Vikucka

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta
2014. április 9.

Az első találkozásom egy Dior termékkel,akkor volt, amikor a barátnőm elhozta a Dior-os travel packetjét. Púder, pirositó, kétféle - vagy háromféle rúzs, szempillaspirál, ceruzák stb. Eszméletlen volt :) Este 10-kor kifestettük magunkat,reggel hatkor a dizsiből hazamentünk, még mindig relative szép volt a sminkünk. Ekkor szerettem bele nagyon. Később, amikor repülőn utaztam, én is vettem egy travel packet-et. Azóta is használom, mert nagyon szép, tartós, és abszolút megérte az árát (55 euro volt). MÉg akkor kaptam egy ilyen ötös palettát, most nem tudom megmondani melyik fantázia nevűt, de nagyon jó. Csillámos, rózsaszin és lila. Van egy másik, matt szinűek, az pedig szürkés-türkizes-lilás. Imádom mindkettőt, bár ezt az utóbbit nagyon nem tudom használni, mert nem értek a matt szinekhez. Meg kellene tanulnom használni őket. Nem olcsó, viszont nekem nagyon bejönnek. Mást nem is nagyon kenek a szemhéjamra. Megint utazni fogok, alig várom a duty free shopok kinálatát :)

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2014. április 9.

Hát azt kell mondjam, egy nagy rakás kaki. Normál hajam van, (oké korpás, de az nem releváns a hajfestésnél). Kb. egy hónapja festettem be a Light Chocolate árnyalattal. A hajam azóta ledobta, mintha nem is festettem volna be,pedig egy tartós hajfestéknél szerintem várható volna, hogy legalább 8 mosást kibirjon. Azért adtam két pontot, mert nagy adag balzsamot adtak hozzá, ami tuti .

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém
2014. április 1.

Borzasztó vizhiányos a bőröm, aminek nem tesz jót a hideg északi levegő sem. Hegyekben áll itthon az arckrém, amiket próbálgattam, de mindegyiknek volt valami rossz "utóhatása". Vagy a felkenés pillanatában csipett, égetett, szúrt, vagy zsiros érzetet hagyott a bőrön, vagy szinte semmit sem éreztem. Kicsit kétkedve fogadtam ezt a niveát, úgy voltam vele, hogy most adok egy esélyt, volt egy bonusom, igy elég jó áron jutottam hozzá. Az illata és az állaga is nagyon tetszett. Felkentem, nem volt csipős utóérzet, nagyon kellemes a bőröm tapintása, nem húzódik abszolút.
1 hét után bejött, kiváncsi vagyok, ha elfogy a tégellyel, akkor veszek-e újra.

Perlier Body Honey Miel

Perlier Body Honey Miel
2014. január 28.

Ajándékba kaptam (szerintem Magyarországon még nem forgalmazzák). Kellemes illatú, textúrájú termék. A kezemet kentem be vele először. Meglepően puha és selymes lett utána, egész sokáig éreztem. Most rendszeresen fogom használni, meglátjuk mennyire lesz puha és bársonyos a bőröm. Az ára elég borsos (kb. 5000 Ft egy 250 milliliteres tégely), lehet nem venném meg.

Aldo Vandini Secrets Of Amazonia Kézkrém

Aldo Vandini Secrets Of Amazonia Kézkrém
2014. január 28.

Nagyon tetszett és tetszik az illata. Ahogy felviszem, csíp, de lehet, mert túlságosan száraz, repedezett a kezem. Egy krémnek jó, de különösebb hatással nem volt rám.

Kletten Wurzel Bojtorjángyökeres Hajolaj

Kletten Wurzel Bojtorjángyökeres Hajolaj
2014. január 28.

A múlt héten vettem ezt a hajolajat kb. 2,5 euróért. Háromszor használtam eddig, de már most gyönyörű fényes, selymes a hajam. A hajtövemre rakok egy keveset, igazából korpásodás ellen vettem, mert a terhesség és a szülés utáni hormonbomba megváltoztatta kicsit a hajamat. Egy pár hét múlva updatelek, hogy mennyire vagyok vele elégedett. Eddig csillagos ötös.