Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Hydrabio Brume Arcpermet

Bioderma Hydrabio Brume Arcpermet
2015. június 28.

Ezt az arcpermetet egy internetes játék során nyertem meg. Előtte nem használtam ehhez hasonló termékeket. Feleslegesnek tartottam, nem adtam volna ki pénzt arcpermetért. Pedig milyen praktikus! Nagyon megszerettem, így nyáron nagyon kellemes érzést nyújt nagy melegben, napozás után. Én reggel is fújok belőle az arcomra, segít felébredni :) Sajnos ritkán találkozom vele a gyógyszertárakban, de online megrendelhető. Az ára is kedvező. Nem hagy ragacsos réteget az arcon, én hagyom, hogy beszívja magát a bőrömbe. Kapható kisebb kiszerelésben is, praktikusabb például utazáshoz. Sminkelés után is lehet használni, felfrissíti a sminket és az arcot. Ha elfogy, újra fogom venni. Ajánlom :)

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk
2015. június 28.

Kíváncsiságból vásároltam meg. Hát nekem nem igazán segített semmiben. Érezni a melegítő hatását, viszonylag könnyen lemosható, de az ígért hatás elmaradt. Egy órával a használata után zsírosodni kezdett a bőröm, a pórusok állapotán nem javított. Szerencsére pattanások nem jöttek elő utána. Nem fogom újra venni.

Excipial U Lipolotion (régi)

Excipial U Lipolotion (régi)
2015. június 28.

Bőrgyógyász ajánlotta a száraz, viszketésre hajlamos bőrömre. Napozás, strandolás után is kiváló a kiszáradt bőr ápolására. Nagyon jó ez a krém, látványosan javította a kirepedezett bőrömet. Néhány hónapja az arcomon tapasztaltam ekcémás tüneteket, nekem arra is tökéletesen bevált ez a krém. Nem olyan drága, viszont gyorsan fogy. Picit lassan szívódik be, de a hatása öt csillagot érdemel.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2015. június 24.

Megakadt a szemem a drogériában a 38-as árnyalaton, gyorsan meg is vettem. Gyönyörű, visszafogott, elegáns szín, kicsit a klasszikus nude árnyalatokhoz hasonlít. Én egy kevés ajakbalzsamot is tettem alá, mert azt tapasztaltam, hogy a rúzs beleágyazódik a száj ráncocskáiba ha nem teszek előtte ajakápolót. Megadom az öt csillagot, mert nagyon tartós, evés-ivás után is látszik a szín.

Balea Soft & Clear Anti-Pickel Gel Mitsalizylsaure

Balea Soft & Clear Anti-Pickel Gel Mitsalizylsaure
2015. június 23.

Gyors segítség, ha előjön egy-két patti. Én este használom, reggelre szépen leapad a duzzanat. Viszont nagyon szárítja a bőrt. Az ára nagyon kedvező és sokáig elég is.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2015. június 23.

Tökéletes alapozó! Egész évben ezt használom. Édesanyám is nagyon szereti ezt a típust. Jól fed, könnyű eloszlatni, nincs maszkhatás. Egész nap szépen fed, nem folyik le az arcomról. Én szeretem, hogy eléggé folyékony az állaga, nekem sokkal egyszerűbb így eloszlatni, olyan mint egy krém. Nem irritálja a bőrt, nekem nem jelentek meg utána pattanások vagy piros foltok.

Weleda Citrus Frissítő Olaj

Weleda Citrus Frissítő Olaj
2015. június 23.

Én a lábamra használom szőrtelenítés után. Nagyon finom, friss citrusos az illata. Szeretem, mert hamar beszívódik a bőrbe. Zuhanyozás után is nagyon jó, a száraz részekre szoktam belőle tenni pl. a könyökömre. Kevés is elég belőle, lassan fogy. Nagyon praktikus termék :)

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír
2015. június 23.

Szeretek új termékeket kipróbálni, sok arctisztító peelingem volt már, de ennél jobb szerintem nincsen. Szuperül tisztít, használata után pihe-puha marad a bőröm. Nekem sokat segít a mitesszerek ellen.

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2015. június 23.

Időnként visszatérek ehhez a krémhez, főleg nyáron. Könnyed kis krém, nem hagy ragacsos réteget az arcbőrön. Szeretem, mert könnyen beszívódik. Az ára már nevetségesen olcsó :) Nem adok rá 5 csillagot az összetevői miatt.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2015. június 23.

Egy hónapja használom már és nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve. Néhány hete csúnya, gyulladt pattanások jelentek meg az állam környékén. Nem bírtam ki, hogy ne nyomjam ki őket, hát meg is lett az eredménye. Piros sebes hegek. Itteni vélemények alapján vásároltam meg a cicaplast krémet. Egy hét után már látványosan javult a helyzet, a hegek szépen halványultak. 4 hét után alig látni a pattanások nyomait. Én naponta kétszer, a reggeli és esti arctisztítás után használom. Nem irritálja a bőrömet, nem viszket utána. Amióta használom, nem jelentek meg újabb pattanások. Nekem bevált, megérte megvennem :)