Vikucka

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Palmer's Cocoa Butter Formula Concentrated Cream

Palmer's Cocoa Butter Formula Concentrated Cream
2017. január 10.

Tegnap vettem meg ezt a kremet, bar valamikor 1-2 honapja futolag kiprobaltam a boltban. Allagra nem tul zsiros, nem tul suru, igeretehez hiven hamar beszivodik. Sajnos nem tudok megbaratkozni a kakao illattal, de ez az en egyeni problemam, nem a krem hibaja. Mivel eleg durva kontakt dermatitiszem van, amit megprobalok kezelni szteroid nelkul, ezert szinte barmire vevo vagyok, ami enyhiti a pirossagot, az ekcemat, a fajdalmat neha. Ez a krem tokeletes arra, hogy kezmosas utan bekenjem a kezem, es ne szaradjon ki hamar. Ar - ertekaranyban kb. verhetetlen. Tenyleg probaltam a 10-20 euros gyogyszertari kenceket is, de ez a krem mostantol a taskamban es az iroasztalomon lesz :)

Decubal Intenzív Krém

Decubal Intenzív Krém
2016. október 18.

Eszméletlen száraz, ekcémás a kezem a gumikesztyű használat miatt. Most vagyok túl egy szteroidos kúrán. Kétféle krémet használok most a kezemre. Az egyik a napközben, kézmosás utáni vizesebb bázisú, illetve ezt a decubalt használom esténként, éjszakánként, néha nappal is. Pozitivum, hogy nagyon jól táplál, puhává teszi a bőrőm. Negatívum, hogy 8500 másodpercet kell várni, hogy beivódjon. Sajnos nem ivódik be, így a felesleget le kell törölnöm zsepivel.
Száraz kézre nagyon jó, ekcémásra kevésbé hatásos.

eos Passion Fruit Lip Balm

eos Passion Fruit Lip Balm
2016. október 18.

Már elhasználtam ezt a fajta eos-t, sezrencsére jött utánpótlás :) Nagyon szeretem, ápol, jó az illata, kellemes a textúrája és nagyon szép az INCi-je.

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Nappali Krém

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Nappali Krém
2016. október 18.

Kb. 3 hete vettem elég akciós áron volt a boltban. Arra gondoltam, miért ne, másnem majd kézkrémnek elhasználom. Rozáceás és érzékeny arcbőrőm van, eddig szinte csak a patikai krémek jöttek be. Ebben a krémben van valami, amit szeret a bőrőm. Nem csípi, nem okoz pattanásokat, elég jó a tapintása, nem szárad ki. Felváltva használom egy másik hidratáló krémmel, illetve inkább este-éjszakára. Jó kis cucc.

MAC In Extreme Dimension Waterproof Mascara

MAC In Extreme Dimension Waterproof Mascara
2016. október 18.

Tegnap vettem meg, mert a dior spirálom elfogyott. Szerettem volna olyat, ami nem ragasztja össze a pillákat, ami fekete és tartós, esetleg jó ár-értékaránnyal rendelkezik. Sajnos nem győzött meg. Reggel felkentem. A kefe elég sok festéket vett fel, összeragasztotta a pillákat, nem igazán tetszett a végeredmény. Most így napközben, hogy aludtam is kicsit, egész jó, de nagyon hiányzik a WOW-effekt. Nekem elég közepes, pedig tényleg elég "igénytelen" vagyok a szempillaspirálok terén (nem ragaszkodom a high-end márkákhoz, hiszem, hogy az alacsonyabb árfekvésűek között is található jó minőségű spiral) Remélem meg tudunk barátkozni. Sajnos nekem csak 3 pontot ér.

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2016. augusztus 6.

Ma megvettem, de nem tudom, nekem csíp. Eddig 7 napig hidrokortizont használtam, meg mindenféle cuccot, de már egyre rondább a kezem és egyre tovább terjed az ekcéma. Gondoltam ennek adok egz próbát, meglátjuk. Jövő héten ezzel kenem a kezem, remélem némi javulást hoz.

Physiogel Hypoallergenic Calming Relief

Physiogel Hypoallergenic Calming Relief
2016. február 7.

Az északi tél nagyon megviseli a rozáceás, érzékeny arcbőrömet. Nem tudom miért, de megvettem ezt a krémet. Mivel a bőröm akkor nagyon érzékeny volt, kicsit csípett, de utána tök jól lenyugtatta a bőrömet. 6 hete használom, teljesen jó, nem száraz a bőröm, bár este már látszódnak a száraz részek (egész nap légkondis, extra száraz irodában dolgozom).
Reggel és este használom. Nem tömíti el a pórusokat, nem teszi zsírossá a bőrömet, szépen beszívódik, és az INCI-je sem rossz :)
Nem véletlen, hogy már az első tubus majdnem üres.

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír
2015. augusztus 30.

Kaptam egy 30 ml-s mintát. Nagyon szeretem, most használtam párszor. Pont jók a szemcsék, alaposan tisztít, és tetszik, hogy ilyen jó az összetétele. Érzékeny, rozáceás és száraz a bőröm. Ez tökéletes, nem húzódik, nem éget.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2015. augusztus 25.

Mennyire szerettem én ezt. Azt hiszem nálunk (Estonia) most nem kapható, de otthon nagyon szerettem. Az állagát, az illatát, jó is, hogy eszembe jutott, hozatok is magamnak :)

Garnier Miracle Skin Nappali Arcápló Krém

Garnier Miracle Skin Nappali Arcápló Krém
2015. augusztus 23.

Tegnapelőtt kaptam meg, ma végre ki tudtam próbálni. Mivel érzékeny a bőröm kicsit, nagyon kicsit csípett, amikor felkentem. Csináltam egy előtte - utána fotót, de nem látok nagy változást. Most kb. 1 hétig használom, meglátom mi lesz egy hét után. A bőröm nem lett makulátlan, talán egy picit jobban hidratált, mint előtte. Én most egy 3-ast adok neki, később talán updatelem.