viktoriass

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2017. március 26.

Ez volt az első darab a gyűjteményeben. Kicsit sokat vártam tőle, nem teljesít annyit, de simán megért megvásárolni, mivel egy másik hidratáló mellett jó, és az illata is isteni :) Valamint helytakarékos :D

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2017. március 26.

Télen mindig nagyon kiszárad a szám, ezért gyorsan vettem egy ilyet. Nem is bántam meg, régebben is volt már, és akkor is imádtam. Kb 1 hónap alatt elfogyott, de teljesen megérte megvásárolni. 5*

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10
2017. március 26.

Imádtam az illatát, és nagyon jól hidratált. A színe nem erős, olyan kellemes, tablófotózásra is ezt használtam és gyönyörű színe lett a számnak. Biztos, hogy újra fogom venni :)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet
2017. március 26.

Amikor bejött az eos láz akkor beszereztem ebben az illatban is. Nagyon finom illata van, de nem annyira hidratál, viszont nagyon aranyos a csomagolása.

Labello Fruity Shine Peach

Labello Fruity Shine Peach
2017. március 26.

Imádom a barackot. Az egyik kedvenc gyümölcsöm. Nyáron a tbs barackos kollekcióját vásároltam meg, és annyira oda voltam érte, hogy be akartam mindent szerezni, ami barackos. Ezért megvettem ezt is, ééés annyira finom illata van. Nem ez a mű, rossz, hanem amikor megszagolod elolvadsz olyan élethű. A hatását tekintve nem a legjobb, de enyhébb szárazság ellen nagyon jó, bár nem is ezért vettem meg,

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2017. március 26.

Nagyon kellemes az illata, és egész jól hidratált az elején. Ahogy használni kezdtem viszont, és telt az idő egyre kevésbé volt hatásos. Kis időre félretettem, mert nagyon szerettem régen, így nem akarom elengedni, hátha valami más miatt nem használt most. Remélem. Ezért csak 4 csillag.

Labello Lip Butter Raspberry Rosé

Labello Lip Butter Raspberry Rosé
2017. március 26.

Többet vártam tőle :( A labello-tól megszoktam a jó minőséget. De ez nem az. Nagyon finom illata van, de ennyi. Hiába kentem több hétig vele a számat (igen, nagyon sokáig elég lenne, HA használna) nem hidratálta. Az illata és a csomagolása miatt 2 csillagot ér nekem. :/

bebe Young Care Halvány Rózsa Ajakír (régi)

bebe Young Care Halvány Rózsa Ajakír (régi)
2017. március 26.

Körülbelül 4 éve bukkantam rá. Akkor még sokkal olcsóbb volt, mint a Labello, és próba szerencse alapon elhoztam, hogy kipróbáljam. És beleszerettem. Nagyon finom illata van, és nagyon jól hidratál. Bár nagyon hamar elfogyott a sok kenegetés miatt, de szerintem teljesen megérte az árát. Ja és még pozitívum, hogy nem látszik az ajkakon, tehát nincs ronda rózsaszín színe, amit úgy utálok.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. március 26.

A Foreveres mellett a másik legjobb. Azt imádom benne a legjobban, hogy amikor száraz a szám, és valahogy mindig lerágom a bőrt róla (tudom, tudom.. rossz szokás), akkor olyan jól lehűsíti, és olyan friss mentol illata van. Nem tudok mást mondani, nagyon szeretem. :)

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2017. március 26.

A lehető legjobb ajakápoló a Carmex mellett. Minden este bekenem vele a számat, és reggelre pihe-puha ajkaim vannak. A nátha miatt kipirosodott orromon is segített. Imádom :)