viktória93

Regisztráció dátuma: 2014. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Beauty Studio Artist Szemkontúrzselé

Oriflame Beauty Studio Artist Szemkontúrzselé
2014. november 16.

Hónapok óta használom, nagyon jó termék, szép intenzív fekete színe van. Szerencsére hamar belejöttem a használatába, de nemrég vettem hozzá egy Mülleres tusecsetet, azzal alkotnak igazán jó párost. :) Nekem még mindig nincs az állagával semmi baj, így jár az 5 csillag.

Rimmel Space Dust Körömlakk

Rimmel Space Dust Körömlakk
2014. november 16.

A lila árnyalatot szereztem be belőle egy kiárusítás folyamán. Álomlakk! Egy rétegben is tökéletes és tartós, nagyon szépen csillog.

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2014. november 16.

Egyik kedvenc parfümöm, nagyon kellemes illata van, viszont lehetne tartósabb. :( Így nálam csak 4 csillag.

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2014. november 16.

Számomra a tökéletes fedőlakk volt. Ha valamibe belenyúltam festés közben, ez tökéletesen kijavította. Gyorsan száradt és tartós volt. Nagyon sajnálom, hogy megszűnt. :(

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2014. november 16.

Régi nagy kedvencem ez a szemceruza, a SuperShock szempillaspirállal együtt. Az ára baráti, általában akciósan vettem. Szép intenzív fekete, a csillámok feldobják, viszont pont ezek miatt kicsit nehézkes a lemosása. Előfordult, hogy az egész arcom csillogott este, miután megpróbáltam eltávolítani :D Ez nálam sajnos mínusz egy csillag, de ennek ellenére ajánlom mindenkinek. :)

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2014. november 16.

Azért vettem meg, mert elég izzadós vagyok. Este kentem fel, így volt ideje kifejteni a hatását, amivel maximálisan meg vagyok elégedve. Az illata isteni, de nagyon gyorsan elfogy. Emiatt mínusz 1 csillag.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2014. november 16.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, nagyon jó döntés volt. :) Tartós, csavarós, igazi fekete. Nálam 5*

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2014. november 16.

Nem 100%os a fedése, de elnézem, mert CC krém, én ecsettel vittem fel, könnyű volt eloszlatni. Eleinte nagyon jó volt, pattanásokat sem okozott, de egy idő után valahogy nem akart fent maradni, mire hazaértem már nem volt az arcomon semmi, legfeljebb egy két helyen. Emiatt 3 csillag

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. november 16.

Nagyon jól fed, sokáig elég, viszont a szárazságot eléggé kiemeli, emiatt mínusz egy csillag.

Wellaton Mousse Hajfesték

Wellaton Mousse Hajfesték
2014. november 16.

A színével nem volt baj, az adagolás megoldása ötletes, a hosszú hajamra bőven elég volt, viszont nagyon csípte a fejbőröm és iszonyatosan büdös festék. Egy használat után nem vettem újra.