Vikka12

Regisztráció dátuma: 2019. június 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Fenjal Sinnliche Creme Dusche

Fenjal Sinnliche Creme Dusche
2019. június 13.

Az illata miatt használom tusfürdőnek és krémszappannak, nagyon bevált :) Hátránya, hogy nem túl kiadós.

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2019. június 13.

Samponnak és tusfürdőnek használom, szinte mindig van otthon a legnagyobb kiszerelésből, mellette próbálkozom másokkal is, de eddig semmi se jött be ennyire. Az illata nagyon kellemes, virágos, friss.

Khadi Amla Kondicionáló Hajolaj

Khadi Amla Kondicionáló Hajolaj
2019. június 13.

Pakolás helyett használom néha-néha. Fényesebb, selymesebb lesz tőle a hajam, nagyon szeretem. Az illata nagyon intenzív, de nem rossz :)

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2019. június 13.

Évek óta használom az aranybarnát, ár-érték arányban a legjobb szerintem. Sok hajmosásnál hamar kopik, de amúgy befogja az ősz hajszálakat is rendesen. Az árnyalat kicsit vöröses, ami nekem nem jön be, de nem feltűnő, és természetes a hatás.

Balea Bodybalsam Sensitive

Balea Bodybalsam Sensitive
2019. június 13.

Ár-érték arányban nagyon jó, az illata is kellemes. Nem szívódik be azonnal, de mivel esténként használom, van idő kivárni :) A hidratálás nem hosszantartó, de az árának megfelelő.

Naturland Fekete Nadálytő Krém

Naturland Fekete Nadálytő Krém
2019. június 13.

Imádom! Általában izomlázra, izomgörcsre használom, és szinte azonnal hat. Bármi fáj, rögtön ezzel kenem :) Más márkákat is kipróbáltam, de a Naturland jött be legjobban.

Biomed Ördögcsáklya Krém

Biomed Ördögcsáklya Krém
2019. június 13.

A csípőízületemmel van probléma, 1-2 naponta kenem vele, nagyon bevált.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2019. június 13.

Nekem nem nagyon jött be. Hidratálónak jó, de vannak ennél sokkal jobb krémek. Az illata nagyon mű, engem zavart, túl erősnek is találtam.

Fáma Körömvirág Bőrregeneráló Balzsam

Fáma Körömvirág Bőrregeneráló Balzsam
2019. június 13.

Régebben mindig kisebesedett az orrom, mikor náthás voltam, de aztán elkezdtem minden orrfújás után használni ezt a krémet, és szuperül bevált! Mikor elfogyott az arckrémem, akkor is ehhez folyamodtam, és jó volt, leszámítva, hogy nagyon fénylett tőle az arcom. Az illata is nagyon kellemes, mindig tartottam otthon belőle évekig, de most sajnos vaníliásra változtatták, ami nem jön be, így új körömvirág krém után kell néznem :(

Adrienne Feller Rose De Luxe Testápoló Krém

Adrienne Feller Rose De Luxe Testápoló Krém
2019. június 13.

A legjobb testápló, amit valaha használtam, csak sajnos az ára elég borsos. Hiába, a minőséget meg kell fizetni. Az illata isteni, a rózsa az egyik kedvencem, és ebben valóban az van.