vikiko17

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Preference Wild Ombres Hajfesték

L'Oreal Preference Wild Ombres Hajfesték
2016. november 28.

szeretném tudatni a többiekkel, hogy lehet kapni dm-ben is mostanában! kaptam is az alkalmon és kipróbáltam, de még ezelőtt soha nem festettem vagy szineztem a hajam és az itteni vélemények elég vegyesek voltak ahogy az érzelmeim is. :) a használati leírás 100%-ban segített, de most először csak egy 10-15 centi hosszt mertem csak befesteni ami viszont nagyon jól sikerült!! sokan mondták, hogy olyan mintha kiszívta volna a nap a hajamat és persze ezt a hatást is akartam vele elérni (30 percig volt fent) :) nagyon valószínű, hogy még egyszer befestem majd vele a hajam, mert nagyon meggyőzött, csak ajánlani tudom :) annyi még, hogy nekem sötétbarna hajam van és ezen kicsit vöröses tónusú a festék, de nem kell megijedni, mert a dobozon is ez a hajszín szerepel!

NYX Liquid Suede Cream Lipstick

NYX Liquid Suede Cream Lipstick
2016. augusztus 13.

Külföldön jutottam hozzá borsos áron, de őszintén mondom megért minden fillért!! A "life is a beach" árnyalat van meg és egyszerűen gyönyörű a színe de hasonlóan szuper a többi árnyalat is. A tartóssága nálam nem szempont soha, szerintem az átlagos. Hihetetlenül pigmentált, nem szárít szóval maximálisan egyetértek az előttem szólóval. Ha tehetném csak ilyenből tankolnék fel és remélem lesz lehetőségem újravenni belőle!

Rimmel Kate Lipstick Nude

Rimmel Kate Lipstick Nude
2016. június 12.

Hát... már régóta szemezgettem vele, mert álmom egy nude rúzs de sajnos a fedése egyálatlán nem az amit a sima Kate Moss rúzsok nyújtanak. Másik az hogy szerintem mindenki óvatosan vegyen mert sok függ attól hogy passzol-e hozzád az adott árnyalat. Azt vettem észre hogy év közben amikor fehér a bőrön egyáltalán nem áll jól, de nyáron amikor lényegesen barnább vagyok nem rossz. Ettől függetlenül nem szeretem, engem teljesen kiábrándított. :(

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color
2016. június 12.

DM-es kedvezménnyel vettem meg a Red Sunset árnyalatot csak nem a feléért és szerintem ennyit megér de az eredeti árat drágállom. Egyébként nagyon szép élénk színt ad az ajkakon is, szóval összességében nekem bevált mondjuk szerintem nem a tartósságáról híres (ezért -1*) az átlagnál hamarabb kopik, de illatra jó és jól is fed.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2016. június 12.

Szerintem nagyon jó kis termék, van hogy csak magában felrakom akkor is jól mattít, jól fed de van hogy alapozó fölé rakom és akkor is ellátja a feladatát. Összességében elégedett vagyok vele, és semmi kivetni valót nem találtam. Még kisérletezek más termékekkel is de nem kizárt hogy ez a legjobb a piacon. :)

Essence All About Matt! Oil Control Paper

Essence All About Matt! Oil Control Paper
2016. június 12.

Szerintem az ötlet jó és használ is de nem olyan mértékben amennyire elsőnek elképzeltem. De az ár-érték arány jó ennyiért nem is kell hogy többet tudjon.

Essence Sun Club Bronzosító

Essence Sun Club Bronzosító
2016. június 12.

Vegyesek az érzéseim ezzel a bronzosítóval... (pedig illatra nagyon király). Úgy látszik nem csak engem zavar hogy ez nem barna árnyalat hanem inkább sárgás emiatt nem is érzem hogy olyan természetes lenne amikor az arcomra kenem.Semmiképpen nem fogok belőle újra venni. :(

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2016. június 12.

Ami a legfontosabb hogy vigyázzatok a katalógusban látható színekkel mert egyáltalán nem azt kaptam amire számítottam... :D Ettől függetlenül nekem extrahosszú ideig fennmaradt: reggel 7-8 körül kentem fel és délután 6-ig határozottan látszódott, de egy szájceruza azért ajánlott hozzá. Nagyon jó kis rúzs egyébként, ha rajtam múlna újrarendelném de azóta nem láttam a katalógusban.

Avon SuperShock Szemhéjtus

Avon SuperShock Szemhéjtus
2016. június 12.

mindenkit óva intek ettől a terméktől, nagy reményekkel rendeltem meg de amikor megkaptam csalódnom kellett benne. :( Tényleg megadtam neki az esélyt még a hozzátartozó ecsetet is megrendeltem de egyszerűen siralmas, nem lehet rendesen felvinni és nem is fekete lesz hanem ilyen szürkés furcsaság (ahogy az előttem lévők is írták)... csak azért adok neki 1*-ot mert az a minimum

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2016. június 12.

Egy avonos tus ecsetet használok hozzá amivel tökéletesen fel lehet vinni. A sötétebb árnyalatnak szerintem nagyon mű színe van, inkább a világos híve vagyok, de sajnos formázásra ez a por nem jó, csak "dúsítani" lehet vele a szemöldököt. (Nekem bőven elég ennyi viszont másnak lehet nem) Hozzáteszem ez az első "szemöldök sminkem" szóval sok viszonyítási alapom nincs.