Viki000

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. június 10.

Nekem teljesen jól bevált. Évekig a Bioderma Sensibio-t használtam, amivel elégedett voltam, de az árát kicsit sokalltam. Gondoltam adok ennek egy esélyt és milyen jól tettem...
Nem csípi, irritálja a bőrömet, a szememet és megfelelő technikával szépen lehozza a sminket. Én sose hagyok ilyen "vizeket" a bőrömön (mindig megmosom utána az arcomat egy gyengéd habzó lemosóval), úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy okoz-e pattanásokat.
Amit elvárok egy ilyen tisztítótól azt teljesíti (és sokkal olcsóbban, mint a Bioderma), úgyhogy újra fogom venni.

Serical Keratin Hajpakolás

Serical Keratin Hajpakolás
2014. június 6.

Számomra ez a termék kritikán aluli, az összes többi Serical és Kallos termékkel együtt....Eddig bármit próbáltam, tönkrevágták a hajamat.
Szárít, egyáltalán nem ápol, nem előzi meg a töredezést, szóval nekem ez egy nagy 0, pedig hozzáteszem nem lenne olyan nagy munka karbantartani a hajamat, ugyanis nem festem, nem vasalom, annyi, hogy nagyon hosszú hajam van.
Biztosan nem fogom újravenni.

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2014. június 6.

Annyira nem vagyok nagy rajongója az arca fújható termálvizeknek, kicsit irreálisnak tartom az árukat, ahhoz képest, hogy csak víz és nem tartom nélkülözhetetlennek a használatukat. DE ha már termálvíz, akkor nálam csakis az Uriage jöhet szóba.
Próbáltam már Avene, Vichy, La roche posay vizeket, de mindegyik közül ez a legjobb.
Az izotóniás pontosan nem tudom mit takar, de tény és való, hogy akkor sem szárítja a bőrömet, ha nem itatom fel a vizet. Egész jól nyugtatja és felfrissíti a bőrt. Nyáron különösen kellemes a használata.
Aki szereti ilyesmit használni, annak szerintem nagy kedvence lenne ez a termék.

Belico Sun Care I. SPF 50

Belico Sun Care I. SPF 50
2014. június 6.

Ennél jobb fényvédőm még nem volt.
Nagyon könnyű, folyékony állaga van. Én egy picit nedves bőrre szoktam felvinni, így hamarabb beszívódik és csak minimálisan fénylik a bőröm. Azt nem mondom, hogy picit sem hagy fehéres réteget, de csak nagyon minimálisan. Alapozó nélkül is ki merek vele menni az utcára, anélkül, hogy hófehér lenne arcom.
Szilikon és ásványi olaj mentes, nem tömíti el a pórusokat, szóval szerintem szuper.
Na meg jól is teljesít, még egyszer sem pirult meg az arcom.
Egy negatívuma van, mégpedig az ára, de valószínűleg újra fogom venni, mert mint említettem, jobbat nem sikerült találnom.

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal
2014. június 6.

Szerintem sem éri meg az árát. Engem mondjuk az olajos réteg annyira nem zavar, legalább nem kell testápolót használnom utána, de ilyesmi hatást házilag is elő lehet állítani olaj+ tengeri só kombóval, csak éppenséggel ennek a töredékéért.
Meg az is zavaró, hogy a só és az olaj különválik és minden radírozás előtt turkálnom kell a tégelyben.
Nem venném újra.

Belico Basic Care II

Belico Basic Care II
2014. február 22.

Alapvetően kedvelem a Belico termékeket, de ez számomra nem az igazi. Nyáron a zsíros-normál bőrre való liposzómát használtam a kombinált bőrömre (Basic care I.), most télen viszont gondoltam kipróbálom a száraz bőrre való változatot. Annak ellenére, hogy nincs extra száraz bőröm, nem tudta kellőképpen hidratálni. Valamivel kipihentebbnek tűnik a bőröm, de nem teljesítette, amit ígért. Ha olcsó lenne, azt mondanám nem rossz, de mivel 30ml 13.000Ft-ba kerül, eléggé csalódott vagyok. Csodákat nem várok, de ezért az összegért legalább egy megfelelő hidratálást elvárhat az ember.

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra
2014. február 15.

Nekem nem vált be. Az illata jó, minimálisan hidratálja a hajamat, de ennyi. Nem is értem ezt a felhajtást az Aussie termékek körül. Ha egy pár 100 Ft-os termékről lenne szó, egy átlagos balzsamnak mondanám, de közel 2000Ft-ért számomra ez egy gyenge termék.
Ui: Anyukám is próbálta, az ő festett szőke haját nagyon szárazzá és sprőddé tette.

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling
2013. szeptember 13.

Az én bőrömnek sajnos ez borzasztóan kevés. Semmi csípést, melegséget, vörösséget nem tapasztaltam. Na nem mintha ez önmagában baj lenne, de olyan, mintha egy nehezebb arckrémet kennék fel, ami után picit egyenletesebb lesz érzetre a bőröm, és ennyi. Valószínűleg azért nem reagálok rá túl jól, mert én már használtam 10-15%-os glikolsavas hámlasztókat is, ebben meg valószínűleg jóval kevesebb van. Ettől függetlenül érdemes lehet kipróbálni, 500 Ft körül van, szóval nem nagy kockázat és másnak beválhat.

Balea Professional Expressz Hajregeneráló Kúra

Balea Professional Expressz Hajregeneráló Kúra
2013. augusztus 29.

Szerintem hosszú távon semmit nem ér. Hajmosás után jól néz ki a hajam, de ez nem tart sokáig. Nem táplálja mélyebben a hajszálakat és nem véd töredezés ellen. Az ára pedig ahhoz képest sok, hogy 1 használatra elegendő 1 tubus. Nem fogom újravenni.

Belico Cleanser II Bőrkiegyensúlyozó Tisztító Gél

Belico Cleanser II Bőrkiegyensúlyozó Tisztító Gél
2013. július 21.

Nem rossz, de engem azért picit szárít. Szerencsére csak mintát kaptam egy kozmetikustól, így nem vettem meg nagyban. Állítólag valóban gazdaságos, de én akkor is kicsit sokallom érte az árát. Annyira azért nem érzem jónak.

Update:

mindent visszavonok, mert mostanra ez lett a kedvenc arctisztítóm. Eleinte nem tudom mi volt, mert tényleg nem szerette annyira a bőröm, kicsit száraznak éreztem használat után. Aztán úgy alakult, hogy ismerősön keresztül megint került hozzám egy kisebb dobozkányi és akkor már nagyon tetszett. Azóta megvettem nagyban is és imádom. Alaposan tisztít, de nem szárítja a bőrömet és gazdaságos is. Hetek óta használom napi 2x és alig fogyott belőle. Az összetevői szintén jók, semmi káros anyag.