Villango

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

The Balm Thebalmjour Creamy Lip Stain

The Balm Thebalmjour Creamy Lip Stain
2022. március 16.

Röhejes, hogy kettőt vettem 3 eurórért pár napja Sevilla-ban........ha tudom mennyire minőségi (és itthon mennyire drága) cucc, hoztam vna többet is.
Evés után is gyönyörűen fent marad, nagyon pigmentált. Vakon vettem, mert nem volt hozzájuk teszter, az egyik nagyon intenzív szín, de szépen, örülök nekik, jó vétel volt mindkettő.

Zara Femme (2013)

Zara Femme (2013)
2021. augusztus 8.

Én pont azért szeretem mert olyan lájti kis illat. Olyan rajtam mint egy elhúzódó szappanillat. És van hogy ez kell, hogy ez épp elég.
Szeretem hogy a sok más femme parfümmel ellentétben nincs telenyomva narancsvirággal - amit utálok -, és vagy nincs benne, vagy csak nagyon kevéske jázmin. E 2 összetevő mindig szerepel ezekben a nőcis illatokban.

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Hajbalzsam

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Hajbalzsam
2021. augusztus 7.

Mint a goldene verzióját a márkának, ezt is konkrétan hajmosáshoz használom, sampon helyett, és szuper ő is.
Rendesen tisztítja a zsíros hajtöveimet.
Ez most kísérlet, sőt, hajfestéshez (világosítás) készítem kicsit elő a hajam azzal hogy így ápolom, de rendesen működik tisztító cuccként.
Nem gondoltam volna.
Amúgy puha tőle is a hajam, de nekem nagyon nagy ápolásra nincs szükségem, átlagosan lájtosan száraz a hajam. :)
A szilikonmentességet azért vettem, mert a balzsammal mosáshoz ( a fejbőr miatt gondolom) ezt ajánlják, de a hajam hosszára továbbra is teszek sima szilikonos balzsamot. Volt időszak mikor nem használtam szilikonos kencéket, tört a hajam nyaktól lefelé kb.
Hja amúgy ez a co-washing. :)

Balea Schönheitsgeheimnisse Goldene Milch Hajbalzsam

Balea Schönheitsgeheimnisse Goldene Milch Hajbalzsam
2021. augusztus 7.

Én konkrétan hajmosáshoz használom, sampon helyett, és szuper. Rendesen tisztítja a zsíros hajtöveimet.
Nem gondoltam volna.
Amúgy puha tőlem a hajam, de nekem nagyon nagy ápolásra nincs szükségem, átlagosan lájtosan száraz a hajam. :)
Hja amúgy ez a co-washing. :)

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés
2021. február 7.

Épp holnap megyek az arcomon található nasobilis redő és a szájzug enyhe fillerezésére :) majd update-elek hogy sikerült.
A számmal és a szájzugommal voltam augusztus közepén, 2020-ban.
A lényeg: orvosnál voltam, és nem lett 100%-os az ajaktöltés. A bal oldalon picit sikerült neki a kontúrba tölteni, ami gáz sztem, de alig látszik szerencsére, csak én veszem észre. Amúgy imádom a hatását, szép lett összességében....ezeknek a modern technikának köszönhetően köze nincs a régi csigás, kacsás dizájnokhoz a mai töltéseknek.
DE!
Ne dőljetek be annak a marketingnek, hogy esztétikai specialista csak kontár munkát végezhet, és csak orvoshoz szabad menni. Ez nem igaz. Készülök egy ajakkorrigálásra kicsit később (nagyon lassan szívódik fel a h.sav, még mindig nagyon telt a szám ahhoz képest hogy aug.-ban voltam), és egy orvosi központba megyek, ahol azt hallottam nem doki tölt, hanem specialista, a munkái viszont csodásak. Sőt, van egy lány aki önálló stúdióban dolgozik mint injektor, ő is nagyon szépen dolgozik.
Az arcommal holnap plasztikai sebészhez megyek, de nem ismerem az ajaktöltési munkáit, mert nem dokumentálja, így azt nem nála fogom csináltatni.
Fontos, hogy nagyon sok előtte-utána fotót nézegessetek az adott injektortól/orvostól, és annak függvényében döntsetek.

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. február 7.

Sok (kb 9) éve vagyok hű a tudatos bőrápoláshoz mint olyanhoz :) amit Juditnak, a KM alapítójának köszönhetek. Ezalatt a 9 év alatt rájöttem, nem kellenek drága kencék ahhoz, hogy hatóanyagokban gazdag legyen a napi rutinom. Az AHA és a BHA kencém drágább márkáktól származnak, de nagyon sokáig elég 1-1 tubus belőlük, a retinolos, a peptides, a hialuronsavas, a Q10-es és a C vitaminos szérumaim viszont ezek az újhullámos márkák termékei, és nagyon meg vagyok velük elégedve. A megelőzésben hiszek, és kicsi későinek tartom hogy csak 31 évesen kezdtem bele......de talán még jó vagyok.
Nagyon nagyon fontos, hogy ezek a szérumok hosszútávon fejtik ki hatásukat.
Látom a sok más termék (C vitaminos és retinolos cuccok) értékelésénél is, hogy sokan egyből várják a ránctalanító hatást. Na az nem ez, az a botox meg a filler. Ez a kis szérum nagyon szuper, mindenkinek ajánlok egy próbát, az ára meg...szinte ingyen dobják utánunk a hatását, INCI-t tekintve.

MAC Dazzleglass Szájfény

MAC Dazzleglass Szájfény
2020. december 16.

Jó ideig csak állt a polcon, de a színe pont az én színem (Stop!Look! lilás árnyalat), és felfedeztem, hogy gyönyörűen dúsítja a számat, vhogy kiemeli a formáját. Sokszor alapnak használom csak, aztán megy rá vmi. Tartós is.

Becca Ever-Matte Poreless Priming Perfector

Becca Ever-Matte Poreless Priming Perfector
2020. november 27.

Szeretem nagyon.
Nekem nagyon hamar átfényesedik ugy, hogy fényvédő, ő, és Nyx alapozó.
Nemsokára elkezdem tesztelni DW alapozóval, de nekem a matt bőr nem játszik, szal nem is célom elérni.
Felkenni vagyis elkenni nem túl egyszerű, és a mennyiségre is vigyázni kell, de a sminket gyönyörűen fixálja, a pórusokat pedig halványítja.....azt hiszem megéri az árát. :)

Schauma Care For Your Hair And For The Planet Hidratáló Sampon

Schauma Care For Your Hair And For The Planet Hidratáló Sampon
2020. november 9.

Már egy ideje nem kínzom a hajam blansolással, így samponban nincs szükségem drága változatokra. Ő teljesen jó a hajamra, puha tőle, jól tisztít, jól együttműködik a kék Joico balzsamommal.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2020. november 2.

Első hővédőm, tudom 39 évesen ez gáz ;)
De a lényeg hogy nagyon bevált, nebánom hogy ezt a páflyafutásomat nem egy drága fajtával kezdtem.
A hajam puha és jó tartású utána, de a párával persze nem bánik el.
Én teszek belőle rendesen, de tényleg megéri használni.