viktoriass

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2017. március 26.

Nekem a HYDRATE van meg. Nem vagyok elégedett vele, hiszen amennyire meg akartam venni, és amennyi jót hallottam róla, annyira csalódtam. Nekem egyáltalán nem hidratál, igazából ha ki van repedve a szám akkor max. annyira jó, hogy van rajta valami, amitől nem száraz, de ezalatt az idő alatt nem hidratál, nem javít az állapoton. :/ Sajnálom, pedig a csomagolás nagyon cuki. Csak ezért kap 2 csillagot.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2017. március 26.

Nővérem kapott ilyet szülinapjára az egyik barátnőjétől, és valahogy neki nem tetszett a zselés és a por egyszerre, ezért a por kimaradt, míg a zselés elfogyott és nekem adta. Mivel még soha nem használtam szemöldökport, ezért nem volt viszonyítási alapom. Lehet az ecset miatt, mivel nagyon nehéz vele dolgozni, mindig kimegyek a szemöldököm vonalából, de ha korrigálom, akkor nagyon tartós. Talán egy új ecsettel nem csak 4 csillagot kapna, de ezt majd a közeljövőben update-elem. ;) Mivel nagyon kevés kell belőle szerintem ár-érték arányban nagyon megéri, sokáig elég egy ilyen szett.

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2017. március 26.

Nagyon jó termék, bár egyedül használva elég kevés, ezért úgy csak itthon szoktam, de a Catrice szemöldökceruzával maga a tökély. Amiért nem elegendő magában csak 4* :/

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2017. március 26.

Tavalyelőtt a tesóm félrevezetett, a szemöldök spirál helyett sajnos úgy esett, hogy ezt vettem meg neki, és mivel neki nem kellett rám maradt. Sokáig csak nézegettem, nem igazán használtam akkor még szemöldökformázókat, úgyhogy ez volt az első. Mivel már van viszonyítási alapom bátran merem állítani, hogy ez volt a top. Ugyanis ez nem volt olyan erős, annyira fogta be a bőrömet, amennyire kellett, és egész nap fennmaradt érintetlenül! (Reggel 5-től este 8-ig) Aztán később a szemöldökspirállal együtt használtam, na az meg valami álom volt. Tökéletes lett a szemöldököm formája, és nálam ez nagyon sokat számít. Most akarok még egyre beruházni, mert nemrég fogyott el, szóval nagyon tartós, sokáig elég, és ár-érték arányban szerintem ez teljesen korrekt. :)

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Lotion

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Lotion
2016. november 23.

Jó krém nagyon, elmúlnak hamar a pattanásaim, de van olyan, amikor elkezd hámlani az arcom másnap reggelre emiatt, és ez nagyon zavaró tud lenni. Ezért csak 4 csillag.

The Body Shop Tea Tree Squeaky-Clean Scrub

The Body Shop Tea Tree Squeaky-Clean Scrub
2016. november 23.

Szeretem a tbs termékeit, de ez valahogy nem jött be. Abszolút nem érzem, hogy leradíroztam volna az arcomat, olyan, mintha csak simán lemostam volna egy habzó arctisztítóval. Az illata kellemes, és hűsít, de nem alkalmas arra, amire kéne.

The Body Shop Vineyard Peach Body Lotion

The Body Shop Vineyard Peach Body Lotion
2016. november 23.

Elragadó barack illata van. Mintha a fáról szedtem volna. Nagyon kellemes. Hamar beszívódik a bőrömbe, és remekül hidratál. Ha nagyon száraz a lábam, akkor 2 nap és újra pihe-puha lesz. A bőrradírral alkalmazva maga a csoda.

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testradír

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testradír
2016. november 23.

A tbs topp terméke nálam. Ha lehetne több csillagot is kapna. Tavaly nyáron rendeltem meg, és amellett, hogy nagyon sokáig elég volt, nagyon jól tette a hatását. A bőröm olyan volt, mint a babapopsi, és az arcomon alkalmazva kevesebb bőrhibám, pattanásom, mitesszerem volt. Abszolút megéri megvenni!

The Body Shop Tea Tree Face Mask

The Body Shop Tea Tree Face Mask
2016. november 23.

Nagyon klassz maszk, de csak azért kap 4 csillagot, mert nem mindig tünteti el hamar a pattanásaimat. Nem vagyok dühös emiatt, mert nekem nagyon makacs, ragaszkodó pattanásaim vannak. A terméke ezen felül nagyon jó, magába szívja a felesleges olajat a bőrömről, és ez nagyon fontos egy zsíros bőrű embernek.

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Tonik (régi)

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Tonik (régi)
2016. november 23.

Az habzó arclemosó után egy másik kedvencem. Gazdaságos, nagyon sokáig elég, sokkal tovább kitart, mint a habzó arclemosó, nem csíp, hűsítő érzést hagy maga után, szinte érezni, ahogy felszívja a felesleges szennyeződést az arcomról. Az ára is teljesen megéri, mivel nem kell sűrűn megvásárolni. Imádom! 5*