Viki986

Regisztráció dátuma: 2018. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Diamond Nails One Step Zselé Lakk

Diamond Nails One Step Zselé Lakk
2019. szeptember 25.

Szupeer! Anyukámnak vettem, mert sajnos a körme hosszába repedezik be és már nem segített neki semmilyen tápáláló körmölakk. Ennek használata olyan egyszerű és gyors, hogy soha nem csináltam még körmöt, de fél óra alatt kész voltam vele. Én még raktam rá top shinet is, hogy még tartósabb legyen. :)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2019. május 29.

3 színem is van már belőle a Magic Dessert mindent visz, gyönyörű ellenálhatatlan ajkak. Hamburger teszten ugyan nem ment át, mert sajnos kopott a színéből és 3-4 órás viselés után kiemeli a szárazabb részeket, de ettől függetlenül tartósnak tudom mondani. Talán a legfontosabb, hogy nincs az az érzés, hogy rúzs van az ajkaimon, nem ragad és +, hogy jár hozzá ceruza is :)

Garnier Hydrating Care Hidratáló Testápoló Tej Száraz Bőrre

Garnier Hydrating Care Hidratáló Testápoló Tej Száraz Bőrre
2019. május 29.

Régóta keresem azt a testápolót ami a krokodil száraz bőrömön segít. Na ez az a testápoló. Próbáltam már 8000 ftosat is próbáltam már olcsóbbat is de a Garnier az ami megfizethető áron minőségi terméket nyújt. Felkenem, szépen beszívja az elején még kicsit ragad de után tökéletes. Másnap is szép a bőröm, rendszeres használata mellett pedig végre nem kell félnem a rövidnadrágos időtől.

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2019. március 18.

Szeretem ezt a márkát, de sajnos ez a termék nálam nem vált be. Rettenetesen csomósítja a szempilláimat, póklábakat csinál, ezáltal nem kapok természetes hatást. :(

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2018. május 23.
(!)

Terméktesztelésre kaptam a Fresh Crush illatú száraz sampont. Valami csoda... Szándékosan mivel tudtam, hogy nem kell közösségbe mennem 8napig nem mostam hajat. Szerintem mindenki maga elé tudja képzelni, hogy hogy nézhetett ki.. Ráfújtam ezt a csodát és mintha frissen mostam volna. Eszméletlen. A zsírt magába szívta teljesen és a barna hajam nem lett ősz, mint más szárazsampontol. Csodás termék tényleg, ezentúl csak ezt fogom venni.

Erba Vita New Cap Tápláló Balzsam

Erba Vita New Cap Tápláló Balzsam
2018. március 2.

Csodaszer valóban! Fénytelen töredezett göndör hajam, könnyen kezelhetővé vált lett tartása, súlya és nem is kellett bontosprayt használnom emiatt a balzsam miatt! Köszönöm a feltalálónak. <3

Avon Advance Techniques Száraz Sampon

Avon Advance Techniques Száraz Sampon
2018. február 19.

Brutálisan fojtogató az illata, így inkább mindig szabadban vagy nyitott ablaknál fújom be a hajam. Viszont ha épp lusta vagyok és 4-5 napig nem mosok hajat, de elkell futnom boltba akkor csak befújom vele a hajamat és máris mosott hajat eredményez. Viszont aznap muszáj megmosni mert összeáll.

Avon Imari Elixir EDT

Avon Imari Elixir EDT
2018. február 19.

Azért nem adok 5 csillagot, mert az illata nem érződik sokáig, de ezt egy 2000 Ft-os terméktől nem is várhattam volna el. Viszont az illata csodás. Gyümölcsös nőies, finom. Még a férfiak szerint is nagyszerű! :)

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2018. február 19.

Wild Cherry árnyalatból rendeltem meg egy termékmintát, mert jól éreztem, hogy közel sem lesz olyan színű, mint online illetve az újságban. Csalódott vagyok, mert szerettem volna valami igazán sötét lilás rúzst és gondoltam talán ez lesz az igazi...hát nem. Legalább kellemesen krémes és nem látszanak a száraz részek pár óra múlva sem.

Oriflame Feet Up Sarokápoló Krém

Oriflame Feet Up Sarokápoló Krém
2018. február 19.

Csodaszer! Extra száraz sarkamat, lábáztatás majd sarokreszelés után bekenem és másnap reggelre már nagyszerűen puha. :)