Vikucka

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Optimals Even Out CC Arckrém SPF 20

Oriflame Optimals Even Out CC Arckrém SPF 20
2014. november 18.

Ma próbáltam ki, kiváncsi vagyok, hogy beválik-e. Az arcomat szépen befedte, nem látszanak a pirosas rozácea foltok, nekem kicsit zsiros érzet volt, hogy felkentem, de már el is múlt. Púderral rögzitettem. Kicsit később updatelek és pontozok.

Update: 4 nap egymasutan hasznaltam. Az eredmeny, hogy elegette az arcom. Nagy voros, ego foltok lette az arcomon. NAGYON csalodott vagyok

Oriflame Giordani Gold Prémium Ajakrúzs

Oriflame Giordani Gold Prémium Ajakrúzs
2014. október 30.

Mauve Dream árnyalat van meg. Beleszerettem ebbe a szinbe, noha nagyon nem használok rúzst, de ez olyan must have kategória volt. Nem erősen pigmentált, és viszonylag hamar kopik, de ár - érték arányban azt hiszem tökéletes, 5,4 euróért vettem. A 30 eurós high end rúzsok sem maradnak nekem fent tovább a számon, mint 2 óra. Ha van nálam tükör, akkor korrigálom és kész.

Artdeco Soft Szemceruza

Artdeco Soft Szemceruza
2014. szeptember 26.

Még tavaly decemberben vettem. Rettenetes. Imádom az artdeco márkát, de ez egy hatalmas csalódás volt. :( Felkenem és 1 óra múlva az egész lefolyik, vagy beleül a szemzugba. Nem is használom el, mert felesleges. Szerencse, hogy akciós volt.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2014. szeptember 26.

Több szempillaspirált nézegettem, amikor ezt megvettem. Nagyon akciósan jutottam hozzá egy szemceruzával, illetve egy szemfesték - lemosóval

Nagyon tetszik, hogy nem ragasztja össze a pilláimat, szépen állnak, abszolút tökéletes nappalra, egy szolid, nude sminkkel is.

Nem mászik le a szememről, akár egész nap kitart.

SYOSS Baseline Hajfesték

SYOSS Baseline Hajfesték
2014. szeptember 17.

Csipett, még most 4-5 mosás után is ereszt a szine... Nem baj, legalább hamarabb szabadulok tőle. Előtte egy világosabb árnyalatot használtam, talán középszőke, azzal semmi bajom nem volt. Ez a sötétbarna viszont kuka. Csalódás a köbön.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. szeptember 17.

Nagyon megörültem, hogy végre itt Tallinnban is felfedeztem (eddig egy boltban) ezt a márkát. Kicsit hiányzott. Vettem is gyorsan egy körömlakkot (1o2 sparkling water lily árnyalat). Kicsit erős acetonszag csapta meg az orrom, amikor kinyitottam, és felkenés után kicsit nehezen száradt, de utána nagyon elégedett voltam vele. Kb. 4 napot birta, pedig sokat mosogatok, gyerekem is van, szóval azt hiszem kiállta a próbát. Nekem a lényeg egy körömlakknál, hogy 2-3 napot birjon. Ez pedig ár-értékarányban verhetetlen szerintem.

Bourjois Color Boost Rúzsceruza

Bourjois Color Boost Rúzsceruza
2014. szeptember 17.

Nekem nagy csalódás volt. Pedig tényleg nagy várakozással próbáltam ki a Fuchsia Libre árnyalatot, boltban teszteltem. Ittam egy kávét nem sokkal utána, ettem pár falatot, és 45 perc után hire-hamva sem volt az egésznek. Csalódtam benne, mert egy másik terméket kipróbáltam és órákat fent volt evés-ivás után is. Ezért a 45 percért sajnálnám a majdnem 13 eurós árat. Igy kb. 2 pontot tudok neki adni.

Isadora Wonder Nail Körömlakk

Isadora Wonder Nail Körömlakk
2014. április 11.

Régóta szemeztem az isadora lakkjaival,mert egy másik helyen már jókat olvastam róla, viszont a 10 eurós ár kicsit eltántoritott. Megmondom őszinén nem szivesen adok ki ennyi pénzt egy lakkra. A boltban volt valami akció, ahol az összes isadora terméket leárazták, igy a választásom a wonder nail család 115-ös számú Water Rose fantázia nevet viselő lakkjára esett. Már most imádom. Ez volt az a rózsaszin,amit kerestem. Imádom a gyöngyházfényű csillogást, nekem a lakkban az az etalon,a matt szineket nem nagyon szeretem. külön plusz pont a széles ecset, amivel tök jól lehet dolgozni.
Most 5pontot adok, de majd megnézem a tartósságát. Most kentem csak ki vele.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2014. április 9.

A textúrája nagyon jó, az illata kevésbé. A kakaós hányáséra emlékeztet, de lehet csak azért, mert terhes voltam, amikor megvettem és elég érzékeny voltam a szagokra. Most már csak a lábamra használom, ha kiszárad a talpam / sarkam, arra viszont tökéletes :) (ott nem érzem az illatát),emiatt nekem csak 3 pontos.

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2014. április 9.

Elsősorban az illata miatt vettem meg. Imádom. És használn is, sokkal szebb utána a bőröm.