Vikcy

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Olay Beauty Fluid

Olay Beauty Fluid
2017. április 18.

A bőröm sajnos nagyon problèmàs,nem sok minden hasznàlt rà eddig,pedig sok dràga agyonsztàrolt cuccot is kipróbàltam màr.Ez a krém szuper,imàdom.Akàr smink alà is jó,hidratàlónak.De önmagàban is hasznàlom.Hamar beszívódik nem hagy ragacsos èrzetet.Az illata jó.Az àra sem magas szóval mindenkinek ajànlom.

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2017. április 18.

Arckrèmkènt hasznàlom elsősorban, smink alà is vagy csak magàban akàr èjjelre is.Elég tömènynek tűnik de jól kenhető.Mattít is egy kicsit.Az illata nem a legjobb de elviselhető.Ha kiszàrad a kezem vagy bàrhol a testemen a bőr ezzel kenem.Hamar beívódik.Puhítja a bőrt.Nagyon szeretem.

Bio-Oil

Bio-Oil
2017. április 18.

Egyszóval: szörnyű!!!Semmire nem jó.Az arcom kipattogott ,gondoltam jó lesz majd a kèz szàrazságra de...arra sem .Kuka

Hair Jazz Shampoo

Hair Jazz Shampoo
2017. április 18.

Egyenlőre most tesztelem.2 hete hasznàlom.A hajamat nem szàrítja nem korpàsítja szóval rosszabb nem lett a hajam àllaga.Növekedèst mèg nem tapasztalok de nem vagyok türelmetlen.Az illata elfogadható.Elèg nagy kiszerelès olyan 2 hónapig elèg lesz az àllig èrő hajamra.Egyèpkènt lehet hozzà venni balzsamot ès lotiont is.Együtt használom őket.Kívàncsi vagyok😑.Egyenlőre legyen 4 csillag aztàn meglàtjuk

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 18.

Imàdom!Annyira sok alapozót kipróbàltam ès egyik sem vàlt be ennyire.Nagyon tetszik a textúràja,elèg tartós,szebb bőrkèpet ad ès jól fed.Nálam 100 csillag☺

IsaDora Glossy Szemhéjtus

IsaDora Glossy Szemhéjtus
2017. április 18.

Szerintem borzalmas!Nem tartós,nem szèp színű.Pènzkidobàs volt!:(