Vikcsu98

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. február 25.

Pozitív csalódás volt ez a szérum. Az állaga nagyon tetszik. Géles, nem túl folyós, nem is túl sűrű, tökéletes. Nagyon szépen lenyugtatja a bőrömet, eltünteti a pirosságot, és amin nagyon meglepődtem, hogy nagyon kellemesen hidratálja a kombinált bőrömet. Ez egy szuper a rutinomba könnyen beilleszthető szérum.

Lovely Mousse Matte Ajakrúzs

Lovely Mousse Matte Ajakrúzs
2019. január 5.

A 02-es árnyalat van meg. A színe miatt esett rá a választásom, mivel mostanában nagyon tetszenek a sötétebb árnyalatú barnás rúzsok. Előszőr egy folyékony rúzst szerettem volna, de végül ezt vettem. Nagyon meglepődtem milyen jó ez a formula, mintha kicsit rászáradna a számra, ezért meglepően tartós. Nem szárít, inkább puhább lesz tőle az ajkam, nagyon szépen kopik és könnyű újra kenni.

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2018. szeptember 9.

Már lassan egy üveggel elhasználtam belőle és meg kell mondjam ez a termék valami szuper! Anyukám használta, de neki nem igazán vált be, mert a nagyon száraz hajának kevés volt a hidratálása. Viszont az én hamar zsírosodó hajamra tökéletes. Pihe-puha hajat varázsol és ami nagyon tetszik benne, hogy nagyon könnyen ki tudom fésülni a hajam, ha ezt használom előtte. Biztosan újra fogom venni.

Jollie France UV Szájfény

Jollie France UV Szájfény
2018. július 24.

Egy párszázas boltban láttam, hogy kiárusítják, gondoltam kipróbálom. Hát ez a termék egy forintot nem ér. Olyan büdös, hogy nem lehet elviselni. Az üvegben nagyon erős, élénk színe van, de szájon szinte semmi színe nem lesz.

Max Factor Lipfinity Colour&Gloss Rúzs

Max Factor Lipfinity Colour&Gloss Rúzs
2018. július 24.

Elég vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Elég egyenletlenül kopik. A száj belsejéről elég hamar lejön, csak a száj szélén marad igazán tartós. Emiatt többször újra kell kenni, viszont több rétegben már nem olyan szép és ragad is. A szájfény viszont külön bevált. Összességében nem egy nagy durranás ez a termék, én ennyi pénzért többet vártam.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2018. július 3.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, ezért sok reményt fűztem ehhez a termékhez. Sajnos nekem nagyon nem vált be. Több használat után is alig barnít valamit, talán egy fél árnyalatot, viszont ami a legnagyobb problémám vele, hogy egyáltalán nem szívódik be. Várok vele, több mint fél órát, és még úgy sem szívódik be egy kicsit sem. Annyi pozitívumot tudok elmondani, hogy másnapra szép puha volt a bőröm tőle, de ez ennyi szenvedést nem ér meg.

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál
2018. július 3.

Nekem nagyon bevált ez a szempillaspirál. Kicsit sok festéket vesz fel, de még nem nagyon találtam, olyan spirált amelyik nem. Szépen hosszabbít, és nagyon szép fekete színe van. Ami nekem a legfontosabb, hogy nem pereg le egy idő után, hanem szépen a helyén marad. Sokkal jobb, mint néhány drágább spirál, abszolút megéri az árát.

RdeL Young Szemöldökceruza

RdeL Young Szemöldökceruza
2018. május 20.

A szemöldököm kiemelésére vettem meg, illetve, hogy a hiányos részeket kitöltsem vele. Nagyon szép, természetes a hatása, szinte észre sem venni, hogy meg van rajzolva a szemöldököm. Meglepően tartós, az ára pedig szintén szuper.

Isana Szárazsampon Barna Hajra

Isana Szárazsampon Barna Hajra
2018. május 15.

Az eddig próbált szárazsamponokban az nem tetszett, hogy nagyon el kellett dolgoznom, hogy ne látszódjon a fehér réteg amit hagyott. Ezért esett erre a termékre a választásom. A színe pont megfelel a hajam színéhez, szépen dúsítja is hajat, és tartást is ad. Viszont nem tetszik, hogy hagy maga után egy kellemetlen ragacsos érzetet, ami számomra elég zavaró. Összességében nem rossz viszont számomra nem tökéletes.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. május 15.

Már régóta foglalkoztatott a hámlasztás, de eddig nem mertem megrendelni egy hámlasztót sem. De most úgy döntöttem teszek egy próbát. Már sajnálom, hogy nem előbb jutottam erre a döntésre. Lassan egy hónapja használom és valami hitetlenül bevált. Pattanás sokkal ritkábban jön ki rajtam, a mitesszereim száma pedig jelentősen lecsökkent. Biztos újra fogom venni.