vikiko17

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2016. június 12.

Nekem bevált és mivel kicsit piroskás az arcom nagyon örülök hogy egységesít, nagy könnyebbség. :) Szoktam alá tenni primert és fölé púdert és mondhatni tökéletes a végeredmény. Pattanásokat nekem nem okoz ami elég meglepő mert problémás a bőröm, de nem is viszem túlzásba a használatát. Kicsit nehéz "hozzájutni" az alapozóhoz de azt hiszem itt írta egy lány hogy a körömvágó szettekben lévő valamit használja a kiszedésre és azóta én is és azzal tényleg lényegesen egyszerűbb! Mivel már kezdek barnulni mindenképpen befogok szerezni egy sötétebb árnyalatot amivel tudom majd keverni a világos alapozót :)

NYX Shine Killer Primer

NYX Shine Killer Primer
2016. június 12.

nagyon szeretem és annak ellenére hogy az előttem szólók drágának tarották szerintem sikerült kifognom egy jó ajánlatot mert a müllerben 2500-3000-ért hozzájutottam és mondanom sem kell, nagyon örültem neki! :) Nekem tökéletesen bevált, mondjuk matt púdert is használok (bizti ami bizti) de szerintem jól együttműködik a két termék. Nem kell belőle sok és elég csak a T vonalra, ezért szerintem sokáig tudom majd használni, de ha kifogyna mindenképpen újravennék belőle.

NYX Mega Shine Szájfény

NYX Mega Shine Szájfény
2016. június 12.

Sajnos alapból nem vagyok barátban a szájfényekkel és ez alól ez sem kivétel.. (ajándékba kaptam) persze ez nem azt jelenti hogy nem próbál meg lenyűgözni mert illatra jó, színe is szép ( sweet heart ) de valamiért nekem állagra ragacsosnak tűnik, lehet ez a szájfények sajátja, nem tudom :(

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2016. június 12.

Nekem a Tokyo árnyalata van meg és teljesen beleszerettem! Tartósságát tekintve szerintem átlagos, nem marad fent éjjel-nappal, de nálam ez nem is szempont. A matt hatás az mindenképpen megvan és a színe is gyönyörű élénk. Legszívesebben megvenném az összes árnyalatot de valamiért mostanában igazi kihívás boltban hozzájutni a NYX sminkekhez. :(