viktoriass

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2017. március 26.

Árban nagyon megéri, mivel nagyon sokáig elég. A hatását tekintve egész jó, ha azt vesszük, hogy nincs olyan csodaszer, amely magától eltávolítaná a mitesszereket. A pattanásokat is gyorsan lehúzza, úgyhogy újravevős :)

Venus Pattanások Elleni Maszk

Venus Pattanások Elleni Maszk
2017. március 26.

Kedvenc pakolásom volt, mindig a Douglas-ban vettem meg, de mostanában sehol nem találom :( Nagyon szépen lehúzta a pattanásaimat, és a zsíros bőr érzete is csökkent.

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2017. március 26.

Második próbálkozás. Elsőre nem jött be. Most sem. Úgy szoktam használni, hogy miután leradíroztam rajta hagyom még kb 3 percig, és lemosom. Így ér valamit, de máshogy nem, Nem veszem újra.

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz
2017. március 26.

Nem olyan rossz, nagyon sokáig elég, de ugyanúgy zsíros tőle a bőröm. Miután áttörlöm kb 30 perc és ugyanolyan, mint előtte. Nem veszem újra :/

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2017. március 26.

Ezt a Biodermás terméket nagyon szerettem. Nagyon sokáig elég volt, és nagyon szépen lehozta a szennyeződést a bőrömről. Megéri megvenni, bár nekem a top 1 a tbs teafás habzó arctisztítója :)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2017. március 26.

Nyáron szoktam használni, mivel olyankor nagyon sokat vagyok a szabadban, és hamar izzadom, ezért mindig áttöröltem vele az arcomat, és ezáltal kevésbé jöttek ki pattanásaim :) Egyébként mint rendes arcápoló nem használt. :/

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2017. március 26.

Nagyon gazdaságos, sokáig elég egy 250 ml-es üveg, akkor gondolhatjátok az 500 ml meddig elég :D Bár nekem nem ez volt a legjobb, de a szennyeződést jól lehozza, bár a pattanásaimmal nem kezdett semmit, ugyanúgy kijöttek emellett is.

Avon Szemöldökkefe

Avon Szemöldökkefe
2017. március 26.

Borzalmas. Nagyon vastag az ecsetrésze, aránytalanul egyenes, és nem lehet vele szépen dolgozni.

The Body Shop Blueberry Lip Butter

The Body Shop Blueberry Lip Butter
2017. március 26.

Nagyon kellemes illata van, bár a hidratálási képessége lehetne jobb is, de mivel nyáron vettem, és nyáron használtam ezért ez nem olyan fő szempont.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2017. március 26.

A kedvenc az eos közül. Isteni illata van, és valahogy nekem ez hidratált a legjobban. Nagyon szeretem a csomagolás színét, olyan megnyugtató :)