Vikeee

Regisztráció dátuma: 2012. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alterra Testápoló Tej Narancs és Vanília

Alterra Testápoló Tej Narancs és Vanília
2013. március 21.

Mi masszírozáshoz szoktuk használni, és nagyon megvagyunk vele elégedve. Nem leszünk tőle darabkásak, mint sok más egyéb testápolótól, így ezt különösen szeretjük benne! Az illata nagyon fincsi vaníliás krémtúróra hajaz, bár elkenve nekünk egy kicsit megváltozik az illata( de még úgy is jó). Én testápolásra mandulaolajat használok, mert egyik testápoló sem jött be annyira, mint az. Úgy hogy az ápoló hatásáról nem tudok sokat nyilatkozni nagyon. Ár/ érték arány szerintem jó, úgy hogy egy próbát szerintem mindenképp megér !

Remington S2002 Hajvasaló

Remington S2002 Hajvasaló
2013. február 11.

Hát nekem már ez van meg, már vagy 4-5 éve. Van amikor heti rendszerességgel használom, de van, hogy hónapokig sem. Sajnos mostanra már elkezdett lepattogzani a felülete, de ez tekintve az eltelt időt végül is belefér. Kiszolgálta a maga idejét. Eleinte én sem értettem mi a különbség a simítók között, de aztán rájöttem. És sajna nekem ez nem annyira vált be, így utólag nézve. Hosszú, dús és hullámosodásra hajlamos hajam van, ami közvetlen a vasalás után még elég egyenes, de másnapra már át kell rajta menni újra. Szóval nem túl tartós nekem ( persze ez egyén függő is biztos), de egy másik Remington eddig elég jól szuperált( amit a fodrászom használt), úgy hogy valószínű arra fogok most beruházni.Nekem hiányzik róla a hőfok kijelzés is.. Úgy hogy nekem ez csak 3 pont.

Master Nails Top Coat Fedőlakk

Master Nails Top Coat Fedőlakk
2013. február 3.

Életem legrosszabb lakja.. Szépen fed, azzal nincs baj, de már aznap pattog..konkrétan le lehet húzni ..volt olyan körmöm amit le sem kellett mosni, mert egybe le tudtam hozni..elképesztő..nagyon sok lakkot használtam, de ez valami katasztrófa..aztán még drága is..pont azért ruháztam be egy drágább lakkra, hogy növeljem a tartósságot,erre...

Müller Mandulaolaj

Müller Mandulaolaj
2012. december 29.

Nagyon elégedett vagyok vele ! 100 ml-es( bár sokkal többnek látszik), és 2800 Ft körül van. Nem olcsó, de cserébe egy tiszta, és kiváló minőségű terméket kapok. Illata minimális, mandulás. Én csak ezt használom a testemre és az arcomra is ! És azóta nem húzódik, nem viszket, és nincs fehér hámlás a lábamon sem ! Hamar beszívódik, így nincs az a sokak által nem kedvelt zsíros érzés sem. És a hiedelmekkel ellentétesen, pattanásom sem lett, hiába olajat használok. Ez előtt több testápolót is kipróbáltam, újabban natúr kozmetikumokat is, de rájöttem, nekem ez a legjobb ! Ebbe tutira nincs semmi káros, allergén anyag, így bátran ajánlom minden érzékeny bőrű emberkének is !

Alverde Epres Szappan

Alverde Epres Szappan
2012. december 3.

Egész jó kis szappan, bár azért a levendulásat nem körözi le. Illata fincsi, bár néha nem annyira az eperre hajaz, és nálam kicsit az állaga is furi néha.Megmagyarázhatatlan módon olyan mint ha vízbe állt volna, és ilyen nyúlós lesz..pedig ugyan úgy tárolóm, mint a levendulást, és annál ezt nem tapasztaltam..érdekes..Kicsit többet vártam tőle, meg azért az összetevőit elnézve..hát lehetne jobb..kéz mosásra megteszi.

Alverde Deo-Zerstäuber Acerolakirsche Cranberry

Alverde Deo-Zerstäuber Acerolakirsche Cranberry
2012. december 3.

