viktorianikolett

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: -

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2014. augusztus 11.

nem tudok mást mondani rá, mint, hogy LEGJOBB

Antonio Banderas Spirit For Woman

Antonio Banderas Spirit For Woman
2014. augusztus 9.

A ezt a parfümöt nagyon nagyon de nagyon imádtam!!!! Ismét megvenném nagyon szívesen, csak ugye mikor lenne rá az embernek pénze akkor nincsen a helyi müllerben belőle....
Ez az az illat amit 100%-ban magaménak érzek, ha lehetne végtelensok csillagot kapna tőlem, dehát sajnos véges az adható csillagok száma... :)

Avon Tisztító Teafa és Uborka Lehúzható Maszk

Avon Tisztító Teafa és Uborka Lehúzható Maszk
2014. július 31.

Nem szeretem a lehúzhatós maszkokat, de néha muszáj bevetnem...olyankor nagyon jól hozza az ígért hatást, kár, hogy sokszor megfeledkezem róla és mindig csak a legvégsőbb esetben jut eszembe, hogy ott lapul valahol az is a szekrény hátuljában, mert nagyon jó termék :) bár a szemem könnyezik a felvitelekor, de ez már csak szőrszálhasogatás :D

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító
2014. július 31.

Nagyon sokáig használtam rendszeresen, de már egy idő után túlszárított na meg aztán meg is untam..viszont a műszempillás korszakomban ismét előkerült, és nem ártott a pilláknak (kozmetikusom javasolta, hogy valami gél állagút használjak, hogy tartósabb legyen) és valóban 5 hétig fent maradt a 2-3 hétre ígért pilla :D többé nem veszem meg, mert inkább a visszájára fordult a hatása a sok használattól..de ezért csak egy csillagot vonok le

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Hidratáló és Energizáló Arcmaszk

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Hidratáló és Energizáló Arcmaszk
2014. július 31.

Eddig egyszer használtam, picit nekem is égető érzésem volt, de mostanában az olívásnál is ezt tapasztaltam, szóval valószínűleg most ez az én bőröm hibája...viszont az illata csodás :D meg a bőröm is szép puha lett :) én megelőlegezek neki egy 5-öst a további használatokra, hátha :) a lemosásával nekem semmi problémám nem akadt

Avon Simply Delicate Intim Lemosó Virág Illattal

Avon Simply Delicate Intim Lemosó Virág Illattal
2014. július 31.

Hát valóban furcsa illata van, bár én nem mondanám "pisiszagúnak" :D Igazából én nem érzem hasznosságát, hiszen semmivel sem másabb semmi sem, mint mikor nem használom, dehát biztos jó valamire.. :D Az enyém rendes gél állagú, bár nem mondom, hogy nem folyt még ki a kezemből, de az már az én egyéni szerencsétlenkedésemnek köszönhető.. ezt nem venném újra, talán egy másikat, de azért egy 3-ast adok rá

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Tusfürdő

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Tusfürdő
2014. július 25.

Nagyon jó illata van, a legjobb naturalsos tusfürdő!

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló
2014. július 22.

Nagyon tetszik az illata, az egyik legjobb illatú testápoló :P

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet
2014. július 22.

Meglepett, hogy milyen erős illata van a többi testpermethez képest, de ez persze pozitív tulajdonság, hisz tetszik az illata. A tartóssága is nagyon jó...még fürdés közben is - tusfürdő használata előtt - lehetett érezni, bár gondolom közrejátszik, hogy erős illatú.. :)

Hawaiian Tropic Tanning Oil Spray Spf 10

Hawaiian Tropic Tanning Oil Spray Spf 10
2014. július 22.

Nekem nagyon bejött a fehér bőrömre, nem égtem le és szépen barnultam a napon :) Az állaga is megfelelő, nem az a tipikus csúszós olaj és az illata is nagyon finom :)