra fogom venni :)

Kallos LAB35 Restorative Milk

Kallos LAB35 Restorative Milk
2015. június 30.

Nem igazán jöttek be nekem a kallos termékei, voltak már rossz tapasztalataim. Aztán elolvastam az előző véleményeket erről a termékről és vettem egyet. Hát ez egy főnyeremény!!! Tényleg nagyon jól eltaláltam, végre egy igazán jó kifésülést elősegítő hajápoló termék! Jó az illata, a kiszerelés gazdaságos, 300 ml és nagyon olcsó is. Nedves és száraz hajon is tökéletes, bár én inkább száraz hajon használom. Ajánlom :)

Blumarine Innamorata Lovely Rose

Blumarine Innamorata Lovely Rose
2015. június 30.

Nagyon szeretem ennek a verziónak a klasszikus citrusos Innamorata parfüm verzióját, de most valami virágosabb parfümöt szerettem volna. Nagyon jó áron, 25 euróért jutottam hozzá egy parfümériában. Néhány napja használom, de nagy szerelem! Tartós, finom illat, nekem inkább a rózsaillatra emlékeztet. Nem tolakodó illat, finom és fiatalos. Amikor először megszagoltam, egyből a klasszikus EDP Chloé jutott az eszembe, de egy gyengébb, nyárias formában. Meglestem a Fragrantica oldalán, ahol több hozzászóló is egyetértett abban, hogy hasonlít a Chloé parfümjéhez. Ez az illat inkább tavaszra, nyárra alkalmasabb, főként nappalra. 2013-ban jelent meg, kapható egyébként 50 és 30 ml kiszerelésben is. Nagyon tetszik az üvegcséje, semmi csecse-becse dizájn, szép, letisztult, klasszikus parfümös üveg.

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Lotion

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Lotion
2015. június 30.

Szerintem nagyon jó krém. Kb. fél évig használtam, főleg nyáron, mikor az arcbőröm zsírosabb volt. Nekem bevált. Este a felkenés után már érezhetően matt volt a bőröm. Azt szerettem benne, hogy reggel nem ébredtem zsíros fejjel, hanem szép, tiszta, normál arccal. Az orrom környékén picit szárította a bőrömet, de egy könnyed szérum használatával orvosoltam a problémát. Jó hatással volt a pattanásaimra is, a krém használata alatt a pattanásaim eltűntek és nem keletkeztek újak. Talán az illata lehet negatívum, nem mindenki van oda a teafaolaj jellegzetes illatáért. Én speciel szeretem, régóta használom a Dm teafaolaját, de pl. a barátnőm nem vette meg a krémet csak az illata miatt. Glamour napokon vettem kedvező áron, de teljes árán sem vészes.

Yves Rocher Serum Vegetal Force+ Ráncfeltöltő Nappali Krém

Yves Rocher Serum Vegetal Force+ Ráncfeltöltő Nappali Krém
2015. június 30.

Karácsonyra vettem meg ezt a krémet az anyukámnak, a lelkemre kötötte, hogy írjak róla ide véleményt. Először nem volt elragadtatva az ajándéktól, mivel évek óta a Garnier Ultra Lift termékcsaládot használta. De aztán végül kipróbálta (ajándék lónak ne nézd a fogát) :D. Látványosan kisimultak a ráncai már két hét után. Fél éve használja és nagyon meg van vele elégedve. Az illata kellemes, nekem talán kicsit túl parfümös, de ő szereti. Gyorsan felszívódó krém, nem hagy zsíros réteget az arcon. Az összetevőiben ugyan van parabén, de nem jelentek meg az arcán kisebb pöttyök vagy pattanások. Az ára miatt nem kap 5 csillagot, szerintem elég sokba kerül, de igyekszem félretenni az 40-50 százalékos kuponjaimat, hogy kedvezőbb áron juthasson hozzá.

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam
2015. június 30.

Szükségem volt egy kifésülő balzsamra, mivel az előző flakon elfogyott. Előtte kallost használtam, de nem voltam vele megelégedve. Benéztem a Dm-be, de a bőség zavarában nem tudtam konkrétan, hogy melyiket vegyem meg. Ennek a darabnak a leírása tetszett a legjobban, hát megvettem. Egész jó, bár nekem nem igazán dúsította a hajamat. Szépen ki lehet vele fésülni a nedves hajat, de nekem inkább száraz hajra fújva fejti ki jobban a hatását. Az illata is kellemes, nem túl erős illat. De azért nem egy csodaszer. A száraz hajvégeken nem segít, ott már csak maximum az olló :D Összességében nem rossz termék, de nem fogom újra venni.