viktoriass

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2017. július 6.

Kellemes illata van, nem túl fűszeres, de nem is túl édes. Nem tudom mihez hasonlítani, de imádtam, ezt is.

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2017. július 6.

Tinédzser korom illata. Amikor 13-14 éves voltam, akkor vette meg nekem mindig az anyukám. Imádtam. Édes, de nem túl tömény, tökéletes.

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel
2017. július 6.

Egyáltalán nem éri meg megvenni. Sőt a kép is, ami a katalógusban van megtévesztés. Ugyanis egyáltalán nem kenhető annyira jól, sőt kb. ki kell kaparni a tégelyből, ami olyan pici, mint a Carmex ajakápoló tégelyes változata. Ráadásul én ki is kapartam, de a hatása is egy nulla. Egyáltalán nem szívódott be a bőrömbe, nagyon rossz érzés, amikor a bőrömön van.

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej
2017. július 6.

Nem rossz sminklemosó, egyszer vettem, amikor gyorsan szükségem volt egy krémes (mivel csak azt használtam akkor) sminklemosóra és ezt választottam. Lemosta a sminket, a szempillaspirálnál kicsit tovább kellett küzdeni, de lemosta. Viszont utána kissé ragacsos érzetet hagy, ami zsíros bőrnél nem előny. Elhasználtam, de nem venném újra.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. július 6.

Sok sminklemosót használtam már, de sok közül ez a legjobb. Pedig eddig szinte csak krémeset használtam, de ez sokkal hatékonyabb a sminklemosás terén, sőt az illata mennyei. Összességében tökéletes sminklemosó. Biztos, hogy újra fogom venni!

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél
2017. július 6.

Amikor először használtam nagyon sok reményt fűztem hozzá. De nem használt.. elhasználtam az egészet, de nem csinált semmit az arcommal, se rosszat, se jót. Aztán tavasszal úgy döntöttem újra kipróbálom, hátha most. De most sem. Nem csinált semmit, nem lett matt tőle az arcom, viszont a sminket nagyon jól eltávolította. Ezért jár a 3*

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. április 29.

Ha csak egy szóval jellemezhetném: szörnyű. Utáltam. Alapvetően szeretem a Garnieres termékeket, de itt valami nagyon félre sikerült. Összesen 2 dobozzal vettem. Elsőnek azért, mert a barátnőm ajánlotta, hogy ez egy fasza kis színezett hidratáló és nem okoz pattanásokat. Igen ám, de nagyon átfénylett mindig, így korrigálni kellett. Ezután az Avon egyik alapozóját használtam. Na az még ennél is borzalmasabb volt, így gondoltam egy fene, megpróbálom megint. Nos most iszonyú sok pattanást hozott, átfénylett a bőröm alatta, és néha viszketett is. :( Lehet csak én vagyok valamilyen összetevőjére allergiás, de szerintem akkor sem túl jó. Nem venném újra, ez biztos.

Nivea Hawaii Flower & Oil Tusfürdő

Nivea Hawaii Flower & Oil Tusfürdő
2017. április 28.

Örök nivea tusfürdő-kedvenc marad. Imádom az illatát, és nekem nagyon jól hidratálja a bőröm. Néha veszem meg, mivel mindig mást használok, de amikor megveszem csak ámulok. A lustaságom miatt kissé kiszáradt a bőröm :( de ez annyira szépen helyre rakta, hogy hűűha :D Mindenkinek ajánlom!

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk
2017. április 17.

Tegnap este próbáltam ki, 30 percet hagytam fent, de még így sem szívta fel az arcom az összes hidratálót, ami benne van. Borzalmasan erős az illata, és nekem csípte a szemem. :( -1* Miután levettem jól belemasszíroztam az arcomba, és reggelre tényleg puhább és hidratáltabb lett az arcom, de filmszerű réteget képezett az arcomon, amit habzó arctisztítóval szó szerint le kellett vakarni. -1*
Olcsóbban vettem a Glamour-napok keretein belül, így nem volt vészes az ára, de nem venném újra.

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2017. március 26.

A maybelline zselés tusával valami tökéletes páros. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, és tökéletes cicaszemet csinálni.