viktoriaaszodi

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2016. május 13.

Most fogyasztottam ki az első flakont, tetszett, nagyon megfogott az illata,nyári hangulatom lesz tőle, bár kókuszosnak nem mondanám.Jól habzik, nem szárította a bőröm.Újra fogom venni!

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2016. május 13.

Ugyanazt tudja mint a többi gliss kur spray, könnyen kifésülhető tőle a hajam,jó illata van, de semmi pluszt nem ad.

Nivea Invisible For Black & White Clear Golyós Dezodor

Nivea Invisible For Black & White Clear Golyós Dezodor
2016. május 13.

Évek óta ezt használom, kivéve ha néha elcsábulok valami újra,de hosszútávon eddig ez vált be a legjobban.Teljesen meg vagyok elégedve, mikor először vettem az fogott meg hogy nem hagy foltot a ruhákon, nekem ez nagyon fontos szempont.Nem vagyok egy izzadós típus, így a teljesítményre se tudok negatív véleményt írni.Illata is kellemes

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. április 19.

2 hete használom ezt a micellás vizet (régóta szemezgetek vele).Műszempilla felhelyezés után döntöttem úgy, hogy kipróbálom (mivel ahhoz nem ajánlottak az olajos lemosók).Szépen eltávolítja a sminket, egyáltalán nem kell dörzsölnöm bár minimális alapozót vagy BB krémet használok és szemceruzát...egy komolyabb sminkkel nem tudom mennyire küzdene meg.Nem szárít és mióta használom simább és pattanásmentesebb az arcbőröm.Az ára szerintem nagyon megéri főleg hogy keveset kell használni belőle, elég lesz egy jó darabig.A szempilláim is a helyükön vannak, úgyhogy egyelőre elégedett vagyok vele :)

Balea Cool Blossom Tusfürdő

Balea Cool Blossom Tusfürdő
2016. április 13.

Nagyon jó illata van zuhanyzás közben, utána viszont semmi nem érezhető belőle, nem szárít, közepes habzású. Ennyi pénzért korrekt tusfürdő :)

Clean&Clear Deep Cleansing Tonik Érzékeny Bőrre

Clean&Clear Deep Cleansing Tonik Érzékeny Bőrre
2016. április 12.

Szerintem ez a termék nem éppen érzékeny bőrre van kifejlesztve.Sminklemosó tej után szoktam használni, jól tisztít, a maradék alapozót is eltávolítja...viszont túl erős, az arcomon majdnem hogy csíp amikor elkezdem használni(főleg szemkörnyéken) utána tényleg kellemes friss hűsítő érzésem van, kicsit szárít is.Számomra ez a tonik "elmegy" kategória.Gyengédnek semmiképp nem mondanám, érzékeny bőrre nem ajánlanám

Balea Málna & Citromfű Golyós Dezodor

Balea Málna & Citromfű Golyós Dezodor
2016. április 12.

Balea Invisible deot vettem, de ahogy kifordultam a boltból észre vettem hogy folyik(mivel utolsó darab volt másra kellett kicserélnem), így választottam ezt a "csodát".Egyszer használtam azóta áll a polcon, nehezen szárad, megfogta a felsőm és nem használ izzadság ellen, de legalább az illatát lehet érezni :)

Astor Skin Match Protect Alapozó SPF18

Astor Skin Match Protect Alapozó SPF18
2016. április 12.

Kedvenc! Ismerős ajánlására vettem meg, előtte Bioderma BB krémet használtam( azzal se volt probléma) de szerettem volna valami újat kipróbálni.300-as Beige árnyalatot vettem meg, tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz.Nem vagyok egy pattanásos típus így főképp a bőröm egységesítésére használom.Könnyű vele dolgozni,tartós, az illata se rossz.Biztos hogy újra veszem!

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2016. április 12.

6-7 éve festem/festetem a hajam, rengeteg festéket próbáltam már a casting creme gloss talán még az elsők között volt amiket használtam,igazából akkor se volt vele semmi problémám de mivel fél évente változtattam a hajszínem inkább fodrászra váltottam és az utóbbi 2-3 évben havi egyszer eljártam festetni.Viszont sajnos sose jöttem úgy ki hogy el voltam ájulva a színtől amit kaptam az az érzésem volt hogy "nem rossz szín legalább a lenövésem eltűnt, de semmi különös" és két három hét után megfakult, így döntöttem hogy nem fogok több ezreket kidobni hanem vissza térek a dobozos festékhez.Utána néztem a mostani a kínálatnak és a vélemények,emlékeim alapján a casting creme gloss mellett döntöttem újra.Tegnap sikerült befesteni az 532-es praliné csokoládé színnel, mell alá érő vékony szálú hajamra egy doboz festék elég volt.5-10 perccel tovább rajta hagytam biztos ami biztos alapon.Teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel, talán picit sötétebb lett mint a képen de erre számítottam ezért is választottam ezt a színt, szép egyenletesen befogta mindenhol,fényes és a balzsamtól nagyon puha selymes állaga lett.Tartósságról egyelőre nem tudok nyilatkozni de ha egy 4-5 hétig tartja a színét akkor maradok ennél :)