viktoriass

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2017. március 26.

A világos, és nem a sötétebbik, hanem a világosabbik korrektort használtam el. A zöld nekem semmit nem ért, a piros szintúgy, nem kontúrozom az arcom. A szemem alá ment el a világos, az nagyon jó volt, és a rendes bőrszínű is. Kissé kifényesedett alatta a bőröm, de nem volt vészes. Mivel nem használom el mindet nem vásárolom újra :)

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2017. március 26.

A csomagolása nagyon jó, praktikus. Szépen mattítja az arcomat, de nem túl tartós. Nem veszem újra :/

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. március 26.

A szemem alá vettem meg, mivel nagyon csúnya, karikás. Nagyon meg voltam vele elégedve, nem sárgás, nem túl világos/sötét. Pont jó, és a púderrel lefixálva volt nincs táska :) Imádom!

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap
2017. március 26.

Ez az első primer-em. Ezért nincs is viszonyítási alapom, de amit olvastam róla azért többet várnék el. Nekem is csak 2-3 óráig mattítja az arcomat, utána ugyanúgy átfényesedik. Nem hiszem, hogy újraveszem. :/

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2017. március 26.

Szerintem ez a szempillaspirálok királynője. Annyira szép szempillát lehet vele varázsolni kb. 3 perc alatt, hogy az hihetetlen. Nem csomósodik, nem ragad össze, hosszú, dús és ha víz éri sem kenődik el. Már sokadjára veszem újra, és szerintem még fogom is!!

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. március 26.

Imádom a Maybelline szempillaspiráljait, így ezt is :) Nagyon sokáig elég, és ha netalán már kevésbé lenne jó akkor egy kis szemcsepp és olyan, mint újkorában ;)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2017. március 26.

Az előző filces tusomhoz képest ez maga a csoda. Nem a hozzá tartozó ecsettel viszem fel, hanem az essence tusecsetttel, de azzal valami tökéletes. Nem szárad vele, és egy kezdő is nagyon hamar megtanulhatja hogyan kell gyönyörű cicaszemet húzni vele. :)

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál
2017. március 26.

Egész jó szempillaspirál. Nagyon kevés szempillaspirál felel meg az elvárásaimnak, nos ez megtette. :) Nagyon szép pillákat varázsoltam magamnak vele, de amint kevesebb lett benne a festék, kevésbé tudtam szépen eldolgozni, kezdett csomósodni, így rá kellett javítanom. Ezért csak 4*

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. március 26.

Nagyon szép fedése van, és már legalább 6 hónapja használom, de alig kopott belőle valami. Bár zsíros bőröm van, ezért nem a legmegfelelőbb, mivel hamar csillog az arcom tőle, de egy kis zsepi, egy kis púder csodákat tesz. Ennek ellenére nem biztos, hogy újra fogom vásárolni :/

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. március 26.

Nagyon sok púdert használtam már, de ez a kedvenc. Nagyon kellemes illata van, eleinte mindig azon gondolkoztam, hogy hmm vajon kinek lehet ilyen finom illata, mire rájöttem, hogy nekem. Nagyon jól mattít, bár az én zsíros bőrömre nem találtak ki olyan púdert, ami alatt ne fénylene át a fejem, de ezzel bírja a legtovább. Biztos, hogy újra fogom venni :)