Villango

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés
2021. február 7.

Épp holnap megyek az arcomon található nasobilis redő és a szájzug enyhe fillerezésére :) majd update-elek hogy sikerült.
A számmal és a szájzugommal voltam augusztus közepén, 2020-ban.
A lényeg: orvosnál voltam, és nem lett 100%-os az ajaktöltés. A bal oldalon picit sikerült neki a kontúrba tölteni, ami gáz sztem, de alig látszik szerencsére, csak én veszem észre. Amúgy imádom a hatását, szép lett összességében....ezeknek a modern technikának köszönhetően köze nincs a régi csigás, kacsás dizájnokhoz a mai töltéseknek.
DE!
Ne dőljetek be annak a marketingnek, hogy esztétikai specialista csak kontár munkát végezhet, és csak orvoshoz szabad menni. Ez nem igaz. Készülök egy ajakkorrigálásra kicsit később (nagyon lassan szívódik fel a h.sav, még mindig nagyon telt a szám ahhoz képest hogy aug.-ban voltam), és egy orvosi központba megyek, ahol azt hallottam nem doki tölt, hanem specialista, a munkái viszont csodásak. Sőt, van egy lány aki önálló stúdióban dolgozik mint injektor, ő is nagyon szépen dolgozik.
Az arcommal holnap plasztikai sebészhez megyek, de nem ismerem az ajaktöltési munkáit, mert nem dokumentálja, így azt nem nála fogom csináltatni.
Fontos, hogy nagyon sok előtte-utána fotót nézegessetek az adott injektortól/orvostól, és annak függvényében döntsetek.

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. február 7.

Sok (kb 9) éve vagyok hű a tudatos bőrápoláshoz mint olyanhoz :) amit Juditnak, a KM alapítójának köszönhetek. Ezalatt a 9 év alatt rájöttem, nem kellenek drága kencék ahhoz, hogy hatóanyagokban gazdag legyen a napi rutinom. Az AHA és a BHA kencém drágább márkáktól származnak, de nagyon sokáig elég 1-1 tubus belőlük, a retinolos, a peptides, a hialuronsavas, a Q10-es és a C vitaminos szérumaim viszont ezek az újhullámos márkák termékei, és nagyon meg vagyok velük elégedve. A megelőzésben hiszek, és kicsi későinek tartom hogy csak 31 évesen kezdtem bele......de talán még jó vagyok.
Nagyon nagyon fontos, hogy ezek a szérumok hosszútávon fejtik ki hatásukat.
Látom a sok más termék (C vitaminos és retinolos cuccok) értékelésénél is, hogy sokan egyből várják a ránctalanító hatást. Na az nem ez, az a botox meg a filler. Ez a kis szérum nagyon szuper, mindenkinek ajánlok egy próbát, az ára meg...szinte ingyen dobják utánunk a hatását, INCI-t tekintve.

MAC Dazzleglass Szájfény

MAC Dazzleglass Szájfény
2020. december 16.

Jó ideig csak állt a polcon, de a színe pont az én színem (Stop!Look! lilás árnyalat), és felfedeztem, hogy gyönyörűen dúsítja a számat, vhogy kiemeli a formáját. Sokszor alapnak használom csak, aztán megy rá vmi. Tartós is.

Becca Ever-Matte Poreless Priming Perfector

Becca Ever-Matte Poreless Priming Perfector
2020. november 27.

Szeretem nagyon.
Nekem nagyon hamar átfényesedik ugy, hogy fényvédő, ő, és Nyx alapozó.
Nemsokára elkezdem tesztelni DW alapozóval, de nekem a matt bőr nem játszik, szal nem is célom elérni.
Felkenni vagyis elkenni nem túl egyszerű, és a mennyiségre is vigyázni kell, de a sminket gyönyörűen fixálja, a pórusokat pedig halványítja.....azt hiszem megéri az árát. :)

Schauma Care For Your Hair And For The Planet Hidratáló Sampon

Schauma Care For Your Hair And For The Planet Hidratáló Sampon
2020. november 9.

