viktoriass

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aussie Sos Deep Repair Balzsam

Aussie Sos Deep Repair Balzsam
2021. március 14.

Már a második tubust használom. Az én hajam könnyen törik, nagyon száraz és gyakran száll, elektromos töltetű lesz. A fodrászom ajánlotta ezt a termékcsaládot, szerinte a drogériában ez a legjobb hajápoló termék. És valóban! Sokkal puhább tőle a hajam, könnyebb kifésülni és ami nekem nagyon fontos, hogy nem száll.
Újra fogom vásárolni!

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém
2021. március 9.

A hideg idő hatására szép kis ekcéma lett a kézfejemen, gyakran szétreped, és vérzik. Legutóbb ezt a terméket használtam és sokat javított a helyzeten. Vizesebb állagú, ebből adódóan könnyen beszívódik és naponta többször is be tudom vele kenni a kezem, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után.
Biztosan újra fogom vásárolni!

Nivea Mélytisztító Radírozó Arclemosó

Nivea Mélytisztító Radírozó Arclemosó
2021. március 9.

3 éve használom, egy csodaszer! Az illata kellemes, szépen tisztítja az arcbőrt és eltávolítja a felesleges hámsejteket! Kombinált arcbőröm van, így nekem szépen mattított is, valamint a sminket is eltávolította!
Újravevős termék!

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél
2021. március 9.

Egyszer vásároltam meg, de nem bántam meg! Az illata kellemes, nem tolakodó, az állaga nem túl folyós. Könnyedén lehet vele tisztítani az arcot, és szépen eltávolítja a sminket is!
Bár nekem inkább kombinált-zsíros arcbőröm van, így nem veszem újra, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam!

Selfie Project Könnyed Mattító Hidratáló Krém

Selfie Project Könnyed Mattító Hidratáló Krém
2021. március 9.

3 éve töretlenül használom a napi rutinom részeként. Így merem azt ajánlani, hogy sok drágább krémet is kenterbe vág! Használtam már hasonló krémeket zsíros, mitesszeres bőrre, de sajnos a drágábbak nem váltak be ennyire! Ha esetleg egy pattanásom jön elő, az biztos, hogy ez a krém másnapra eltűnteti.
Mindenkinek ajánlom, aki egy kellemes állagú, hatékony krémet keres, aminek még az ára is pénztárcabarát!

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre
2017. július 6.

Arcra nem használnám, mivel szalicilsavat tartalmaz, és a kozmetikusom nem ajánlja extra zsíros bőrre, ami nekem van. De a hátamon és a mellemnél itt-ott felbukkan néha egy-egy mitesszer, pattanás, arra használom, hogy áttöröljem, és nagyon hamar el is múlik tőle. Ezért hátra, mellre 5*

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testápoló

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testápoló
2017. július 6.

Nagyon jó illata van, hamar beszívódik, és sokáig megmarad az illata. Viszont nem mindig használ jól, akinek kevésbé száraz a lába, vagy bármi, amire rendelte annak biztosan be fog válni, de nekem néha eléggé száraz a lábam és nem a legjobb megoldás ez.

Avon Habfürdő Görögdinnye Illattal

Avon Habfürdő Görögdinnye Illattal
2017. július 6.

Sokféle habfürdőt használtam már az Avonból, hiszen nagyon szeretem őket, de ez volt az egyik kedvencem, főleg nyáron. Nagyon finom dinnye illata van.

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2017. július 6.

Egy barnás árnyalat van meg belőle. Az anyukámé volt, de ő nekem adta, mert nem nagyon használta. Nos én kb. január óta minden nap, de azt kell, hogy mondjam a számok még csak meg sem koptak. Tartósságra nem túl erős, de ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Avon Little Red Dress

Avon Little Red Dress
2017. július 6.

Ettől a parfümtől én mindig kicsit elegánsabbnak, nőiesebbnek éreztem magamat. Elég erős illata van, de nem annyira, hogy ne lehessen kibírni, vagy már pacsuli. Nagyon sokáig húztam az utolsó fújásokat is, hogy ne fogyjon el, annyira szerettem. Újravevős.