viktoriass

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Púderecset

Essence Púderecset
2017. március 26.

Most vettem meg. Nem csalódtam, Imádom.

Batiste Dry Shampoo Floral Essences

Batiste Dry Shampoo Floral Essences
2017. március 26.

Imádom a BATISTE termékeit, azok közül pedig ezt és a Sweetie illatát. Nagyon kellemes az illata, egyfolytában ezt szagolgatnám, valamint tökéletes a végeredmény. Újraveszem, ez tuti!

Essence Alapozó & Púder Szivacs

Essence Alapozó & Púder Szivacs
2017. március 26.

Nagyon szeretem. Könnyen tisztítható, könnyű vele dolgozni és nagyon sokáig jó, nem megy hamar tönkre.

Essence All About Matt! Oil Control Paper

Essence All About Matt! Oil Control Paper
2017. március 26.

Bár viszonylag kevés lap van benne, mivel egy alkalommal legalább 2 lap kell a tökéletes mattítás elérése érdekében, de ennek ellenére tartós, és nem drága. Szerintem újraveszem :)

Essence Bloom Kabuki Ecset

Essence Bloom Kabuki Ecset
2017. március 26.

Nemrég ruháztam be egyre, és hát nem csalódtam, ahogyan egyik essence ecsetben sem. Aki tartós, jó minőségű ecsetet akar kedvező áron az essence ecsetekre ruházzon be. Megéri teljesen az árát ;)

Essence Coverstick

Essence Coverstick
2017. március 26.

A lehető legjobb korrektor. Mattít is, sokáig fent marad, és gyönyörűen fed. Imádoooom!

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2017. március 26.

Kezdetekben jó, nagyon szép hosszú pillákat varázsol, de amint szárad bele, úgy romlik a hatása :/ Nem veszem újra.

Essence Körömlakk Szárító Szérum

Essence Körömlakk Szárító Szérum
2017. március 26.

Nagyon szuper. A körömlakkot pikk-pakk megszárítja, tehát nagyon jól működik :)

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2017. március 26.

Nemrég kezdtem el használni az alapozóm alá, és azt kell mondanom, hogy tökéletes. Nagyon szépen lemattítja az arcomat, nem kelt maszkos hatást rajta az alapozó, és egész sokáig bírja kifényesedés nélkül :) Legközelebb az új, vízálló változatát veszem meg :)

Catrice Matt Mousse Alapozó

Catrice Matt Mousse Alapozó
2017. március 26.

Nagyon sokáig elég egy ilyen kis tégely, de nem túl tartós. Ha felkenem szépen mattít, de nap közben itt-ott lekopik és akkor korrigálhatom. Nem hiszem, hogy újraveszem.