Már egy ideje nem kínzom a hajam blansolással, így samponban nincs szükségem drága változatokra. Ő teljesen jó a hajamra, puha tőle, jól tisztít, jól együttműködik a kék Joico balzsamommal.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2020. november 2.

Első hővédőm, tudom 39 évesen ez gáz ;)
De a lényeg hogy nagyon bevált, nebánom hogy ezt a páflyafutásomat nem egy drága fajtával kezdtem.
A hajam puha és jó tartású utána, de a párával persze nem bánik el.
Én teszek belőle rendesen, de tényleg megéri használni.

Colgate Max White Expert White Fogkrém

Colgate Max White Expert White Fogkrém
2020. augusztus 5.

Sosem tolnék ki magammal azzal, hogy elmegyek orvosi peroxidos feheritesre.
Na őmellette nem is kell.
Már 1 hét használat után látszik a hatása bar bazi nagy feladata nincs velem, mert semmi színező dolog nem ér a fogamhoz, csak koromnál fogva azért nem árt egy kis fehérítő. A lényeg hogy működik, de kizárólag kúraszerűen szabad használni.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. július 23.

valami könnyedet szerettem vna a zsíros bőrömre, hát könnyűnek könnyű, de nálam sem tartja a matt hatást kb semennyire.
Sminkelni jól lehet rá, de az alkoholnak benne én sem örülök.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2020. július 23.

Nagyon nehéz egyszerre az öregedő és a zsíros bőr problémájával együtt élni :) .....de lassan sok évnyi porpúder használat után át kell térnem a folyékonyakra, de nem mindegy melyikre.
A zsirossagot muszáj kordában tartania, és az extrém furán banánsárga bőrömhöz is találni kell színt.
Az EL DW nem jött be, lefolyt nap közepére az arcomrol. A Studio Fix vélemények nem győztek meg. Gondoltam ahol 45 szín van az rossz nem lehet.
A lány a westendben aki segített, totál elfuserálta az altónusomat, én hülye meg hallgattam rá.....azokutan hogy tudom mi az altónusom.
Szal másnap mehettem vissza és magamtól kiválasztottam a megfelelőt.
Elegedett vagyok vele, alá kell rendesen hidratálni és nem lehet építeni, de nekem nem is nagyon kell.
Közepes fedesu, nagyon hamar átfényesedik, de a tök matt bőr nekem nem is pálya.
Az oxidálódása nem gáz, de van neki azért.
Nap végére azért ő is megmozdul lefelé, az ásványi porpuderemet nem éri utol tartósságban, de ez utóbbit nyáron nem tudom kezelni, ragad bele mindenbe amit alá kenek, és kezd beülni a pici ráncokba.
Szóval nyárra marad ő, foleg hogy most keverem a 2 üveg színt.....de így oké.

Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

2020. június 17.

Én nem pattanásokra vettem meg.
Zsiros vízhiányos bőröm van, szerettem volna a nappali rutinomba a mattító fényvédő alá és a Bha szérum fölé egy frankó krémet ami hidratál és nem csillogok tőle délre. A mattító fényvédő fölé ásványi pudert teszek, úgy tűnik mintha full bebiztosítanám magam fényesedés ellen.....de a legtöbb hidratáló kicsinálja a matt hatást.
Namármost. Kivagyok ettől az alkohol témától, minek bele? Glicerin 2.helyen.....nem szeretem ennyire elől. Annyira nem is szép az INCI-je.....mégis, egész nap szaténmatt a bőröm, és a bőrképem valahogy szép tőle.
Koreai krém fan vagyok, a fényvédő az, és imádom.....de hidratálót zsíros bőrre még nem találtam, ez még szembe jött.
Nem vagyok oda a vichy-ért, agyon van hype-olva..... De más krémjeinél is megfigyeltem hogy NAGYON szép bőrképet adnak.
Lehet a nejlontól van? :) :) :)