Vikucka

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Cremesheen Glass Szájfény

MAC Cremesheen Glass Szájfény
2015. augusztus 20.

Deelight árnyalata van meg nekem. Imádom. Nagyon szép, pont illik az ajkaimhoz, annyira, hogy nem kirívó, nem természetellenes. Amúgyis a szájfényeket jobban preferálom a rúzsnál. Kicsit szokatlan az állaga, mondhatám azt is, hogy tömörebb. Szépen hidratálja a kiszáradt ajkaimat.
Nem csalódtam benne, ha elfogy újraveszem.

Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Compact Foundation

Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Compact Foundation
2015. augusztus 20.

Ajándékba kaptam ezt az alapozót, sikerült a legnagyobb melegben kipróbálnom, ami hiba volt. Alapból a MAC BB krémjét használom, ami melegben tökéletes, de úgy érzem, ez az alapozó inkább őszi - téli - tavaszi viselet. Arra viszont tökéletes. Ujjal vittem fel, szépen fedett, bár nekem púderral fixálnom kellett. Nem nagyon való erős napsütésben, mert izzadtam alatta, mint a parizer 30 fokban. :D
Nagyon jó lesz télre, alig várom, jöjjön a hideg. Akkor majd updatelek.

Bobbi Brown No Smudge Szempillaspirál

Bobbi Brown No Smudge Szempillaspirál
2015. augusztus 20.

Nálam ez a szempillaspirál alfája és omegája. A legtutibb. Nem kenődik, nem jön le, gyönyörű hosszú pillákat varázsol. Imádom. Imádtam, mert sajnos elfogyott és a lehetőségeim elég korlátozottak, hogy újra vegyem. De az tuti, hogy venni fogok még ilyen spirált. Szívem szerint 6-ost adnék rá. Egyébként sokféle spirált próbáltam: olcsót, drágát, de mindig ez, amire azt mondom, hogy a legkirályabb. :) (Az ára kicsit fájdalmasan érint, de majd na...)

Bourjois Volume Seduction Szempillaspirál

Bourjois Volume Seduction Szempillaspirál
2015. augusztus 16.

Nagyon szeretem, ajándékba kaptam. Szépen fennmarad, nem kuszálja össze a szempillákat és valóban sokkal hosszabbnak tűnnek a pillák általa.

MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém SPF35

MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém SPF35
2015. augusztus 16.

Barátnőmtől kaptam, mert neki nem volt nagyon jó. Nekem pedig nagyon bevált. Próbáltam már pár BB krémet, és szinte mindegyiknél ugyanaz a hatás volt, hogy elégette az arcom. Ez viszont annyira jó, szépen fed (oké, a rozáceás arcomra előtte kennem kell krémet), egész nap tart, nem okoz kellemetlen égő, szúró érzést, mint a többi BB krém. Lassan elfogy, így már beszerezhetem a következőt. A negatívum az ára, de ugye a megszokott MAC minőséget MAC kell fizetni. :)

Sante Family Sampon Bio Ginkgo & Oliva

Sante Family Sampon Bio Ginkgo & Oliva
2015. április 29.

Nagyon szeretem, a korpás fejbőrre használom felváltva az elseve korpásodás elleni samponjával (néha pedig be kell vetnem a nizoralt). Az esetek mondjuk 80%-ban ezzel mosok hajat. Nagyon jó, selymes tapintású lesz tőle a hajam. 4 pont, mert elég hamar zsírosodik. Az illatát imádom, plusz pont, hogy nem kell balzsamot használnom!

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2015. április 29.

Kb. 1 hónappal ezelőtt kaptam kipróbálásra (a Garnier osztogatott szét a jelentkezők között párat, és én is kaptam - Észtországban). Nagyon tetszik, mert a sminket simán leviszi és szépen megtisztítja az arcom, viszont nem okos húzódó, kellemetlen, égető érzést. Nekem nagyon érzékeny a bőröm. Szerintem nagyon jó, bár mást nem próbáltam, szóval nagy viszonyítási alapom nincs.

Yves Rocher Grand Rouge

Yves Rocher Grand Rouge
2014. november 18.

Kaptam ajandekba! Imadom, nem szaritja az ajkaimat, viszonylag tartos. Nagyon szep szine van.

Elseve 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Balzsam

Elseve 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Balzsam
2014. november 18.

Felvaltva hasznalom a bio samponnal. A korpat nem tunteti el 1oo%-osan, de nem is annyira gaz. Az a baj, ha hajammal, hogy barmilyen sampont hasznalok, ha hozzaszokik a fejborom, akkor a korpa kamatostul jon vissza. A hajam tok selymes lesz utana. Szoval nekem 4 pontot meger :)

Oriflame True Perfection Arcbőr Tökéletesítő Szérum

Oriflame True Perfection Arcbőr Tökéletesítő Szérum
2014. november 18.

Nem vagyok tole elajulva... Nagyon sajnalom, mert viszonylag dragan vettem. 1o,5 euro. Fogalmam sincs, hogy hova hasznalom el