Egyszerűen fantasztikus ez az illat ! A hatásáról még nem tudok biztosat írni, mert csak pár órája van rajtam, de annyira tetszik, hogy muszáj volt megosztanom. Az illata nem túl alkoholos, és olyan PEZ cukor illetve ZIZI illatot sikerült benne felfedezni ! :) Imádom :) Gyorsan beszívódik, és az illatát is úgy néz ki elég jól tartja ! Csak ajánlani tudom ! ( pedig már volt egy bevált deo-m, de ez most lesöpörte)

Update :Nos, most már a tapasztalatról is tudok nyilatkozni! Azt kell, hogy mondjam, hogy meglepően jól működik. Még azért van benne félsz, hogy mindig működik-e majd, de már többször teszteltem, több réteg ruha viselésével is, és azt kell, hogy mondjam, hogy bevált. Eddig még nem lettem tőle büdi, és nem tapasztaltam különösebb vizesedést sem.Üde, és száraz maradtam ! :) Úgy hogy én ennél maradok ! Itthon már csak ezt használom, de utcára is be merem vállalni. Remélem nem változik majd a véleményem. Imádom :)

Alverde Intenzív Hidratáló Arckrém Avokádóval Nagyon Száraz Bőrre

Alverde Intenzív Hidratáló Arckrém Avokádóval Nagyon Száraz Bőrre
2012. szeptember 4.

Nekem nagyon bejött ez a krém ! Tetszik az illata ( púderes), az állaga, és a hatása is ! Nekem elég jól ápolja a száraz bőrőmet. Nyáron, nagy melegben kicsit leolvad azért, de a nagy kánikulát leszámítva, nagyon jól hidratálja a bőröm. Az arckrém nekem mindig nagyon nehéz eset, elvégre h jól hidratáljon, finom illlat, natúr, elfogadható ár kombó összejöjjön, nem egyszerű..De most ez kielégíti minden igényemet. Újra veszem !

Terra Naturi Perfect Style Szempillaspirál

Terra Naturi Perfect Style Szempillaspirál
2012. szeptember 4.

Nagyon jó kis spirál ! Az itteni vélemények hatására vettem meg, és nem csalódtam ! Szépen kiemeli a pillákat, mégsem ragasztja össze ! Szépen külön állnak a pillák ! És ami nekem még nagyon tetszik, az az illata :) Pedig hát egy szempillaspirálnak illat..furi hogy van, de nagyon jó ! Jó érzés használni ! Keféje hosszú, de semmi extra. ( szerintem nem is baj, egyszerű használni, és szép az eredmény) Nagyon szeretem ! Biztos, hogy újra veszem ! Ára is megfizethető, 1290 ha jól emlékszem.

Terra Naturi Tisztító Balzsam Érzékeny Bőrre

Terra Naturi Tisztító Balzsam Érzékeny Bőrre
2012. szeptember 4.

Hát elég hanyagolható egy termék..300 Ft-ért vettem, mint utolsó darab, és így rendben is van, de többet nagyon nem ér. Páromnál van, hogy ha ott vagyok, akkor oda jó lesz, de minden nap nem használnám. Tisztító hatása se valami nagy szám, illata sincs, vagy ami van, az nem jó..sajnálom..Viszont a mango- aloe termékcsaládja a Terra Naturinak nagyon jó !

Terra Naturi Kímélő Arcvíz Mango & Aloe Vera

Terra Naturi Kímélő Arcvíz Mango & Aloe Vera
2012. szeptember 4.

Hmm..hát érdekes egy termék.. Először nem tudtam elképzelni, hogy az "arcvíz" kifejezés mit takar, de megvettem. Én toniknak gondoltam..hát nem az :) Vagyis úgy használom mint a tonikot, és hasonlóan tisztítja a bőrt ( láthatóan), és kellemes érzés használni, de nem szárítja a bőrt a tonikkal ellentétesen, viszont miközben használja az ember, egy kis habosodást tapasztal..de csak minimálisan..Érdekes nagyon:) De én szeretem :) Kellemes illata van, használni is kellemes, és nem marad olyan húzós érzés a bőrőmön a használat után.